Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

orioane tre sa inveti si "Pumnii mei mint enu are" daca vrei sa ai succes;)

 

 

daaaa, super mega hit :moto: . mai recomand si "nu te las, nu te las, nu te las/ moare lumea, moare lumea de necaz/ te iubesc, te iubesc, te iubesc/ fara tine nu traiesc", precum si "da' nu ma dau...nu ma dau ..nu ma dau/ da' nu ma dau pe orisicine.../ da' nu ma dau...nu ma dau ..nu ma dau....c-am talent si imi sta bine... " :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pune versurile alea pe ceva instrumental de la Metallica. gloantele ti le donez eu, de pusca te invarti tu. Dupa ai doua alternative: ori ii impusti , ori te... :ok:

 

Eu inca sunt uimit de cum voi chiar le stiti...

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune versurile alea pe ceva instrumental de la Metallica. gloantele ti le donez eu, de pusca te invarti tu. Dupa ai doua alternative: ori ii impusti , ori te... :D

 

Atat d-aproapeee, oricat de departeeeee

N-as putea sa-ti dau mai mult din inima meaaaaa

Increde-teeeee in cine sunteeem

Restu' nu conteazaa!

 

Nu m-am deschis niciodata asaa!

Viata meaaa, o traiesc asa cum vreaaau

Nu vorbeeesc, vorbe degeabaaaa

Restu' nu conteazaa!

 

Pe incredere te cauut si gasesc in tineee

In fiecare ziii ceva nouu

Daschide-tzi mintea si uita-te altfel

Restu' nu conteazaa!

 

Nu imi pasa ce fac eii

Nu imi pasa ce stiu eii

Dar stiuuuuuu

 

Atat d-aproapeee, oricat de departeeeee

N-as putea sa-ti dau mai mult din inima meaaaaa

Increde-teeeee in cine sunteeem

Restu' nu conteazaa!

 

Nu imi pasa ce fac eii

Nu imi pasa ce stiu eii

Dar stiuuuuuu!!!!!

 

SOLO!!!

 

HAUS HAUS HAUS HAUS

 

SOLO!!!

 

Nu m-am deschis niciodata asaa!

Viata meaaa, o traiesc asa cum vreaaau

Nu vorbeeesc, vorbe degeabaaaa

Restu' nu conteazaa!

 

Pe incredere te cauut si gasesc in tineee

In fiecare ziii ceva nouu

Daschide-tzi mintea si uita-te altfel

Restu' nu conteazaa!

 

Nu imi pasa ce zic eii!

Nu imi paasa ce joace joaca eiii!

Nu imi paasa ce fac eii

Nu imi paasa ce stiu eeeeii, si STIU!

 

Atat d-aproapeee, oricat de departeeeee

N-as putea sa-ti dau mai mult din inima meaaaaa

Increde-teeeee in cine sunteeem

Restu' nu conteazaa...

 

:moto: :ok:

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit. Avem sedinta joi la 8.

ati vazut asta ??? /index.php?showtopic=246986

:moto:

si inca ceva : FURIA NU E MOARTA FURIA SE TRANSFORMA

 

awwwww, uite ce frumos doarme...

 

sedinta joi la 8?unde??pot sa iau si eu parte?:ok:)...

 

Te rugam.

 

Langa clubul The Gate (langa Strandul Tineretului), vis-a-vis de Agronomie.

Terasa se numeste Bordo.

Multe umbrele galbene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se fac intalniri ,plimbari ceva cu motoristii din aceste zone?:moto:)

 

...doar in fiecare week-end :ok: daca rasfoiesti cateva pagini in urma, o sa vezi poze de la deplasarile noastre. Practic saptamanal se face cate o deplasare de "amploare',la care este fiecare binevenit. Te asteptam joi, sa povestim si sa punem la cale urmatoarea iesire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit. Avem sedinta joi la 8.

ati vazut asta ??? /index.php?showtopic=246986

:moto:

 

 

frumoasa intiativa larry..sper sa fie de folos...daca nu macar de amuzament..

 

:ok: ...tre sa imi iau aparat foto..si crede-ma ca numai daca ma uit pe geam bat recordul de fotografii

 

si inca ceva : FURIA NU E MOARTA FURIA SE TRANSFORMA

 

vesti proaste...abia peste zece zile imi vin piesele pentru motoreta...pana atunci...cu "melodii folclorice" inainte mars...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vesti proaste...abia peste zece zile imi vin piesele pentru motoreta...pana atunci...cu "melodii folclorice" inainte mars...

 

M-am gandit io, si mi-am dat seama ca daca merg destul de tare ma indepartez destul de rapid la o distanta unde nu le mai aud :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit io, si mi-am dat seama ca daca merg destul de tare ma indepartez destul de rapid la o distanta unde nu le mai aud :moto:

 

 

Lasa mai Radule ca si daca imi mergea motoreta tot nu reuseam sa te fac sa le asculti.... :D ....

poate reusim sa vb cu unul mai stiut intr-ale muzicii sa adaptam vreo melodie populara in varianta "zdruncinat creierii" :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de azi eu o sa cam rup orice legatura cu topicul asta.. E mult prea mare si imi este peste mana sa mai tin pasul cu tot ceea ce se intampla. Nu mai vb de faptul ca oricum nu ma mai incadrez in peisaj din multe puncte de vedere! Asta nu inseamna ca nu mai tinem legatura.. Avem tel, mess sau mai stiu eu ce alte mijloace de comunicare. Multi dintre voi stiti si unde stau (nu in momentul de fata, ci cu domiciliul :ok:) iar cei care nu stiti aveti macar un nr de tel si puteti afla! Oricum am id-ul de mess trecut la profil, deci nu sunt greu de gasit..

Acestea fiind spuse, va salut! Sa aveti grija de voi si de carnea/oasele voastra/e :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de azi eu o sa cam rup orice legatura cu topicul asta.. E mult prea mare si imi este peste mana sa mai tin pasul cu tot ceea ce se intampla. Nu mai vb de faptul ca oricum nu ma mai incadrez in peisaj din multe puncte de vedere! Asta nu inseamna ca nu mai tinem legatura.. Avem tel, mess sau mai stiu eu ce alte mijloace de comunicare. Multi dintre voi stiti si unde stau (nu in momentul de fata, ci cu domiciliul :ok:) iar cei care nu stiti aveti macar un nr de tel si puteti afla! Oricum am id-ul de mess trecut la profil, deci nu sunt greu de gasit..

Acestea fiind spuse, va salut! Sa aveti grija de voi si de carnea/oasele voastra/e :moto:

 

multa sanatate, sa ne vedem calare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de azi eu o sa cam rup orice legatura cu topicul asta.. E mult prea mare si imi este peste mana sa mai tin pasul cu tot ceea ce se intampla. Nu mai vb de faptul ca oricum nu ma mai incadrez in peisaj din multe puncte de vedere! Asta nu inseamna ca nu mai tinem legatura.. Avem tel, mess sau mai stiu eu ce alte mijloace de comunicare. Multi dintre voi stiti si unde stau (nu in momentul de fata, ci cu domiciliul :D) iar cei care nu stiti aveti macar un nr de tel si puteti afla! Oricum am id-ul de mess trecut la profil, deci nu sunt greu de gasit..

Acestea fiind spuse, va salut! Sa aveti grija de voi si de carnea/oasele voastra/e :ok:

 

sanatare si virtute maxima fratica :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de azi eu o sa cam rup orice legatura cu topicul asta.. E mult prea mare si imi este peste mana sa mai tin pasul cu tot ceea ce se intampla. Nu mai vb de faptul ca oricum nu ma mai incadrez in peisaj din multe puncte de vedere! Asta nu inseamna ca nu mai tinem legatura.. Avem tel, mess sau mai stiu eu ce alte mijloace de comunicare. Multi dintre voi stiti si unde stau (nu in momentul de fata, ci cu domiciliul :D) iar cei care nu stiti aveti macar un nr de tel si puteti afla! Oricum am id-ul de mess trecut la profil, deci nu sunt greu de gasit..

Acestea fiind spuse, va salut! Sa aveti grija de voi si de carnea/oasele voastra/e :ok:

 

 

prietenii care ti-au fost alaturi te vor sustine si de acum inainte :moto: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost careva in seara asta? Eu am trecut calare si nu am vazut motoare deci nu am oprit :|

 

 

eu nu am ajuns, am avut poligon si apoi m-am oprit la ursu, ca era mai aproape :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...