Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Booon...Deci, care se baga in uichend la Valea Doftanei?? Sunt aprox. 100 km pana acolo..Nu tin neaparat la locatia asta, dar tin neaparat la o iesire in uichend..Sturyoane, nu-ti dau banii pana atunci ca sa nu gasesti pretexte ca nu mergi :crack: . Ni se rupe ce ai de facut, ca ai treaba, probleme, cifutzenii, ca esti netuns :scratch: ..mergi fara comentarii....Azi a promis Clavi ca-si face mila si-mi pune si mie cauciucul :D..Deci ne dam extrem cu 50 kmph :kali:)

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci ne dam extrem cu 50 kmph :scratch:)

Daca -i asa, atunci sunt leader de grup!

 

Booon...Deci, care se baga in uichend la Valea Doftanei?? Sunt aprox. 100 km pana acolo..Nu tin neaparat la locatia asta, dar tin neaparat la o iesire in uichend..

Pai, acu' chiar tre sa ii insir pe toti care om merge? Bine, fie: io, Larry ,Lana, Cerchez, Alex( Tracul), Catalina - astia sunt siguri 100%. Cu un mare semn de-ntrebare e Oreionu care vad ca s-a plictisit teribil de noi si compania noastra incantatoare, si prefera sa stea singur sa se plictiseaxa acasa, decat sa ne fie insotitor de drum si tovaras de pahar! S-a mai anuntat si Clavi, da' pana la week-end mai e, si sigur mai apar doritori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca -i asa, atunci sunt leader de grup!

 

 

Pai, acu' chiar tre sa ii insir pe toti care om merge? Bine, fie: io, Larry ,Lana, Cerchez, Alex( Tracul), Catalina - astia sunt siguri 100%. Cu un mare semn de-ntrebare e Oreionu care vad ca s-a plictisit teribil de noi si compania noastra incantatoare, si prefera sa stea singur sa se plictiseaxa acasa, decat sa ne fie insotitor de drum si tovaras de pahar! S-a mai anuntat si Clavi, da' pana la week-end mai e, si sigur mai apar doritori.

 

 

Aha..pai e bine. Ii asteptam si pe noii veniti joia la birou (pe care personal ii cunosc foarte putin sau chiar deloc). Sturyonu merge fara dar si poate, daca nu o sa creem un precedent: primul om luat cu japca la gratar.

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa vrajeala si scoate banu, cocota masculina ce esti.

 

l.e: Mi s-a parut ceva ciudat la triumph TT-ul ala din poze....can't really put my finger on it...

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa vrajeala si scoate banu, cocota masculina ce esti.

 

l.e: Mi s-a parut ceva ciudat la triumph TT-ul ala din poze....can't really put my finger on it...

 

 

Hai, hai...Nu schimba subiectul acum. Deci, sa inteleg ca mergi, da?!!! Altfel o luam la modul personal si nici nu te mai rugam data aviatoare :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ziceti si voi unde cand cum cat, sa stie si muschiu meu. Io nu stiu nimic.

 

Pe de alta parte, daca am bani, vin.

 

( Cu singura adaugire ca pe 1 septembrie incep examene pe la mine, desi nu cred ca am primul chiar atunci. )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ziceti si voi unde cand cum cat, sa stie si muschiu meu. Io nu stiu nimic.

 

Pe de alta parte, daca am bani, vin.

 

( Cu singura adaugire ca pe 1 septembrie incep examene pe la mine, desi nu cred ca am primul chiar atunci. )

 

 

Mosh, ai bani, crede-ma ca ai :scratch: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine...

 

...da' furca de ce n-am? :unsure:

 

 

Tu vrei perfectiune ma!!!! Nu estem perfectiune, un drum de 200 de km rezista ea...Am mers io cu guma facuta muci p-acolo si nu mergi tu!! Faci de ras neamul Honda :angry:

 

CAND TE TUNZI?????

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care nu vrea pe valea Doftanei in wkd poate sa vina langa Ploiesti in padure, la intrunirea celor de acolo care e in perioada 29-31 August 2008.

 

In adancul padurii de la Paulesti, aflata la 8 km departare de Ploiesti, Heavy Riders Motorcycle Club va asteapta sa sarbatoriti in stil motociclistic incheierea verii 2008, propunandu-va un program deosebit: peste 12 trupe (rock & blues), multiple concursuri cu premii, parada moto, proiectii audio-video, teren de paintbal, circuitul de enduro cross, minicircuit atv, licitatii cu tricouri autografiate de toate trupele participante si o multime de alte surprize.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care nu vrea pe valea Doftanei in wkd poate sa vina langa Ploiesti in padure, la intrunirea celor de acolo care e in perioada 29-31 August 2008.

 

In adancul padurii de la Paulesti, aflata la 8 km departare de Ploiesti, Heavy Riders Motorcycle Club va asteapta sa sarbatoriti in stil motociclistic incheierea verii 2008, propunandu-va un program deosebit: peste 12 trupe (rock & blues), multiple concursuri cu premii, parada moto, proiectii audio-video, teren de paintbal, circuitul de enduro cross, minicircuit atv, licitatii cu tricouri autografiate de toate trupele participante si o multime de alte surprize.

 

 

Vii tu mah cu propuneri aici sa-mi iei clientii :kiss: !!! Eu ma gandeam ca am tot fost la intruniri in ultima vreme si credeam ca vreti sa schimbam putin peisajul. Pana la urma vorba este sa iesim, chiar nu mai conteaza unde si cum...

 

 

SALVATI VALEA DOFTANEI!!! :kiss:

 

ehe...misto plimbarica de aseara.

am testat cauciucul sv-ului, pistonul furiei si xenonul de viespe.

:angry:

 

 

Tare frumos se lasa acum pe curbe cu pantofior nou :unsure: . Bah, mi-ati luat vreunul tigarile aseara sau mi-au zburat din buzunar??!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shuvy .. ia zi nene cum e cu valea aia ??? .. e efscursie de o zi ? sau cum .. important e sa mergem pe lumina .. intrucat moto meu e blind si nu ma mai risc sa merg noaptea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shuvy .. ia zi nene cum e cu valea aia ??? .. e efscursie de o zi ? sau cum .. important e sa mergem pe lumina .. intrucat moto meu e blind si nu ma mai risc sa merg noaptea ...

E o excursie de 2 zile, dormim acolo sambata noaptea. Dar....tu te anunti de fiecare data si zici ca esti interesat, si cand e vorba d eplecare, nu mai dai nici un semn...Din primavara si pana acum o singura data ai iesit cu noi,la mine la tara la gratar, asa ca sa vedem de data asta cum o fi :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shuvy .. ia zi nene cum e cu valea aia ??? .. e efscursie de o zi ? sau cum .. important e sa mergem pe lumina .. intrucat moto meu e blind si nu ma mai risc sa merg noaptea ...

[/quote

 

Din ce am discutat cu restul, vrem sa ramanem si peste noapte. Partea buna e ca e destul de aproape de Bucuresti (100 km) si daca nu vrei sa ramai peste noapte, te poti intoarce pe seara cat inca mai e lumina. Locatia e undeva in Campina.

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o excursie de 2 zile, dormim acolo sambata noaptea. Dar....tu te anunti de fiecare data si zici ca esti interesat, si cand e vorba d eplecare, nu mai dai nici un semn...Din primavara si pana acum o singura data ai iesit cu noi,la mine la tara la gratar, asa ca sa vedem de data asta cum o fi :angry:

 

 

da :unsure: mi know mi at fault .. lasa ca de data asta nu ma mai iau dupa femela si vin .. si cu dormitu ? cum facem .. dormim in boscheti? e vre-o cabana? sau trebe sa fac rost de cort .. ca parca sa ma intorc singur acasa mi-e urat ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da :kiss: mi know mi at fault .. lasa ca de data asta nu ma mai iau dupa femela si vin .. si cu dormitu ? cum facem .. dormim in boscheti? e vre-o cabana? sau trebe sa fac rost de cort .. ca parca sa ma intorc singur acasa mi-e urat ..

 

 

Adica pana acum, inteleg ca nu te-a lasat fata sa meri cu noi???? :unsure: De obicei nu prea dormim :angry: . Cabane am auzit ca sunt, nu le-am vazut insa si nu stiu cum arata si unde sunt cu exactitate. In concluzie, stam la cort... Apropo: cine are un cort si pt mine?? :kiss: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce esti carcotas din Crangasi ca nu iti faceam concurenta

:unsure:

pe valea Doftanei e excursie de 2 zile, in padure langa Ploiesti este de 1 zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce esti carcotas din Crangasi ca nu iti faceam concurenta

:kiss:

pe valea Doftanei e excursie de 2 zile, in padure langa Ploiesti este de 1 zi

 

 

Ai ma ca am glumit :kiss: . Vreau oriunde numa' sa iesim undeva. Ideea e ca de intruniri mi s-a luat (abia asteptam asta iarna sa merg si eu la prima intrunire). Imi place sa ma imbat in liniste, precum si sa fac altele :angry:...tot in liniste (chiar daca m-au amuzat terbili Oby si Clavi la mare, cand imi zgaltaiau ei de mama focului cortul, de n-am putut sa fac mare branza intima :unsure: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

In seara asta unde vedem meciul???Si btw: cine joaca??? :unsure: Hai ca am chef sa tin cu echipa adversa, mai ales ca am facut noapte gay cu sturyonu' si vreau sa simt ca sunt din nou barbat :angry: :kiss: :kiss:

 

 

P.S. Doamna " Mama lui Oryon", daca sunteti pe frecventa sa stiti ca cu mine a fost aseara, am stat cumintei la o Cola, am barfit ca doua femei adevarate si am mers foarte incet. O luase el cam tare, dar am urlat la el si s-a potolit.

 

P.P.S Si sa stiti ca nu-i prea plac fetele, era plin si m-a lasat singur la greu!!!!!!!!! Sa-l pedepsiti :)

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...