Sari la conținut

In Sfarsit !


Ha0Tika
 Share

Postări Recomandate

Dupa aproape 3 ani de stat pe butuci , e gata si Ivanka mea draga :smoke:

Astazi ar trebui sa mi-o aduca un prieten in Bucuresti. :lol:

O mica problema ar fi faptul ca eu nu cunosc personal pe nimeni de aici care sa aiba comunista...si vorba aia " 3 zile repari si 1 te plimbi " , asa ca ar trebui sa ma interesez deja de un mecanic la care pot apela ( contracost ) cand e nevoie ;) si un magazin de unde as putea sa achizitionez piese. :lol:

 

 

Atasez si 2 poze cu my love :lol:

 

 

 

 

:nono:

post-381-1177579561_thumb.jpg

post-381-1177579788_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproape 3 ani de stat pe butuci , e gata si Ivanka mea draga :smoke:

Astazi ar trebui sa mi-o aduca un prieten in Bucuresti. :lol:

O mica problema ar fi faptul ca eu nu cunosc personal pe nimeni de aici care sa aiba comunista...si vorba aia " 3 zile repari si 1 te plimbi " , asa ca ar trebui sa ma interesez deja de un mecanic la care pot apela ( contracost ) cand e nevoie ;) si un magazin de unde as putea sa achizitionez piese. :lol:

Atasez si 2 poze cu my love :lol:

:nono:

 

 

 

Salut!!! oricand potzi apela la mine daca ai probleme cu motorasul.... Ij am avut si io !!! si stiu cam toate hibele pe care le are!!!!

 

Daca ai nevoie ne auzim si la un telefon!!! White raven ( Andrei ) 0726 558 630

 

 

 

Apropos Frumoasa Jucarie!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) Thank you White Raven ! Am sa-ti dau add pe mess pt orice eventualitate :nono:

mama, deci, una dintre cele mai marfa comuniste modificate :smoke: super si felicitari celor care au facut-o sa arate asa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama, deci, una dintre cele mai marfa comuniste modificate ;) super si felicitari celor care au facut-o sa arate asa :smoke:

 

Multumesc Mr_ORL :nono: E facuta de baietii de la S.C.S. Botosani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI!!!

 

Arata bine, iti doresc multi Kilometrii cu "Ivanka" ta.

 

Multumesc :nono:

 

Superba jucarica!

Bafta maxima cu ea!

Un mecanic extraordinar, practic o legenda in ceea ce priveste comunistele:

Nicu Profesorul: 0726 369 201

Stege , multumesc pt numar , am sa-l notez ;)

 

 

Voi atasa si o poza veche cu Ivanka , daca vreti sa comparati cum era - cum e acum.

post-381-1177583436_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproape 3 ani de stat pe butuci , e gata si Ivanka mea draga :smoke:

Astazi ar trebui sa mi-o aduca un prieten in Bucuresti. :lol:

O mica problema ar fi faptul ca eu nu cunosc personal pe nimeni de aici care sa aiba comunista...si vorba aia " 3 zile repari si 1 te plimbi " , asa ca ar trebui sa ma interesez deja de un mecanic la care pot apela ( contracost ) cand e nevoie ;) si un magazin de unde as putea sa achizitionez piese. :lol:

Atasez si 2 poze cu my love :lol:

:nono:

 

BEEEEEEEEEETON ANIMALUL... SUPER MISHTO, I-AI MAI DAT O VIATA, ASTA NU MAI E MODIFICARE, E REINVENTARE. FELICITARI !!!

 

post-17157-1177583862.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f tare motorul!

 

Thanks !

 

BEEEEEEEEEETON ANIMALUL... SUPER MISHTO, I-AI MAI DAT O VIATA, ASTA NU MAI E MODIFICARE, E REINVENTARE. FELICITARI !!!

 

post-17157-1177583862.jpg

 

Avea de multa vreme nevoie de schimbarea asta !

 

 

 

Mai aveam o intrebare. Vreau sa-i scot seaua pasagerului. Stiti cumva daca ar fi probleme in caz de ma opreste politia ?! In acte scrie ca's 2 locuri.

Mie imi place mai mult fara , in plus acum nu pot transporta pasager din cauza lantului , pana-i schimb pinionul ( imi trebuie unul pe 18 ) si tre sa gasesc pe cineva care sa-mi faca un intinzator de lant .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brava

 

 

cine ti-a spus tie ca o zi te plimbi si 3 repari? ca au la al meu nu am mai umblat de ceva vreme si km am bagat la greu :nono:

 

mai stiu eu un mos care face treaba buna la pret mic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa era o vorba din "popor" :nono: nu am de ce s ma plang , am facut multi km cu ea .

Totusi aici nu cunosc pe nimeni si nu mi-ar strica sa stiu la cine as putea apela in cazuri extreme.

Editat de Ha0Tika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa fie :smoke: Acu fro 2 saptamini am fost pe la S.C.S. si Ivanca statea cuminte sub o folie de plastic...

Bine ca ai recuperat-o, in sfirsit, mai lipsea putin si ii faceu baietii un soclu si o montau definitiv in fata atelierului :lol:

 

A iesit bine pin' la coada ;) Drumuri lungi si line :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo!!!!!!!!!!!!! :nono: te felicit!!!!!!!1

si pt motor , si pt k esti cam unicata, daica faza k esti fata si-ti plec, si ai comunista!!!

felicitari!!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo!!!!!!!!!!!!! :nono: te felicit!!!!!!!1

si pt motor , si pt k esti cam unicata, daica faza k esti fata si-ti plec, si ai comunista!!!

felicitari!!!! ;)

 

Multumesc Axi !

 

bagi ulei bun, ai grija de ea ca merita (nu trage de ea la viteze prea mari) si o s te tina mult si bine...

 

c0zmin , ii bag ulei de la OMV 2T-m...zic eu ca e destul de bunicel :lol: nu trag de ea , mai ales acum cand stiu cat am asteptat sa fie gata :smoke: tre sa-mi gasesc omuleti care sa ma ia si pe mine la drumuri , dar sa aiba rabdare pt Ivanka !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...deja a avut probleme :lol: cricul s-a rupt...l-au sudat baietii inapoi. Nu incarca si imi murea motorul daca aprindeam farul. Dar s-a rezolvat si asta ! :nono:

Motorul a fost dus in Iasi , acolo s-a rupt tija de la schimbatorul de viteze :lol: dar au sudat-o si pe aia :smoke:

De acu sa vedem ce se mai intampla. Doamne ajuta sa fie totul ok !

 

Tre sa-i rezolv pinionul si intinzatorul. Toata lumea vrea o tura :lol: :lol: :lol: si eu am sa fiu nesimtita si am sa spun NO CAN DO ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...deja a avut probleme :lol: cricul s-a rupt...l-au sudat baietii inapoi. Nu incarca si imi murea motorul daca aprindeam farul. Dar s-a rezolvat si asta ! :smoke:

Motorul a fost dus in Iasi , acolo s-a rupt tija de la schimbatorul de viteze :lol: dar au sudat-o si pe aia :lol:

De acu sa vedem ce se mai intampla. Doamne ajuta sa fie totul ok !

 

Tre sa-i rezolv pinionul si intinzatorul. Toata lumea vrea o tura :lol: :lol: :lol: si eu am sa fiu nesimtita si am sa spun NO CAN DO :lol:

 

 

LOL

la faza cu tura nu cred ca scapi. :nono:

iar la faza cu problemele, io zic ca orice rau e spre bine, ca asa donshoara Ivanushka o sa fie pregatita pt gropile (defapt craterele) ;) din asfaltul strazilor bucurestene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproape 3 ani de stat pe butuci , e gata si Ivanka mea draga :smoke:

Astazi ar trebui sa mi-o aduca un prieten in Bucuresti. :lol:

O mica problema ar fi faptul ca eu nu cunosc personal pe nimeni de aici care sa aiba comunista...si vorba aia " 3 zile repari si 1 te plimbi " , asa ca ar trebui sa ma interesez deja de un mecanic la care pot apela ( contracost ) cand e nevoie ;) si un magazin de unde as putea sa achizitionez piese. :lol:

Atasez si 2 poze cu my love :lol:

:nono:

 

 

Felicitari, motorul e super si mie imi plac la nebunie ijurile, iata o poza cu al meu, nu e chair ca al tau, mai am de lucru, trimite-mi invitatie pe mess ca sigur avem ce vorbi. Yahoo Id: parintele_ciprian@yahoo.com post-14850-1177610442_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...