Sari la conținut

Intalinre la Arc


MIB
 Share

Postări Recomandate

Le dau prin gura. Sa vedeti voi ce va cenzureaza si dau pe post doar ce vor ei. Poate chiar o sa abereze pe tema noastra si o sa iasa un mare cacao.

Mie imi spuneti de scarbele astea din mass-media care nu vor altceva decat sa ia ochii si sa vina in fatza?

Am facut prezentarea la 1000RR la B1 TV. Am spus acolo o gramada de lucruri interesante vis-a-vis de noi si de ceea ce se intampla, despre curse, despre 1000RR etc.

Cand ma uit la emisiune ce vad......poolaaaaaaaa. Si care a fost explicatia: a fost o problema cu microfonul. Cenzura functioneaza la maxim si ce este deranjant este ca vine din partea unor boi care nu au habar de ce cenzureaza.

 

Acestea fiind spuse ma kak in burta lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Sa vedeti voi ce va cenzureaza si dau pe post doar ce vor ei. Poate chiar o sa abereze pe tema noastra si o sa iasa un mare cacao.

:baldy: probabil ca s-a plictisit lumea de mortii cu camioane si vor sa stie ce si cum e cu noi .... :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@NKZ ... daca incercam nu pierdem nimic dar putem castiga o imagine frumoasa. Daca nu facem nimic nu pierdem nimic, dar sigur nici nu castigam ceva!

Eu cred ca merita. 

:baubau:

Bagati mare. Si fara mine ar trebui sa fie acelasi rezultat. Sincer sunt satul de gogosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@NKZ ... daca incercam nu pierdem nimic dar putem castiga o imagine frumoasa. Daca nu facem nimic nu pierdem nimic, dar sigur nici nu castigam ceva!

Eu cred ca merita. 

:baubau:

Bagati mare. Si fara mine ar trebui sa fie acelasi rezultat. Sincer sunt satul de gogosi. Simplu fapt ca v-au zis ca vin la Arc si nu au venit, iar acuma va pun sa va adunati (adica va iau de fraieri) ar trebui sa va dea de gandit. Vor sa faca emisiune, atunci sa vina miercuri. Sa se tina de cuvant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si sarim. OK , dar in ideea ca o facem si pt. noi poate e prea din scurt si ar trebui sa vina destui si nu cativa care au citit post-ul ,asa ca o organizare din timp nu strica, sa nu ne trezim 5-10 motoare si sa ramana pe retina ca astia suntem si de aici intrebari... Poate sambata seara sau duminica , oricum sa avem prezenta si sa se vada ca existam si "gandim " fenomenul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vin si eu pt. ca miercuri am lipsit.

Sper sa am timp sa ma schimb de costum ca arat ca un martian :baubau: pe acolo in costum si pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Sper sa am timp sa ma schimb de costum ca arat ca un martian  :D pe acolo in costum si pe motor.

da, nu uita sa-ti pui si lanturile, tatuajele si barba - sa aiba baietii imaginea la care se asteapta probabil :baubau:

 

va mai aduceti aminte cand am fost invitati la ceao darwin? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bagati mare. Si fara mine ar trebui sa fie acelasi rezultat. Sincer sunt satul de gogosi. Simplu fapt ca v-au zis ca vin la Arc si nu au venit, iar acuma va pun sa va adunati (adica va iau de fraieri) ar trebui sa va dea de gandit. Vor sa faca emisiune, atunci sa vina miercuri. Sa se tina de cuvant.

Si eu sint de parere ca ar trebui sa vina ei miercuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca nu au facut efortul sa vina miercuri, desi cu siguranta shefii i au trimis, nu vad de ce sa sam sluj la cererea unora care vor sa faca din asta un subiect, nu ca sa ne ajute. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca nu au facut efortul sa vina miercuri, desi cu siguranta shefii i au trimis, nu vad de ce sa sam sluj la cererea unora care vor sa faca din asta un subiect, nu ca sa ne ajute. :baubau:

Lucrurile sunt mai complicate intr-o televiziune. Este de ajuns sa ia foc un camion plin cu ingrasaminte sau vreun nebun pe macara ... ca sefii iau si trimis acolo.

Sa fim seriosi ... pentru romani motociclismul este un subiect ciudat dar plictisitor daca nu se intampla sa moara cate unu' pe saptamana. Ei vin (daca vin) nu pentru idea de motociclism sau pentru initiativa cu fluturasii ci pentru evenimente care ar aduce rating = motociclisti morti pe caldaram. Motiv tragic si pe care putem sa-l manipulam pentru a atrage mai mult atentia celor din trafic la accidentele din ultimul timp.

 

PS : Nu vreau sa fiu rautacios dar inainte sa "educam" conservarii ar trebui sa ne "educam" pe noi. Toti striga in cor prudenta dar toti zburda ca bezmeticii pe strazile din orasul asta de cacao.

PPS: Apropos de "educare"

 

Incredibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Credeam ca o emisiune in care se vorbeste despre motociclisti, ca o comunitate, o emisiune in care poti sa te arati asa cum esti este in interesul nostru al tuturor!

:baubau:

pai acum e emisiune sau reportaj? ne baga esca la 'alte stiri pe scurt' ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e redactie de stiri sa vina miercuri sa prinda "the real thing". daca nu, le dau si prin goora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@NKZ ... daca incercam nu pierdem nimic dar putem castiga o imagine frumoasa. Daca nu facem nimic nu pierdem nimic, dar sigur nici nu castigam ceva!

Eu cred ca merita. 

:baubau:

Eu cred ca ai vreo ruda in protv :D :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...