Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

norii vin si pleaca. cat nu ploua, e ok :P.

 

 

Ina prezinti starea vremii? :(

 

 

ca si completare la cele scrise mai sus la ora 17.10 a avut loc o ploaie de scurta durata ~5 minute in cartierul crangasi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ina prezinti starea vremii? :(

ca si completare la cele scrise mai sus la ora 17.10 a avut loc o ploaie de scurta durata ~5 minute in cartierul crangasi :P

 

 

multumesc, mih, am preluat legatura. aici in dorobanti nu au fost precipitatii, cerul este destul de innorat, insa nu se intrevad posibilitati de averse de ploaie.

 

mai sunt una bucata si ora si 30 bucati de minune pana la intalnire.

 

legatura in studio.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey hey. Minunat. Nu stiam ca avem si noi topic zonal. Sa ma prezint si eu pe aici ca sunt de pe 1 Mai. Vis-a-vis de de mega image (nu, nu chiar in cimitir :( ) Salutari vecinilor!

 

 

bine ai venit , lasa vrajeala si prezinta-te la ora 19 la arc sa mergem la un cico :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey hey. Minunat. Nu stiam ca avem si noi topic zonal. Sa ma prezint si eu pe aici ca sunt de pe 1 Mai. Vis-a-vis de de mega image (nu, nu chiar in cimitir :( ) Salutari vecinilor!

 

Bine ai venit!!

 

Hmmm...voi vedea daca ajung. Momentan vad ca stau foarte aproape de de Irascibil si hellryder :P. How delightful!

Si de foxdesert (sta cam vis-a-vis de tine :rose:) si destul de aproape si de mine :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vede ca un poponeata :what:

 

:( :P :rose: :finger: :finger: :finger: Asta cu poponeatza e tare :( Se numeste c.u.r. :(

O sa avem timp si de scule ca lumea... :ok: Oricum, plimbarea a fost super!! Felicitari tuturor pt faptul ca stiu sa mearga in grup, desi am o nemultumire.. Cornel, citeste tutorialul ala despre mersul in grup!! Cand am plecat seara m-ai bagat in sperieti rau de tot cu depasirea aia prin dreapta.. Era totusi drum neiluminat iar eu in oglinzi nu vedeam decat faruri care ma orbeau :ok: Da' nu e o pb! Bine ca nu s-a intamplat nimic rau!! Sunt lucruri care se invata in timp :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P l-am citit .. oricum am trecut safe pe lanaga tine (nu se poate numi incet) m-am asigurat ca pot sa trec si am actionat (oarecum fara cap) :( nu o sa se mai intample

In afara de faza cu mancare plimbarica a fost super...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost foarte frumos, intr-adevar. insa vad ca lumea care nu vine joia la bauturici pentru ca vrea plimbarici nu s-a prezentat :P .

 

p.s. sorin, vad ca te-ai dezis de noi :rose: .

p.p.s. cornel asteptam poza aia facuta de tine cu atata pasiune :( . maine sper sa postez si eu pozele.

p.p.s. de cati motociclisti este nevoie pentru a aranja 2 mese? :P raspunsul odata cu pozele :finger: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut mai multe din mers da doar asta a iesit calumea

restu erau blured

 

 

maine o intindep pe undeva??? :P mi-a zis tata un loc unde se mananca bine :P) la branesti cu 4 km inainte de belcigatele :()

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut mai multe din mers da doar asta a iesit calumea

restu erau blured

maine o intindep pe undeva??? :finger: mi-a zis tata un loc unde se mananca bine :rose:) la branesti cu 4 km inainte de belcigatele :finger:)

Iar la belciugatele?? :( A fost frumos, dar prea drept drumul pt gustul meu :finger: De iesit, as iesi pe undeva, dar nu ma prea tin finantele :P Da' ai vreo propunere? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca exista riscu unei iesiri in decor :P

:P

 

Curbe ca lumea (si sa nu mergem nici foarte mult) ar fi tot pe DN1 si imprejurimi... Exista de ex varianta de a merge spre Campina, intram prin Cornu si spre Paltinu... Sunt super curbe, dar nu e de gonit pe acolo.. Si tre' sa mergem exemplar, fara tampenii.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:(

 

Curbe ca lumea (si sa nu mergem nici foarte mult) ar fi tot pe DN1 si imprejurimi... Exista de ex varianta de a merge spre Campina, intram prin Cornu si spre Paltinu... Sunt super curbe, dar nu e de gonit pe acolo.. Si tre' sa mergem exemplar, fara tampenii.. :P

 

yap, gandirea cu iesitul in decor nu este ok....si, acum ca sa te cert si eu, te-ai dat cam tare tinand cont ca esti incepator. i-ai cam dat in gura. ai grija ca greselile grave se intampla de obicei o singura data :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea multe propuneri si nu stiu de unde sa aleg :P Daca era sa plecam acum, de dimineata era o treaba, dar vad ca nu s-a anunatat nimeni, asa ca stam acasa... Asta e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...