Sari la conținut

Poze plimbare 14.04.2007


Postări Recomandate

 

Si in rest: lumea normala vorbea de sex cu oi, sex cu vaci, etc.

Bracio, Zuzg, Silviu, ... restul: discutau numai: ce ulei trebuie, cat baga, esti sigur ca baga atat?

 

Fratilor: nu sunt discutii normale pt un motociclist :ok: :cheers: :crack:

 

Heheheehee ,stai linistit Baiazide ,acele discutii erau de camuflaj :ok: ...sa-ti povesteasca Bracio peste ce babuta horny daduse :crack: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heheheehee ,stai linistit Baiazide ,acele discutii erau de camuflaj :blink: ...sa-ti povesteasca Bracio peste ce babuta horny daduse :cheers: :crack:

 

Unde era asta? Iar in privinta pozelor, poate reusesc sa repar aparatul foto abia cumparat :ok: si data viitoare sa fie mai multe. Am putea chiar sa organizam niste poze cu motociclete in mers, pe curbe! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu si bubucaty am facut o tura ceva mai lunga: Buc.- Buzau-Siriu-Brasov-Sighisoara-Brasov-Cheia-Ploiesti-Bucuresti, aproximativ 800 Km. Vremea si sosele super(exceptie cateva curbe pe Cheia-Sacele, pline cu nisip). Cateva poze:

Siriu:

post-6592-1176638231_thumb.jpgpost-6592-1176638409_thumb.jpg

Sighisoara:

post-6592-1176638312_thumb.jpgpost-6592-1176638354_thumb.jpgpost-6592-1176638466_thumb.jpg

post-6592-1176638562_thumb.jpgpost-6592-1176638604_thumb.jpgpost-6592-1176638711_thumb.jpg

post-6592-1176638749_thumb.jpgpost-6592-1176638782_thumb.jpgpost-6592-1176638903_thumb.jpg

Cheia:

post-6592-1176638860_thumb.jpgpost-6592-1176638934_thumb.jpgpost-6592-1176638813_thumb.jpg

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde era asta? Iar in privinta pozelor, poate reusesc sa repar aparatul foto abia cumparat :ok: si data viitoare sa fie mai multe. Am putea chiar sa organizam niste poze cu motociclete in mers, pe curbe! :crack:

Cand am oprit sa mancam la Cheia(stateau la masa ,in spatele nostru) ,dar voi erati prea ocupati cu sexul cu animale :blink: .....sa va povesteasca inculpatul si anume ,Bracio ,de aceea babuta :cheers:

 

Ps:nu mai cumpara chinezarii ieftine ,ca de aia se strica :crack: :ok:

 

Pps:glumeam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"@Baiazide: erau bune gogosile alea"

 

adik.....papanashi in forma de gogoshele, huh?

Editat de Mr_Bert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum off topic, dar sa ma dau mare ! :what: :D

Am ajuns la concertul IRIS din seara aceea (cu 10 minute inainte sa inceapa, deci la super fix) si la pauza m-am pozat cu Cristi. Poza e anexata. A, si ma dau mare nu doar ca am inca o poza cu dl Minculescu, dar si ca am reusit sa ajung in Bucuresti dupa atatea viraje si mers pe intuneric! :what: :hug:

post-10323-1176716747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum off topic, dar sa ma dau mare ! :what: :D

Am ajuns la concertul IRIS din seara aceea (cu 10 minute inainte sa inceapa, deci la super fix) si la pauza m-am pozat cu Cristi. Poza e anexata. A, si ma dau mare nu doar ca am inca o poza cu dl Minculescu, dar si ca am reusit sa ajung in Bucuresti dupa atatea viraje si mers pe intuneric! :what: :hug:

Esti tare daca ai mai avut putere si de distractie.Noi am clacat, direct in pat ne-am oprit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti tare daca ai mai avut putere si de distractie.Noi am clacat, direct in pat ne-am oprit.

 

Eu am bagat niste bere dupa excursie.

 

Oricum naspa excursia: nema ploaie, nema politie. Pana mea, unde e distractia?

 

Pare rau ca le-am ratat pe domnisoarele de 70ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am bagat niste bere dupa excursie.

 

Oricum naspa excursia: nema ploaie, nema politie. Pana mea, unde e distractia?

 

Pare rau ca le-am ratat pe domnisoarele de 70ani

 

Pai erai cu fata la tinerele doamne, daca ma gandesc!

 

Iar concertul a fost superb, ca de obicei... Pentru altceva nu reuseam sa raman treaza... Sau sa vreau sa intru in club cu pantalonii de costum, cu pulover purtat toata ziua, nemachiata si cu parul valvoi! :what:

 

Unde mergem weekendul asta? :hug: Dar fara ploaie, asta nu e distractie... Mai ales ca nu am costum de ploaie! :D Dar am cagula, multumesc! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...