Sari la conținut

1 Mai 2007-doar La Vama Veche


Miriam
 Share

Postări Recomandate

pentru ca s-a discutat despre 1 mai in mai multe topicuri si cativa se simt "bulversati",rugam persoanele care pleaca DOAR la Vama Veche,si care sunt dornice de a merge in grup,sa se anunte!

plecarea se va face sambata 28 aprilie 2007,cat se poate de dimineata. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 Bucata eu .. si cred ca si una bucata pasagera :nono:

 

am cateva intrebari :

 

1) Viteza croaziera

2) Traseul

3) Ora plecarii

 

1).viteza de croaziera-aproximativ 100-120....nu vreau sa te mint,probabil vor exista persoane care vor trata un drum liber si intins cu ceva mai mult,daaaar...suntem destui care vom pastra o medie de 100-120.

2) pai...cred ca ne vom intalni la ultima benzinarie inainte de intrarea pe autostrada A1,dar ramane sa mai discutam acest subiect,voi anunta exact locul si ora

3) in functie de care ,cum se poate trezi,dar preferabil dimineata devreme,cam pana in 10...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca voi veni si eu. Dar mai mult ca sigur voi pleca mult mai devreme, ca momentan sunt in rodaj si nu vreau sa ii dau peste 90. Asa ca o sa ma ajungeti pe drum :nono: Ma mai gandesc, momentan, ca ar trebui sa ma intorc duminica. Mai vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand este Autostrada A2, eu zic ca de preferat e sa se plece sambata dimineatza adica cel tarziu 9, asta pt cei ce nu merg si la salon :nono:

 

Deplasarea pe cel mai scurt si rapid traseu

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand este Autostrada A2, eu zic ca de preferat e sa se plece sambata dimineatza adica cel tarziu 9, asta pt cei ce nu merg si la salon ;)

 

Deplasarea pe cel mai scurt si rapid traseu

 

 

 

mda...A2...scuze.. :nono:

Editat de Miriam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Escule si eu ash fii plecat de vineri seara dar dupa cum bine stii e inca rece noaptea si pot aparea probleme pt incepatoare ;) ...

Daca ajungi inainte trebuie oricum stabilit unde punem corturile... sa nu stam chiar rasfirati prin toata Vama :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca ar fii ok mai ales ca este suficient loc pt corturi, este mai departe de galagia nocturna... dezavantajul este ca utilitatile "bere&buda" sunt un pic mai departe...

Ar trebui sa vedem cum ne organizam sa pastram loc si pt cei ce se intorc din Bulgaria luni si vor sa stea la cort... : :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum sunt 3 grupuri din cate am vazut eu ..1. Bulagaria-vama

2. Vama vineri seara 3.Vama sambata dimineatza

 

 

De intors cred ca unii or sa se intoarca pe 1 Mai iar altii dupa ..pe 2 probabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai inteleg nimic, prea multe topicuri cu 1 Mai, nimic concret.

SO: cand se pleaca? cand se intoarce?

:nono:

 

da dar topicul asta e special pentru cei ce pleaca strict in vama veche,pt ca sunt celelalte topicuri in care se discuta si de bulgaria...asa ca,noi cei care mergem doar la vama veche dorim sa ne strangem o gasca de drum si eventuali vecini de corturi. vad ca multi propun plecare si vineri seara,...nu ar fi mare incurcatura si pana la urma se va decide care gasca e mai mare..:vineri sau sambata! se vor da si niste ora de plecare,si niste puncte de intalnire atat pentru vineri cat si pentru sambata si fiecare va veni cand ii va conveni!

 

iar intoarecerea se va face in functie de fiecare,si sunt convinsa ca si daca nu ne intoarcem in aceeasi formula,nu vor exista persoane care sa se intoarca singure...sigur sigur se gasesc parteneri de drum!

Editat de Miriam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact, dezu-le!

 

inca un grup vom pleca pe la 14-14,30 sambata ,dupa ce ne vom invarti 2 ore pe la salon.

 

tinta : Vama Veche.

 

:smoke: la naiba daca mai stiu ce sa fac ...

Daca plecam pe la 14 - 14:30 inseamna sa ne dam tare .... 100 - 130+ ( ;) )

O conserva de bagaj de unde facem si noi rost? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inseamna sa ne dam tare deloc.

 

plus ca avem si incepatori in grup si o sa mergem destul de lent , am impresia .

 

pana la ora 20 cand se va intuneca e timp suficient sa ajungem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...