Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

atunci ramane saptamana asta la 20.30 sa ne vedem la terasa, ca sa apuce sa termine toata lumea ce mai are de facut?

 

p.s. poate vin si alex si oana, caci ... s-au cam dat la fund :bigstar: .

 

Noi am fost si saptamana trecuta, dar am ajuns mai tarziu si nu i-am mai gasit decat pe obi1 si amimagz :)

Dar de venit am venit :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci.. la 8 ies de la munci, dupa care imi scot filtrul de aer sa-l curat ca se cere si eventual sa-mi reglez amestecul daca s-o putea :) After that, voi putea veni acolo.. Estimez eu un 9, 9 juma'... Oricum trec, daca sunteti bine, daca nu cred ca tot stau de o bere :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, atunci eu ma infiintez pe la un 20.30 la terasa si pentru ca saptamana viitoare pe vremea asta o sa stau cu ochii la soare pe plaja din vama veche :bigstar: , astazi voi sta pana cand pleaca toata lumea, ca sa imi ajunga intalnirea de azi pana peste 2 saptamani :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI - VIN LA 20:30 SUNT ACOLO!

DECI SA 'NTELEG CA JOIA VIITOARE INA LIPSESTE????????? :blink: :bigstar:

bEI SA BEA TUI SI O BERCICA PT JE PA MALU MARII!!! :)

 

AAaaaaaaaaaa am uitat - SA INVETI CHESTIONARELEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! :blink: ...PE PLAJAAAAAAAAAA SA CITESTI CODU' :wave:

IN APA SA REPETI CUM E CUPRIORITATEA SI INTOARCEREA ...aaaaaaaaaa si, bineinteles sa faci si 8pt-uri :haha: :nono: :o , SI JALOANE! ...TOT IN APA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI - VIN LA 20:30 SUNT ACOLO!

DECI SA 'NTELEG CA JOIA VIITOARE INA LIPSESTE????????? :blink: :bigstar:

bEI SA BEA TUI SI O BERCICA PT JE PA MALU MARII!!! :)

 

AAaaaaaaaaaa am uitat - SA INVETI CHESTIONARELEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! :blink: ...PE PLAJAAAAAAAAAA SA CITESTI CODU' :wave:

IN APA SA REPETI CUM E CUPRIORITATEA SI INTOARCEREA ...aaaaaaaaaa si, bineinteles sa faci si 8pt-uri :haha: :nono: :o , SI JALOANE! ...TOT IN APA!

 

Ce faci buey acolo la 20:30? N-ai ce face acasa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI - VIN LA 20:30 SUNT ACOLO!

DECI SA 'NTELEG CA JOIA VIITOARE INA LIPSESTE????????? :wave: :)

bEI SA BEA TUI SI O BERCICA PT JE PA MALU MARII!!! :blink:

 

AAaaaaaaaaaa am uitat - SA INVETI CHESTIONARELEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! :nono: ...PE PLAJAAAAAAAAAA SA CITESTI CODU' :o

IN APA SA REPETI CUM E CUPRIORITATEA SI INTOARCEREA ...aaaaaaaaaa si, bineinteles sa faci si 8pt-uri :) :) :P , SI JALOANE! ...TOT IN APA!

 

:haha: iti dai seama ca vama veche nu ma inspira decat la chestionare. jaloane in apa nu cred ca fi o problema, la cate gasesti prin marea aia. acu, insa, zii si tu: daca luam permisul imediat, trecea repede amintirea. acu' insa cand o sa iau permisul, dupa ce v-ati plictisit pana si voi sa ma intrebati de examen, o sa fie JIHAD ROACHEREEEEEEEE :blink: :bigstar: .....

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai intai faceti voi comitet de sustinere sa plateste je taxa aia de 4 RON la cec-ul ma-sii.

teoria, da, ma cam omoara, cu practica insa am stat mereu bine :) . la 8-uri sa nu ma puneti sa ma dau racing, ca nu place la mine. daca vreti, insa, o iau peste jaloane fara broblem, endurista ce mama dracu :bigstar: .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve

uite aici e locatia :hurt:

 

http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-6724&-5901

Bafta la RAR

 

 

Salutare oameni buni,

 

Sunt 9 printre voi si vr. sa stiu daca mai iesiti asa in gasca (noi astia de prin zona)? O intrebare locatia mai sus mentionata e in Gate? Eu stau pe 1 Mai intersectie cu Grivita.

 

Numai bine, si ne mai auzim...

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este fix terasa de langa standul tineretului, acolo unde este si parcarea mare...dap...cred ca vine dupa the gate :burnout: . eu saptamana asta intreprind o plecare la mare de joi, asa ca...see you next week, gasca. o sa va sun de pe malul marii sa va spun ce naspa este, mai ales ca de joi se anunta iar soare :hurt: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este fix terasa de langa standul tineretului, acolo unde este si parcarea mare...dap...cred ca vine dupa the gate :hurt: . eu saptamana asta intreprind o plecare la mare de joi, asa ca...see you next week, gasca. o sa va sun de pe malul marii sa va spun ce naspa este, mai ales ca de joi se anunta iar soare :) .

 

Dap, langa Gate este o terasa, inseamna ca aia treb. sa fie. Pai knd mai iesiti poate ma anuntati si pe mine da' mai vb. pana atunci.

Distractie placuta la mare, cred k ajung si eu cateva zile tot in perioada asta.

 

o seara placuta :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai copii, de ce nu ne vedem noi la "bykers" ?

 

am promis ca va anunt cand mai plec din bucuresti, poate are careva chef sa mearga, dar acum ne-am hotarat la 23H00 si am tulit-o la 1H30 asa ca ...

dupa ce prelucrez pozele o sa vedeti ;-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai copii, de ce nu ne vedem noi la "bykers" ?

 

am promis ca va anunt cand mai plec din bucuresti, poate are careva chef sa mearga, dar acum ne-am hotarat la 23H00 si am tulit-o la 1H30 asa ca ...

dupa ce prelucrez pozele o sa vedeti ;-)

 

pentru ca la terasa cu pricina este mai usor de ajuns pentru toti. daca te referi la bykers otopeni, eu, spre exemplu, inca nu am carnetul, ca sa ajung acolo mi-ar fi cam imposibil. in plus, dupa o zi de munca, nu toti mai au resursele necesare sa faca drumul pana la bikers si inapoi. daca te referi la bykers aka "la ursu", intalnirea de joi este una de cartier, n-are rost sa batem atata drumul pana acolo.

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca la terasa cu pricina este mai usor de ajuns pentru toti. daca te referi la bykers otopeni, eu, spre exemplu, inca nu am carnetul, ca sa ajung acolo mi-ar fi cam imposibil. in plus, dupa o zi de munca, nu toti mai au resursele necesare sa faca drumul pana la bikers si inapoi. daca te referi la bykers aka "la ursu", intalnirea de joi este una de cartier, n-are rost sa batem atata drumul pana acolo.

 

:hurt:

 

Sunt de acord cu tine.

 

Si.... saptamana asta iesiti :burnout: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu tine.

 

Si.... saptamana asta iesiti :hurt: ?

 

 

:) dap, eu ies pe plaja. baietii insa ies sigur maine. hai, baieti, nu lasati deoparte un nou doritor (sau doritoare, dupa user? :burnout: ) de iesit cu gasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...