Sari la conținut

Poze Italia Motors Party - 31.03.2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu unul m-am simtit super ok. Unde mai pui ca m-am mai facut si cu o pereche de manusi... :( Pe care le-am dat deja, ca n-as fi avut oricum curaj sa le port...dar aste e alta poveste, iar calul de dar nu se cauta la dinti.

Huo, ca nu sunt ale lui Stephon...pt cel care le are pe ale lui... :D :bounce: :peace: :moto: :D

Oricum felicitari organizatorilor :P Pe cand "Italia Motors Party...reloded"? :cheers:

Faza tare: eram la coada la toaleta, cand se aseaza in spatele meu un tip (nu stiam cine e). Mai erau vreo 3-4 persoane inainte. In momentul in care a iesit ultima persoana din fata mea si urma sa intru eu, se anunta extragerea la tombola, cu participarea domnului viceprimar...la care tipul din spatele meu se schimba la fata si zice: "Aoleu...asta sunt eu, trebuie sa plec..." :P

Sper ca nu il trecea prea tare si ca a ajuns in timp util inapoi la toaleta...desi a durat ceva faza cu tombola :( :lol: :-L

 

 

ANUNT IMPORTANT :lol:

 

In fiecare an, la inceputul sezonului firma noastra va organiza ITALIA MOTORS PARTY!

 

Multumim inca o data pe aceasta cale, tuturor celor care au fost prezenti!

 

In cel mai scurt timp posibil, o sa facem rost de filmarile care au fost facute de TELE SPORT si inca un montaj realizat de un prieten, angajat la o televiziune concurenta!

 

Pana atunci, va uram asfalt uscat si multa sanatate!

 

cu stima,

 

ITALIA MOTORS TEAM

Editat de italiamotors
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cel mai scurt timp posibil, o sa facem rost de filmarile care au fost facute de TELE SPORT si inca un montaj realizat de un prieten, angajat la o televiziune concurenta!

ITALIA MOTORS TEAM

Sa inteleg ca nu ai reusit sa faci rost de ele?? o.O

 

Nu trage, nea Dragos, sunt eu, Lascarica! :cheers:

 

Much vreme ca cea de azi din BucureSHIT!! :ok:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...