Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Mi s-a pus doar o intrebare bre.. N-am lansat eu nici o invitatie :hug:

Nu recunosc nimic! Eram beat :D :moto:

 

bai nu-mi iese deloc schema.....lasa, mah, ca aduc eu un bidon de 5 l de apa plata si va fac cinste la toti :bounce: .

 

mai, dearshilor, pentru maine sa nu va uitati acasica compunerile cu peripetiile de pe unde fuserati :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bai nu-mi iese deloc schema.....lasa, mah, ca aduc eu un bidon de 5 l de apa plata si va fac cinste la toti :D .

 

mai, dearshilor, pentru maine sa nu va uitati acasica compunerile cu peripetiile de pe unde fuserati :) .

Cer permisiunea de a veni si cu o compunere libera despre mersul pe o roata, depasirile la mustata si depasirea vitezei de 50 km/h la o motocicleta R1 :hug: Vreau sa iau premiu anu' asta :moto: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru premiu este obligatoriu CA COmpunerea sa fie insotita de un eseu, la alegere una din urmatoarele teme:

 

1.da-ti-as palme cu piciorul,

care ai turat motorul?

 

2. te-am vazut astazi din mig,

te dadeai racing pe dig.

 

3. foaie verde, foaie lata,

dau cu mobra-n cazemata.

 

4. foaie verde de giulesti,

de te prind o s-o....sfeclesti.

 

mult succes :D .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru premiu este obligatoriu CA COmpunerea sa fie insotita de un eseu, la alegere una din urmatoarele teme:

 

1.da-ti-as plame cu piciorul,

care ai turat motorul?

 

2. te-am vazut astazi din mig,

te dadeai racing pe dig.

 

3. foaie verde, foaie lata,

dau cu mobra-n cazemata.

 

4. foaie verde de giulesti,

de te prind o s-o....sfeclesti.

 

mult succes :ok: .

:D :bounce: :moto: :hug: :) :D :D :D

Foarte tare fato!!! Genial!! :kiss: :ok:

O sa meditez la asta... poate iau si bacu' :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laser frate .. caterinca cu budinca .. dar totusi care-i schema de ce va ambalati motoarele ??? aaa azi mi-am dat extrem in TVR la ore suplimentare :D)))) (aia cu tvr e doar ca sa ma aflu in treaba .. defapt nu am nimic interesant de povestit :bounce: dar inventez eu pana maine)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah..voi va tot ntalniti si povestiti, da mobrele le mai scoateti la aer? uite sa va dau o mana de ajutor, tura@sambata pe traseul B-BZ-BV-PL-B. aprox 430 km, in linii drepte 110, in curbe..fiecare cu cat se simte confortabil.

se pleaca dimineata pe la 7, gratar+baie vreo 4 ore la barajul Siriul (am pus poze mai devreme).

 

maine nu vin ca sunt prins cu trebi, dar va salut si daca va hotarati, dati un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah..voi va tot ntalniti si povestiti, da mobrele le mai scoateti la aer? uite sa va dau o mana de ajutor, tura@sambata pe traseul B-BZ-BV-PL-B. aprox 430 km, in linii drepte 110, in curbe..fiecare cu cat se simte confortabil.

se pleaca dimineata pe la 7, gratar+baie vreo 4 ore la barajul Siriul (am pus poze mai devreme).

 

maine nu vin ca sunt prins cu trebi, dar va salut si daca va hotarati, dati un semn.

 

si la un moment dat, venea pe la terasa joia cojo..... :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la un moment dat, venea pe la terasa joia cojo..... :D .

 

daca nu te-as sti deloc, as zice ca esti rautacioasa :bounce:

am o perioada mai aglomerata cu munca si am timp doar in weekend sa ma ies, si atunci prefer sa ma dau cu mobra. da sunt convins ca va bucurati alaturi de mine de poze :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu te-as sti deloc, as zice ca esti rautacioasa :)

am o perioada mai aglomerata cu munca si am timp doar in weekend sa ma ies, si atunci prefer sa ma dau cu mobra. da sunt convins ca va bucurati alaturi de mine de poze :D

 

 

eu, rautacioasa? ... :D

 

neah.... :hug: . poate tralala :moto: . si apoi, trebe sa te determin cumva sa mai vii sa te mai vedem la fata si sa ne pove ce si cum, nu doar sa citim :D .

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca musiu Cojo ar prefera sa ne povesteasca mai pe larg peripetiile din sheaua motorului in drum spre Siriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca musiu Cojo ar prefera sa ne povesteasca mai pe larg peripetiile din sheaua motorului in drum spre Siriu.

 

:D

 

cojo, eu zic sa te inregistrezi pe unde meri in week-end si sa ne trimiti joia inregistrarea prin curier, ca sa te vedem si noi cu ocazia asta :bounce: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai simpaticilor ia gata ca ma simt ....ostracizat :D

sa fim noi sanatosi si sa reusim sa facem o iesire impreuna...ca uite acus se termina sezonul si o sa tot avem la joi sa povestim ce am facut peste vara.

 

@fox - cum stie el sa le zica pe nume, ca-n totdeauna;

@merenptah - spor la examen!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ! pe la cat ne adunam la terasa diseara ????

o sa vin fara motor ca mi-am rupt mana :bounce: :D

Eu voi ajunge in jur de 8 jumate.. Mana cum ai reusit s-o rupi? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram pe o honda XR de 125. o conducea unu mai experimentat ca mine. habar n-am din ce cauza am cazut.

poate imi explicati voi pe seara. m-am ales cu mana rupta si mai multe julituri. noroc cu casca care a fost bine prinsa si era de firma ca altfel nu stiu daca mai apucam sa ne vedem la o bericioaica....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

na..ca sa vedeti ca mai trec si eu pe la terasa!

am zis sa ma opresc in drum spre casa sa va salut, si am stat eu de la 7:15 pana la 8 pe terasa, singur cuc.

tocmai cand plecam, l-am vazut pe sorin ca venea, dar deja eram pe drum...

 

acu eu nu stiu ce sa zic..sa zc ca am fost, ca n-am fost :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bAD LUCK!Asta este Cojo alta data o vino si tu mai pe la un 8:30 :moto:.

Eu am ajuns la 8:40 dar oricum nu era mare aglomeratie...s-aor fi speriat de vanticel oamenii.

Iar cel mai tare a fost cold as gheata ca ne-a salutat de la distanta si din mers aproape :bounce: .

Va doresc un week-end lacut si aveti grija pe unde alergati.

Misu - am vb cu Erick. Intrebare - daca o sa ploua - se mai tine cursa??? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bAD LUCK!Asta este Cojo alta data o vino si tu mai pe la un 8:30 :D.

Eu am ajuns la 8:40 dar oricum nu era mare aglomeratie...s-aor fi speriat de vanticel oamenii.

Iar cel mai tare a fost cold as gheata ca ne-a salutat de la distanta si din mers aproape :hug: .

Va doresc un week-end lacut si aveti grija pe unde alergati.

Misu - am vb cu Erick. Intrebare - daca o sa ploua - se mai tine cursa??? :moto:

Avand in vedere ca e etapa, eu zic ca se tine :)

Si daca nu s-ar tine, tot nu mi-ar parea rau :bounce:

Apropos... plecarea s-a stabilit undeva la 6 dimineata din P-ta Unirii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 13.00 ne strangem 2 motoare la arc pentru o plimbarica. stabilim acolo pe unde merem. care sunteti interesati ne vedem acolo. 0751.022.754.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drajii mei - anunt oficial ca incepand cu data de 31.80.2007 adica de vinerea asta sunt fericitul posesor a unei motorete enduro: SUZUKI DR 650 RS - de culoare rosie :)

Actul de V-C a fost facut vineri, urmand ca luni (maine) sa primesc de la fostul propetar hartia cu stampila de la financiar.

Tot luni o programez la RAR. Sper eu ca intr-o sapt., max. 2 sa ies cu ea pe strada cu numerele si actele mele, si sper ca peste 2 joi sa o prezint oficial la "birou". Oricum o sa ma remarcati voi dupa pacaniturile generoase din cele 2 tobe. :moto: (Asta ca sa si stiti pe cine sa injurati daca trec in vreo noapte pe la ferestile vostre). :D :hug:

 

Va doresc la toti asfalt uscat sau - cum vreti voi - la uitilizatorii de enduroaice.

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...