Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

esti vecin cu mine,eu stau pe gala galaction am un vzr galben de 1800

ohohoho, pe tine CHIAR trebuie sa te vedem la fata neaparat! tin sa-ti spun ca intreaga mea familie e lesinata dupa intruderul tau; prietenul sora'mii merge pe "rute" ocolitoare numai ca sa-ti vada motorul. Noi stam pe Turda, fix langa reprezentanta Ford, asa ca ti-ai gasit si alti vecini pe aici! Te asteptam saptamana viitoare la "birou".

 

tinand cont ca la ora asta am ajuns acasa, nu va mai vad ;)

sedinta s-a tinut pana pe la 1 azi-noapte, dupa care toata lumea s-a deplasat catre alt "sediu" - a se citi "terasa zodiac" de pe 1 Mai. Si...nu este o exceptie de la regula...in mod obisnuit asa se sta la birou, saptamana de saptamana. Bine, unii dintre noi :cheers: chiar zi de zi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

De putina vreme am si eu permis/motor, stau prin zona o sa incerc sa apar si eu in seara asta.

Bafta

Salut! Uite un om care zice ca s-ar putea sa ajunga la birou, si intr-adevar vine! sa stapanesti sanatos motorul, fara incidente! si ...mare grija...mie una mi s-a parut foooooarte mare si ucigator de-a dreptul!

 

fratilor dar voi n-aveti servici ?

INCA avem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ohohoho, pe tine CHIAR trebuie sa te vedem la fata neaparat! tin sa-ti spun ca intreaga mea familie e lesinata dupa intruderul tau; prietenul sora'mii merge pe "rute" ocolitoare numai ca sa-ti vada motorul. Noi stam pe Turda, fix langa reprezentanta Ford, asa ca ti-ai gasit si alti vecini pe aici! Te asteptam saptamana viitoare la "birou".

 

 

sedinta s-a tinut pana pe la 1 azi-noapte, dupa care toata lumea s-a deplasat catre alt "sediu" - a se citi "terasa zodiac" de pe 1 Mai. Si...nu este o exceptie de la regula...in mod obisnuit asa se sta la birou, saptamana de saptamana. Bine, unii dintre noi ;) chiar zi de zi....

 

:cheers: sap viitoare vin la birou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare grija la pretenu lu` sora lu` SZERZO ca pune mana :cheers:

tu ar trebui sa stii cel mai bine! cre' ca de-aia ai renuntat sa-ti mai parchezi motoreta in fata blocului ... ;) La cat a pipait-o , mai avea un pic si-i lua vopseaua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA Multi Ani Sorin!! :cheers:

 

Incet-incet reinvie topicul asta si apar oameni noi, ceea ce e bine!! Ok, la cat plecam astazi la mare??!!!!Si pana la urma care mergem??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA Multi Ani Sorin!! :cheers:

 

Incet-incet reinvie topicul asta si apar oameni noi, ceea ce e bine!! Ok, la cat plecam astazi la mare??!!!!Si pana la urma care mergem??

 

;) :) :D

LA MULTI ANI SORINE !!!!!!!!

:burnout: :burnout: :burnout:

 

 

io la 2 scap de la serv. sunt gata. da un semn cand ne vedem la mine.

cu restul nu am vb. propun sa ne strangem la birou, dam 2 telefoane bem o cafea si plecam

cine nu merge acum vine pe seara cu Cer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multe salutari de la mare (locatia secreta)

.... :) ....naspa rau aici :blink: ...bere rece,,,apa calda...manele lipsa....liniste...ce sa mai...foarte rau ,,ne chinuim.

totusi va asteptam...adaug 2-3 poze de inceput

post-40522-1218877587_thumb.jpg

post-40522-1218877640_thumb.jpg

post-40522-1218877703_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA Multi Ani Sorin!! :)

 

Incet-incet reinvie topicul asta si apar oameni noi, ceea ce e bine!! Ok, la cat plecam astazi la mare??!!!!Si pana la urma care mergem??

 

 

haus ma.....la semnatura....combinezonu`...e ala care te-ai bashit in el ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ne aduci si poze de pe unde ai fost :)

 

cine merge sambata dimineata la Snagov la intrunirea Pro Bike?

pana acum doritori sunt 2: eu si Sebastian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foaaarte frumos la mare, apa a fost extraordinar de calda si de buna :). Astept cu mare interes pozele si, cum vremea va mai tine asa, propun sa mai mergem o data pana la sfaristul verii sa ne balacim!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine merge sambata dimineata la Snagov la intrunirea Pro Bike?

pana acum doritori sunt 2: eu si Sebastian

Poate vom fi mai multi, caci Parada Moto se va transforma intr-o manifestare cu mesajul "Respect in trafic". Detalii aici: Campania Respect in trafic :)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...