Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu e musai sa veniti azi .. defapt nu e musai sa veniti deloc .. nu o sa vaiau capu :lol:))

 

puteti veni oricand numai sa tati un tel inainte :lol: sa iau si eu ceva de rontait si de beut sa nu stam ca pestii pe uscat :lol:

 

Sniky, insanatosire grabnica! Da` e frumos asa sa nu zici tu nimic?

Esti acasa acum? Cum a decurs operatia? A fost grav? Acum cum te simti?

Sper sa te refaci curand si sa ne vedem :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ieri nu am ajuns nicaeri. O pana de curent a anulat itp-ul la nenea razvan si daca motorul nu corespundea - am pprefereat sa nu vin mai ales ca rugamintea organizatorilor a fost sa participe doar motoare/ rideri cu totul ok.

La terasa nu am mai venit cand am vazut ce ploaie a inceput sa toarne... vreme aiurea. :lol:

 

Vorba aia " Ploua, ploua, ploua/ Vreme de betie" :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate la comemorare nu am ajuns :lol: , iar la terasa am ajuns, dar...singurul!!? (pe langa niste ATV-isti.) :lol:

 

:lol:

 

Noi nu am mai ajuns pentru ca dupa comemorare eram foarte ... uzi.

Probabil ca acest lucru s-a aplicat in majoritatea cazurilor ...

Cel mai probabil ne vedem saptamana viitoare :finger: Asta daca nu ploua, pentru ca nu mai vreau inca o ploaie torentiala pe motor :finger:

Macar ai baut o bere cu ATV-istii? :lol:

Editat de oana_dili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@shadowrider: nasol... :D . sper sa rezolvi cat mai repede... daca te putem ajuta cu ceva...

 

in alta ordine de idei: ati fost careva pe la sniky? propun sa ne strangem intr-o zi saptamana asta si sa-i facem riderului nostru o vizita de curtoazie, sa-i ridicam moralul si sa vedem ce mai face, ca asa e frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

solidaritatea lu' peste prajit :D . bah, sniky, miercuri trec sa te vad, man. da-mi si mie pe PM nr. tau de mobil. care mai vrea sa vie sa spuie. eu mer oricum, desigur, sniky, daca n-ai alte planuri :welcome:.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate la comemorare nu am ajuns :crack: , iar la terasa am ajuns, dar...singurul!!? (pe langa niste ATV-isti.) :D

 

:thanks:

 

 

umm am trecut pe acolo si i-am vazut pe atv`isti . in schimb nu te-am vazut :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

umm am trecut pe acolo si i-am vazut pe atv`isti . in schimb nu te-am vazut :welcome:

 

Am ajuns pe la opt jumate-noua fara ceva, da nu mai conteaza. Sa ne vedem saptamana asta. :D

 

:thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost soro la Sniky? ieri? :D

 

 

nup, fratioare, ca de-abia ieri seara am primit numarul de mobil de la sniky. o sa vb. cu el mai incolo, in ideea sa trec astazi. revin cu coordonatele, daca ramane pe azi. inteleg ca duminica i se vor scoate firele.

 

:welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nup, fratioare, ca de-abia ieri seara am primit numarul de mobil de la sniky. o sa vb. cu el mai incolo, in ideea sa trec astazi. revin cu coordonatele, daca ramane pe azi. inteleg ca duminica i se vor scoate firele.

 

:D

 

Parerea mea e sa vorbesti cu Sniky pentru maine, sa incerc sa ajung si eu cu almilitaru si poate se mai strange ceva lume.Cred ca daca te duci azi e un pic prea din scurt sa mai vina cineva.

Oricum, tine-ne la curent ... si facem si noi tot posibilul sa ajungem.

Apropos de diseara ... nici eu nu stiu sigur daca ajung.

Daca nu ne vedem distractie maxima!

:welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am vorbit cu sniky, eu ma infiintez la el pe la 19.00. daca timpul va permite, ar fi frumos sa veniti sa-i facem o vizita, in ideea ca intalnirea de astazi sa se tina la el. daca mai sunt amatori, putem sa ne intalnim inainte undeva ca sa merem impreuna. je mere oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va pot incurca asa de rau.. Eu la 8 ies de la munci..... In cel mai fericit caz as fi putut ajunge la un 8 jumate la terasa.. Degeaba nu vin acolo, deci........ vine cineva la terasa, sau nu? Ca sa stiu si eu ce fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uuumm, cu riscul de a primi cateva pietre peste gura, ca sa zic asa, daca aveti timp sa mereti pe la terasa, indiferent de ora, da' nu aveti timp sa treceti un sfert de ora macar pe la sniky sa-l intrebati de sanatate, mi se pare sincer aiurea :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uuumm, cu riscul de a primi cateva pietre peste gura, ca sa zic asa, daca aveti timp sa mereti pe la terasa, indiferent de ora, da' nu aveti timp sa treceti un sfert de ora macar pe la sniky sa-l intrebati de sanatate, mi se pare sincer aiurea :D .

Mda.. pt ca la terasa pot ajunge la 8 jumate... Si sa stau de o vorba.. ca mai mult nu-mi permite timpul! La Cornel as putea sa ajung, in cel mai bun caz, pe la 9 si ceva, ceea ce nu mai e deloc ok pentru mine... Prefer sa merg in alta zi la el, cand am si eu timp, nu sa ma duc pana acolo sa-i explic ce ocupat sunt eu si cum ca de fapt nu am timp sa stau, am venit doar asa..... ca da bine!! So, daca cineva merge azi la terasa, eu pot sa trec pe acolo in jur de 8 juma, daca nu, nu.......

Simplu, nu? :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. pt ca la terasa pot ajunge la 8 jumate... Si sa stau de o vorba.. ca mai mult nu-mi permite timpul! La Cornel as putea sa ajung, in cel mai bun caz, pe la 9 si ceva, ceea ce nu mai e deloc ok pentru mine... Prefer sa merg in alta zi la el, cand am si eu timp, nu sa ma duc pana acolo sa-i explic ce ocupat sunt eu si cum ca de fapt nu am timp sa stau, am venit doar asa..... ca da bine!! So, daca cineva merge azi la terasa, eu pot sa trec pe acolo in jur de 8 juma, daca nu, nu.......

Simplu, nu? :welcome:

 

uuumm, nu intru in polemici cu tine, am spus ce am avut de spus. end of the subject (at least for me).

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uuumm, cu riscul de a primi cateva pietre peste gura, ca sa zic asa, daca aveti timp sa mereti pe la terasa, indiferent de ora, da' nu aveti timp sa treceti un sfert de ora macar pe la sniky sa-l intrebati de sanatate, mi se pare sincer aiurea :D .

 

Pentru a merge toti la Sniky ar fi trebuit macar sa ne vorbim intre noi si stabilim o ora si un loc de intalnire.Stiu ca ai spus ca doritorii pot veni cu tine la ora 19:00 insa gandeste-te ca la terasa venea fiecare la ce ora putea (deci ma refer la o ora care ar fi fost ok pentru toata lumea)

In plus, sunt oameni care nu pot veni azi si tocmai de aceea am si spus ca trebuie vorbit in prealabil.Pentru mine una ora 19:00 este mult prea devreme.In consecinta, eu si almilitaru vom incerca sa mergem maine sa-l vedem.Cine poate veni maine poate sa spuna si poate ne vedem pe undeva sa mergem.

La terasa, daca se mai anunta lume o sa apar si eu dar un pic mai tarziu.

Era musai sa mergem azi?

:welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as merge maine la sniky sau in alta zi pt ca azi nu pot ajunge nicaieri...nici acolo nici acolo :welcome:

Oricum pt care mergeti la terasa have phun, pt care mergeti la sniky instiintzati-l c anu a scapat de vizite.

 

 

bahta dudelor

si prin dudelor vreau sa zic dudes in romgleza :D

Editat de almilitaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a merge toti la Sniky ar fi trebuit macar sa ne vorbim intre noi si stabilim o ora si un loc de intalnire.Stiu ca ai spus ca doritorii pot veni cu tine la ora 19:00 insa gandeste-te ca la terasa venea fiecare la ce ora putea (deci ma refer la o ora care ar fi fost ok pentru toata lumea)

In plus, sunt oameni care nu pot veni azi si tocmai de aceea am si spus ca trebuie vorbit in prealabil.Pentru mine una ora 19:00 este mult prea devreme.In consecinta, eu si almilitaru vom incerca sa mergem maine sa-l vedem.Cine poate veni maine poate sa spuna si poate ne vedem pe undeva sa mergem.

La terasa, daca se mai anunta lume o sa apar si eu dar un pic mai tarziu.

Era musai sa mergem azi?

:D

 

fratilor, faceti ce vreti.

 

distractie placuta la terasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...