Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Hai sa incetam cu aceste intalniri ca nu fac decat bine. De azi ma gandesc la maine si parca nu mai vine........

Eu zic tot agronomie, cu o eventuala plimbare in alta parte daca ne vine cheful.

In principiu eu si oana_dili vom veni.

 

Ca sa va mai treaca depresia : Draga intr-o mana tin o poza de a ta .........................................

..........

...

.

.

.

si cu cealalta ma gandesc la tine

 

 

:P

 

topicul pentru sex, laba si abstinenta este la sectiunea motociclisti in timpul liber :( . pe bune :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce aveti fratilor? Sper ca nimic care sa nu treaca cu o bere, doua, cinci :finger:

Noi nu stim daca ne prezentam maine, speram sa fim acolo dar va tinem la curent ...

Si guys ... lasati astenia de primavara, tocmai acu va apucara depresiile cand e vremea numa` buna de plimbat? :what:

 

 

Hai sa incetam cu aceste intalniri ca nu fac decat bine. De azi ma gandesc la maine si parca nu mai vine........

Eu zic tot agronomie, cu o eventuala plimbare in alta parte daca ne vine cheful.

In principiu eu si oana_dili vom veni.

 

Ca sa va mai treaca depresia : Draga intr-o mana tin o poza de a ta .........................................

..........

...

.

.

.

si cu cealalta ma gandesc la tine

 

Da' ce tonus bun aveti :finger: :P

Las' ca de trecut ne trece :P Bogdane..... ne punem in cap si uitam tot :rose: Citeste eventual si topicul cu alcoale, sa vezi ce vine inspiratia :finger: :(

Ne vedem acolo diseara... La 7, 7 juma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce tonus bun aveti :what: :finger:

Las' ca de trecut ne trece :P Bogdane..... ne punem in cap si uitam tot :finger: Citeste eventual si topicul cu alcoale, sa vezi ce vine inspiratia :finger: :rose:

Ne vedem acolo diseara... La 7, 7 juma?

 

Pai cand e de pus in cap nu ai cum sa nu ai un super tonus ? :ok: Parca muncesc mai cu spor acum cand ma gandesc ca ne vedem sa bem diseara :P

@merenptah: Trebuie sa fie cineva si pe la 21:00 acolo ... ca doar am zis ca BEM!

Cum zicea un clasic inca in viata care parca vorbeste pentru sufletelul meu ... "Alcoolul este viata si viata e alcool" :ok: :(

Editat de oana_dili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

topicul pentru sex, laba si abstinenta este la sectiunea motociclisti in timpul liber :rose: . pe bune :finger: .

 

Scuze, cum am putut sa gresesc sa bag o gluma aici pt niste oameni tristi......am gresit si imi asum toata responsabilitatea :(

 

Promit de asemenea solemn sa nu mai fac....si sa nu mai vorbesc decat despre cand si unde ne vedem...

 

 

Al vostru ratacit prin forum :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, cum am putut sa gresesc sa bag o gluma aici pt niste oameni tristi......am gresit si imi asum toata responsabilitatea :(

 

Promit de asemenea solemn sa nu mai fac....si sa nu mai vorbesc decat despre cand si unde ne vedem...

Al vostru ratacit prin forum :P

 

 

pai atunci eu de cine ma mai iau? :finger: :finger: :P :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloooo!! Daca tot va mananca pielea de discutii d-astea.. Ia ziceti voi...... de baut stiu ca beti.. alcoolicilor!! De fumat care fumati?? Da' la laba o luati des? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai in grup....diseara :P ....vrei si tu ????

aaa adica vii si tu ??

Cu mine vorbeai? :rose: da... vin si eu diseara....... Daca tot e in grup :P Numa' bine.. ai de unde alege :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati gresit topicul :finger: . cand vrea omul sa o ia la laba pe topicul cu laba n-are cu cine. faceti opinie separata aici, sa inteleg :what: .

 

oana, diseara avem treaba. pe baieti ii lasam sa...o ia la laba :finger: :( :rose: :P :P :finger:

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati gresit topicul :ok: . cand vrea omul sa o ia la laba pe topicul cu laba n-are cu cine. faceti opinie separata aici, sa inteleg :ok: .

 

oana, diseara avem treaba. pe baieti ii lasam sa...o ia la laba :finger: :( :finger: :P :P :what:

 

Sigur ca bem ... doar asta e principalul motiv pentru care ne intalnim nu? ah ... si sa vorbim despre motociclete :(

Parerea mea este ca o sa bea si baietii si vor face front comun, nu stiu insa daca vor putea sa bea alcool insa :( :rose:

In ritmul asta o sa inceapa oamenii sa dea de categoria A doar ca sa aiba cu cine bea ... sau ma rog, sa bea cu niste betivi notorii :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca bem ... doar asta e principalul motiv pentru care ne intalnim nu? ah ... si sa vorbim despre motociclete :finger:

Parerea mea este ca o sa bea si baietii si vor face front comun, nu stiu insa daca vor putea sa bea alcool insa :finger: :P

In ritmul asta o sa inceapa oamenii sa dea de categoria A doar ca sa aiba cu cine bea ... sau ma rog, sa bea cu niste betivi notorii :(

 

vezi, de-aia mi-am luat motor si nu mi-am luat inca permisul: ca sa pot sa mai breau :P . insa ma gandesc sa mai scot motorul la plimbare, asa ca o sa-l imping pana la terasa, la un moment dat. nu de alta, da' sa pot si eu sa beau :rose: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi, de-aia mi-am luat motor si nu mi-am luat inca permisul: ca sa pot sa mai breau :P . insa ma gandesc sa mai scot motorul la plimbare, asa ca o sa-l imping pana la terasa, la un moment dat. nu de alta, da' sa pot si eu sa beau :P .

 

 

Ia permisul si o sa vezi ca e mai placut sa te dai decat sa consumi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia permisul si o sa vezi ca e mai placut sa te dai decat sa consumi :P

 

era un spirit de gluma. stiu ca e mai placut sa te dai. imi permit sa aberez aici cu prietenii intru sticla. fenchiu.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa fiu acolo... pe la 7-7 juma.. Nu stiu exact cat stau, dar de venit, vin sigur!

 

Data trecuta ai lipsit si acum nu stii cat stai?

Pai cum ne punem noi in cap?Ce-am tot discutat pe forum? :( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu daca vin cu sau fara... Am o stare cam idioata si nu stiu ce sa fac... As bea, deci as lasa motorul acasa, dar mi-e oarecum sila sa merg pe jos.... Oricum, in principiu vin fara mobra.. Iar durata shederii mele va depinde, evident, de dispozitie :( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu daca vin cu sau fara... Am o stare cam idioata si nu stiu ce sa fac... As bea, deci as lasa motorul acasa, dar mi-e oarecum sila sa merg pe jos.... Oricum, in principiu vin fara mobra.. Iar durata shederii mele va depinde, evident, de dispozitie :P :(

 

Urmatoare intrebare era cine mai vine in conditiile in care ... dupa cum se vede, ploua.Deci pe tine putem conta, sunt curioasa daca mai vine cineva,eu sper ca da :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmatoare intrebare era cine mai vine in conditiile in care ... dupa cum se vede, ploua.Deci pe tine putem conta, sunt curioasa daca mai vine cineva,eu sper ca da :P

 

 

eu o sa ajung in jur de 8-8 juma max cu motoru :(

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...