Sari la conținut

Rieju Rs2 125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bah da barfiti mai rau ca niste babe...

rieju alb cu numar provizoriu baiatu sta prin floreasca a avut rs 1998 rosu cu negru

 

Cand ai dreptate....poi ai :what: (cu privire la barfa)...,cat despre omu cu motoru, sa speram ca intra pe forum sa il saputam si noi

 

 

Hai sa auzim de bine si asfalt uscat :hug:

Editat de fLorinelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Baiatul ala da Invata in Rosetti.....e cel care prezinta Classroom pe MTV si avea inainte un RS rosu cu negru;)

 

sper sa ne vedem cat mai curand pe sosele ca mai intarzie motoru vreo sapt :-W

in poza era inainte s fie vopsita

 

Pana atunci Asfalt Uscat cum ziceti voi!:duel:

eu zic Fir Intins:)

post-17404-1178211021_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul ala da Invata in Rosetti.....e cel care prezinta Classroom pe MTV si avea inainte un RS rosu cu negru;)

 

sper sa ne vedem cat mai curand pe sosele ca mai intarzie motoru vreo sapt :-W

in poza era inainte s fie vopsita

 

Pana atunci Asfalt Uscat cum ziceti voi!:duel:

eu zic Fir Intins:)

Tu ai dat examen pe 25?

16- pozitia 5 sau 4?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la rieju rs2 125 cat timp ai garantia?e cu limita de km??si a avut cineva probleme cu acest motor?

 

ai 2 ani sau 10 mii de km , eu n-am avut nici o problema in afara de cablul de ambreiaj care s-a rupt 1 data si am 9.560 km :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai 2 ani sau 10 mii de km , eu n-am avut nici o problema in afara de cablul de ambreiaj care s-a rupt 1 data si am 9.560 km :ok:

si cati metri? :rock:

 

ma e bine asa,daca ai 10mii de km si n`ai avut nicio problema inseamna ca sunt super ok , sa fie tot asa

bafta ma sebishor :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU am fost primul care a achizitionat rieju cand au aparut in buc. eu am facut si cei mai multi km cu rieju am 20 000. :PP si credeti-ma ca sunt impresionat, nici un semn de uzura..nimic. Motorul merge incredibil de bine, in afara de consumabile nam avut nevoie de nimic altcva asfalt uscat!:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am citit titlul credeam ca faci slalom printre babe...cva mai interesant...

Toata lumea se ridica pe o roata ma nene!! motociclismul implica 2 roti si un creier;))..mie imi c-am lipseste..stiti si voi!!(seby, alexutz, astia care ma stiti)...=)) v-am pupat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am citit titlul credeam ca faci slalom printre babe...cva mai interesant...

Toata lumea se ridica pe o roata ma nene!! motociclismul implica 2 roti si un creier;))..mie imi c-am lipseste..stiti si voi!!(seby, alexutz, astia care ma stiti)...=)) v-am pupat !

 

Pe tine nu te-am vazut niciodata :drums: ....asfalt uscat si ne vedem la o tura pe DN1 ..asha cum stim noi:) :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e cel mai bine:ca ai de unde sa alegi,nu conteaza ca unele sunt mai urate si altele mai frumoase,altele mai scumbe si altele mai ieftine,2t-4t,e bine ca putem sa ne orientam in functie de ce vrem! rieju asta are niste forme ok dar totusi accentuate spre kitch putzin,de la departare e frumoasa dar de aproape pare chinezarie adik nu stiu nu e inchegata(no offense)SI PARK E SI PREA SUBTZIRE SI SPATELE E PREA RIDICAT SI SE VEDE URAT SUB EA.CE E TARE LA EA.........STOPUL SPATE,FARURILE,CULORILE SI TOBA!DE CURIOZITATE CE BANI E UNA?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e cel mai bine:ca ai de unde sa alegi,nu conteaza ca unele sunt mai urate si altele mai frumoase,altele mai scumbe si altele mai ieftine,2t-4t,e bine ca putem sa ne orientam in functie de ce vrem! rieju asta are niste forme ok dar totusi accentuate spre kitch putzin,de la departare e frumoasa dar de aproape pare chinezarie adik nu stiu nu e inchegata(no offense)SI PARK E SI PREA SUBTZIRE SI SPATELE E PREA RIDICAT SI SE VEDE URAT SUB EA.CE E TARE LA EA.........STOPUL SPATE,FARURILE,CULORILE SI TOBA!DE CURIOZITATE CE BANI E UNA?

 

Este opinia ta si o respectam.....pana mea...bine ca are si parti bune...... :drums: oricum ..raportu calitate pret e destul de bun...nu pot sa zic la fel si despre altele ....asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...