Sari la conținut

Poze plimbare 14.04.2007


Postări Recomandate

Am facut si eu Bucuresti-Brasov prin Cheia si vreau sa spun ca drumul marfa incepe de la Cheia spre Brasov. Pana in Cheia e incalzirea asa.

Ma bucur sa vad atatia oameni trecuti de prima tinerete care inca mai merg pe vitezane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumva si tu erai pe drum??? :ok: ...erai singur??

 

 

singur era un baiat din brasov..cu un gixer de 1000

 

mi-a placut de el..se dadea super frumos...

am fost si noi vreo 4 motoarea azi pe cheia..un zx10, un gixer de 750 si 2 rf-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram cu CBR argintiu din profilu meu si da eram singur. Am vrut sa fiu FREE . . . :crack:

Banuiam eu ca tu erai...de ce nu ai oprit si tu sa mai vorbim o vorba,ceva?? :ok:

 

 

 

am fost si noi vreo 4 motoarea azi pe cheia..un zx10, un gixer de 750 si 2 rf-uri

De ce nu ati anuntat si voi pe aici?? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar am ghicit eu bine Zuzg7 ca tu erai la intersectia de la Berzei, dupa McDonalds

 

NU stiu care e intersectia Berzei dar am trecut prin Brasov cu un prieten care are un K4 negru :ok:

 

 

Pacat ca nu ati mers si voi cu noi...

 

Same here , ne vedem fara doar si poate cu alta ocazie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

De ce nu ati anuntat si voi pe aici?? :ok:

 

noi am plecat prin oras...si am ajuns pe cheia:)

 

asa facem de fiecare data...ies sa iau paine si ma trezesc ca iau painea din brasov:)

 

 

P.S. in curba de la pensiunea aia inainte de sacele, valasoaia parca ii zice, un baiat cu un naked a ratat virajul, din fericire a ramas cu ea in picioare ( desi a intrat in santul de pe marginea drumului)...erati si voi in grupul respectiv??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zuzg7: Dap cu voi m-am intalnit in drum spre Brasov. Si da eram la plimbarica si poze, cand merg mai tare imi iau combinezonu.

@Silviu: Sper sa vorbim la urmatoarea iesire, acuma aveam program, am mers 6 ore aproape incontinuu, cu pauze pentru poze, benzina si haleala :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi am plecat prin oras...si am ajuns pe cheia:)

 

asa facem de fiecare data...ies sa iau paine si ma trezesc ca iau painea din brasov:)

P.S. in curba de la pensiunea aia inainte de sacele, valasoaia parca ii zice, un baiat cu un naked a ratat virajul, din fericire a ramas cu ea in picioare ( desi a intrat in santul de pe marginea drumului)...erati si voi in grupul respectiv??

Eu ,nu-mi amintesc sa se fi intamplat nimic ,cel putin cat am vazut eu ,NU s-a intamplat absolut nici un incident tot drumul

 

 

@Silviu: Sper sa vorbim la urmatoarea iesire, acuma aveam program, am mers 6 ore aproape incontinuu, cu pauze pentru poze, benzina si haleala :cheers:

Si noi suntem plecati de la 10 dimineata de acasa si intors la 21.00 acasa cu mers aproape incontinuu(tot mici pauze pt mancat si pozat) ,dar nu ne mai vaitam :ok: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zuzg7: tnx ca ai franat pe DN ca io nu vazusem politia :ok:

 

(era de carnet treaba)

 

 

Si in rest: lumea normala vorbea de sex cu oi, sex cu vaci, etc.

 

 

Bracio, Zuzg, Silviu, ... restul: discutau numai: ce ulei trebuie, cat baga, esti sigur ca baga atat?

 

Fratilor: nu sunt discutii normale pt un motociclist :crack: :crack: :blink:

 

 

 

Ne vedem la urmatoarea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putine poze

 

In final care sunt cei care au in cu @Ioana, @Baiazid, @Silviu.C ?

Elvis, tu care esti p'acilea.

 

Erau cam 15 persoane. Din care vreo 5 au plecat inapoi spre Bucuresti.

 

@Baiazide: erau bune gogosile alea.

Editat de dabix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...