Sari la conținut

Cursa Scutere - Amckart - Cupa Ferodo


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci ne intalnim la benzinaria aia unde se termina Vacarescu si se intersecteaza cu sos.Pipera?????

PS:exista o mica sansa sa nu pot face rost de scuter...in acest caz ma poate lua cineva pasager ???:cheers:

nu acolo ma !

mai in fata spre pod ! pana sa urci podul este o benzinarie pe stanga (agip) !

 

 

as veni si eu...

pai vino ! nu mai sta pe ganduri !

Editat de catastyle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

snike e foarte simplu daca sti si zona umpic. vi dinsre baneasa urci podul si imediat dupa ce la`i coborat spre aviatiei e benzinaria agip .

acolo ne vedem ..ca doar suntem pe 2roti ! bafta !

 

http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-7539&-4935

uite..asta e locatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha :cheers: da da da .... flori de mar eu ziceam ca o luam frumos in sus pe soseaua pipera .. si tot asa pana dam in centura .. sa inteleg ca benzinaria e aia inainte sa urci pe pod pe drapta daca vii de pe nicolae caranfil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha :cheers: da da da .... flori de mar eu ziceam ca o luam frumos in sus pe soseaua pipera .. si tot asa pana dam in centura .. sa inteleg ca benzinaria e aia inainte sa urci pe pod pe drapta daca vii de pe nicolae caranfil

da...e pe dreapta. hai.ne vedem acolo

bye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost caterinca mai ales cu "pierzatorii" care au castigat toata atentia si aplauzele :cheers:) ( unii faceau rodaju pe circuit :cheers: )

 

mi-a placut cum au mers urmatorii: (cei cu) piaggio NRG gri , aeroxu, zipul portocaliu, si fata a mers destul de bine .. mai erau dar acestia au fost mai competitivi ..

 

ce nu mi-a placu a fost faza in care s-au impins cei doi (cu runnerul si cu aprilia rally) .. isi dadeau coate si toata lumea a crezut k vor cadea..din fericire unu deintre ei a depasit ...

 

cam atat pt k la 125 nu am mai stat

 

astept poze :cheers: (si filme)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 125 s-a plecat in forta Gpr125- RS 125-Mito 125 dupa cateva ture Gpr`u a intrat usor in RS trecut mito primu si dupa nu stiu ce a facut dar Gpr`u a intrat in Mito si nu a mai putu continua.

 

1.RS125-2.MITO 125-3 CBR125 (DAR LA 3 NU STIU SIGUR)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a rupt schimbatorul de viteze. am vazut motorul la finalul cursei...

ma deci in general a fost caterinca si daca spun ca nu a fost o victorie clar meritata nu-i frumos din partea mea asa ca ma abtin ...asteptam cat mai multe poze :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a rupt schimbatorul de viteze. am vazut motorul la finalul cursei...

Am vazut si io motorul la final .schimbatorul , scaritza,carene, in fine...Bine ca nu are el nimic.Oricum a facut spectacol si chiar imi pare rau ca a cazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da nici ca m-a asteptat cineva la agip. am ajuns si eu la 7:20 si nimeni pe acolo.. am mai ratat si intrarea la amckart... noroc ca trecea o brigada de scuteristi pe sosea si m-am luat dupa ei :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ceea ce priveste cursa de 125cc, nu pot decat sa mentionez ca cel care a facut clasamentul de podium este un idiot cu diploma, avand in vedere ca locurile 2 i-a fost efectiv furat cu nesimtire prietenului nostru, Kelu, care dupa ce a rulat pe locul 4 toata cursa, in urma a doua iesiri de pe pista a doi concurenti care erau pe 2, respectiv 3, ajunsese pe locul 2. Ghiciti ce s-a intamplat.... un binevoitor l-a taiat efectiv cu pixul de pe locul doi, asa cum dealtfel aparea si pe foaia de parcurs finala, din motive care noua ne scapa puterii de intelegere... altfel, a fost misto, cu exceptia acestui gust amar. Felicitari premiantilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...