Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

va cer ajutorul pt urmatoarea problema:

 

caut sistem prindere casca; cel vechi era de tip "click" bagai o bucata de fier intr-o catarama; din pacate am imprumutat-o cuiva si respectivul si-a batut joc de casca, catarama de plastic fiind crapata.

post-17002-1190013642_thumb.jpg

 

deci, a avut cineva problema asta? am sunat pe la toate magazinele moto, de echipament montan, nimeni nu are asa ceva.

 

sigura mea speranta ar fi ori sa gasesc o casca veche la cineva si sa iau sistemul de prindere, ori sa gasesc 2 bucle "D ring", de la un rucsac, geanta.

 

ofer recompensa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va cer ajutorul pt urmatoarea problema:

 

caut sistem prindere casca; cel vechi era de tip "click" bagai o bucata de fier intr-o catarama; din pacate am imprumutat-o cuiva si respectivul si-a batut joc de casca, catarama de plastic fiind crapata.

post-17002-1190013642_thumb.jpg

 

deci, a avut cineva problema asta? am sunat pe la toate magazinele moto, de echipament montan, nimeni nu are asa ceva.

 

sigura mea speranta ar fi ori sa gasesc o casca veche la cineva si sa iau sistemul de prindere, ori sa gasesc 2 bucle "D ring", de la un rucsac, geanta.

 

ofer recompensa :)

In zona sf. Gheorghe (cum mergi de la unirii spre universitate, pe partea stanga, in apropiere de Twice) exista un magazin la care gasesti fel de fel de prinderi.. Si ai sanse sa gasesti acolo un sistem de Double D (pt rucsaci, da' merge, pana iti iei alta casca).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va cer ajutorul pt urmatoarea problema:

 

caut sistem prindere casca; cel vechi era de tip "click" bagai o bucata de fier intr-o catarama; din pacate am imprumutat-o cuiva si respectivul si-a batut joc de casca, catarama de plastic fiind crapata.

post-17002-1190013642_thumb.jpg

 

deci, a avut cineva problema asta? am sunat pe la toate magazinele moto, de echipament montan, nimeni nu are asa ceva.

 

sigura mea speranta ar fi ori sa gasesc o casca veche la cineva si sa iau sistemul de prindere, ori sa gasesc 2 bucle "D ring", de la un rucsac, geanta.

 

ofer recompensa :)

 

 

pe viitor regula de aur: echipamentul nu se imprumuta :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa, ies la iveala si alte lucruri.... :lol:

 

de fapt a fost manevra de la mine, ca sa-i dau lui Sorin o mana de ajutor ;)

lasand gluma la o parte, am o casca trista care isi cauta o prietena prinzatoare. am tot sunat pe la magazine, nu a auzit nimeni de asa ceva, nici la cele de echipament montan.

 

singura mea speranta mai e pe la mercerii. asa ca daca stiti vre-una (sau librarie) prin zona Crangasi sau pe-aproape, dati de veste.

 

si chiar nu aveti o casca veche, la naiba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu.

Desi mi-e cam greu sa astept pana joi.

By the way, pentru joia asta schimbam si noi locatia? care este

Nu de alta dar data trecuta am cam degerat ... in plus mi-e teama ca vine iarna si voi tot la terasa o sa vreti sa iesim :)

Cine e pentru X-zone? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In X-Zone, nu ma deranjeaza sa merg.. Pb e ca pana nu-mi fac mobra, cam greu.. Terasa aia era ceva mai aproape de mine, si puteam sa mai vin si pe jos...... Da' vedem.. poate se indura Obi sa ma ia pasager si ma indur si eu sa ma urc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Shadow - felicitari dom'le, nu stiu daca ai realizat da cu post-ul tau topicul nostru a ajuns la frumoasa "varsta" de 100 pagini!!!

deci cine n-avea motive de sarbatoare...

:)

 

XZone e in Regie, in aceeasi cladire cu Dumars, vis-a-vis de Pub 18.

Daca nu ma insel la intrarea in Regie masinile platesc o taxa, de motoare habar nu am...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Shadow - felicitari dom'le, nu stiu daca ai realizat da cu post-ul tau topicul nostru a ajuns la frumoasa "varsta" de 100 pagini!!!

deci cine n-avea motive de sarbatoare...

:)

 

XZone e in Regie, in aceeasi cladire cu Dumars, vis-a-vis de Pub 18.

Daca nu ma insel la intrarea in Regie masinile platesc o taxa, de motoare habar nu am...

Nu nu nu...

X-Zone e in Crangasi, cum cobori de pe Podul Grant, mergand spre P-ta Crangasi, prima strada la dreapta, si inca o data dreapta, ajungi la niste scari.. O sa vezi o carciuma care se numeste "Plugarul" (daca nu ma insel) si imediat dupa ea e acest X-Zone :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu nu nu...

X-Zone e in Crangasi, cum cobori de pe Podul Grant, mergand spre P-ta Crangasi, prima strada la dreapta, si inca o data dreapta, ajungi la niste scari.. O sa vezi o carciuma care se numeste "Plugarul" (daca nu ma insel) si imediat dupa ea e acest X-Zone :)

 

DADADA amimagz are dreptate :lol:

coordonateles pentrus gepeseu sau alte unelte de pozitionare in masa - 44°27'16.58"N 26° 3'17.10"E

na si o pozna

cu rosu e drumul dinspre podul grand - dreapta imediat dupa coborarea podului

cu albastru e drumul dinspre piata crangasi - si se face stanga chiar inainte de a urca pe pod (la ultimul stop)

cu verde e marele X de la x-zone

 

Talentele mele artisticele lasale de doritele scuzele mele.

post-14584-1190112709_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere locatia pubului pot sa vin pa jos ca e la 10 min maxim de zona unde sta je.

 

ANUNT!!!

 

PENTRU RIDERII CARE VOR PARTICIPA LA MITINGUL DE JOI 20 SEPT - DIN CARTIERELE REUNITE PE ACEST TOPIC.

 

PROPUNERE:

 

LOC DE INTINLIRE INAINTEA MITINGULUI: "BIROUL" AKA TERASA DE LA TINERETULUI - PARCARE

 

ORA 16:30

 

NE INCOLONAM FRUMUSEL SI CAP COMPAS PIATA CONSTITUTIEI.

 

CINE VREA SA PARTICIPE SA ANUNTE. :) :lol:

 

Ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate la 16 30 eu mai am 1h 30 de munca si 2h pana in centru. Este prea devreme pentru mine si cred ca si pentru altii.

Daca nu se poate mai tarziu ma voi multumi doar cu sedinta de fiecare joi.

Cu toata bunavointa si dorinta de a ajunge nu ma pot invoi de la servici pentru acest miting.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

djeaba daca satelitul ala, mama lui de Google nu arata si primejdiiledin zona: alcool si fetitze dulci! :)

 

DADADA amimagz are dreptate :lol:

coordonateles pentrus gepeseu sau alte unelte de pozitionare in masa - 44°27'16.58"N 26° 3'17.10"E

na si o pozna

cu rosu e drumul dinspre podul grand - dreapta imediat dupa coborarea podului

cu albastru e drumul dinspre piata crangasi - si se face stanga chiar inainte de a urca pe pod (la ultimul stop)

cu verde e marele X de la x-zone

 

Talentele mele artisticele lasale de doritele scuzele mele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

djeaba daca satelitul ala, mama lui de Google nu arata si primejdiiledin zona: alcool si fetitze dulci! :)

 

da' pe dumneavoastra de cand va intereseaza fetitele dulci? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...