Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

@BabyAngel - cum adica sa obosesti? nu pricep...

@Darian - n-am ma motor, ca e la service la reparat/revizie si dureaza pana o sa fie gata. O sa vin si eu dar doar daca veti vrea si putea schimba ziua intalnirii. La mine joia e singura seara din saptamana cand nu pot participa la astfel de evenimente.

 

Bafta!

 

 

@morpheus - zic si eu asa... dar nu-mi fac probleme :rolleyes:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

unde e petromul? cumva fundeni colentina

 

Pai sa ne explice Steliades ce-a vrut sa zica. El a fixat asa.

Am zis sa nu confuzam lumea daca anuntam 2 locuri de intalnire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa ne explice Steliades ce-a vrut sa zica. El a fixat asa.

Am zis sa nu confuzam lumea daca anuntam 2 locuri de intalnire

 

 

Oameni buni este vorba despre Petromul din capatul Colentinei , este vb de drumul vechi spre mare. Cum se vine dinspre oras, se lasa pe partea dreapa magayinul CORA, apoi e un service DACIA RENAULT dupa care vine petromul. Am incercat sa atashez si o harta

post-68351-0-73116300-1346421375_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni este vorba despre Petromul din capatul Colentinei , este vb de drumul vechi spre mare. Cum se vine dinspre oras, se lasa pe partea dreapa magayinul CORA, apoi e un service DACIA RENAULT dupa care vine petromul. Am incercat sa atashez si o harta

 

 

este Pantelimon, dar nu inteleg ce cautam pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este Pantelimon, dar nu inteleg ce cautam pe acolo?

 

 

Baby :-)) mi-as spus eu sa nu mai schimbam locul ca sa nu apara neintelegeri. Stabilisem initial Petromul ala fiindca vb de plecarea spre Calarasi. Acum daca s-a schimbat povestea am zis eu sa nu mai schimbam locul ca sa nu ne pierdem pe drum. Daca vreti putem sa o gandim si altfel. Schimbam locul si ne anuntam prin tel... nu stiu daca avem ne lui Paladin ... in rest le cam avem pe toate

 

cum vreti... numai hai sa ne miscam repede si cu talent

 

ps - o alta varianta ar fi Agipul de la capatul Fundeniului sau Mol-ul de la intrarea in Otopeni daca mergem pe DN1

 

Pai sa ne explice Steliades ce-a vrut sa zica. El a fixat asa.

Am zis sa nu confuzam lumea daca anuntam 2 locuri de intalnire

 

 

luati-i capul lui steliadis :grinbandit:

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde: Predeal - Bran - Targoviste

Cand: Sambata 1 Septembrie

 

Loc de intalnire: Agip Intersectie Colentina Fundeni

Ora: 9:00

 

Sincer sa fiu si eu eram confuz. La telefon intelesesem de Pantelimon, dar pe forum era Colentina... si ma tot uitam care ar fi capatul cu Petrom.

 

Am modificat anuntul postat anterior. Daca tot s-au iscat neclaritati, macar sa punem un punct de intalnire cat mai aproape de inceputul traseului.

Nu ii luam capul lui Steliadis, dar ii dam telefon daca mai avem intrebari. Asa e bine? Si ii dam o bere ca el ne tot strange pe toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OAMENILOR...ramane stabilit Agip-ul de la Colentina cu Fundeni SAMBATA LA ORA 09:00...punct...fara alte discutii.

 

 

OK, voi fi si eu acolo. Am trimis numarul meu de telefon lui Stelian, nu vreau sa-l postez aici.

 

Agip-ul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He,he...Stiu Agip-ul ãla....Dacã ne-adunãm ca ieri,vreo 11 motociclete,le blocãm ãlora,benzinãria...e micutz,Agip-ul ãla...biggrinbandit.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cicã mai vin încã vreo 2-3 ...La câte telefoane-am dat,si la câti chopperisti cunosc,era si cazul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am intrat in casa.Super tura. Super companie. Astept superpozele.Sper ca nu v-ati suparat pe mine ca am plecat inainte dar cu viziera mea neagra chiar nu ma descurcam pe intuneric. Am ajuns la fix.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am intrat in casa.Super tura. Super companie. Astept superpozele.Sper ca nu v-ati suparat pe mine ca am plecat inainte dar cu viziera mea neagra chiar nu ma descurcam pe intuneric. Am ajuns la fix.

 

Pentru tura trebuie sa ii dam o lada de bere lui Valentino.

 

Nu e suparare ca ati plecat inainte, dar ati fi putut sa ziceti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru tura trebuie sa ii dam o lada de bere lui Valentino.

 

Nu e suparare ca ati plecat inainte, dar ati fi putut sa ziceti.

Hai bai nene lasati-o dreaqu de vrajeala...am fost acolo si n-am vazut nici macar un dop de bere :cheers: ...da' va iert de data asta ca sunteti simpatici...faina tura , faini si baietii care ne-am intors...iar gagicile au tot RESPECTUL meu...sarut mana doamnelor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la ora 21.00,am ajuns si eu. Am venit pe A3.Cel putzin toatã autostrada,potaia mi-a dormit cu capu' pe mâna dreaptã...Noroc cã n-aveam motiv sã las gazu'...biggrinbandit.gif.Super plimbarea.Pãcat cã n-am la dispozitie o mobrã mai de doamne-ajutã,ca sã nu mai stati dupã mine...Disappointed.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bai nene lasati-o dreaqu de vrajeala...am fost acolo si n-am vazut nici macar un dop de bere :cheers: ...da' va iert de data asta ca sunteti simpatici...faina tura , faini si baietii care ne-am intors...iar gagicile au tot RESPECTUL meu...sarut mana doamnelor...

ma intreb de ce am zambetul asta mare pe fata....., o fi de la vant..., o fi de la vin :rolleyes: ?... in cea mare parte se datoreaza acestei zile MINUNATE!

@Valentino1 - multumim pentru traseu, noi doamnele iti multumim si pentru aprecieri, deci trebuie sa dam mai multa bere, cu siguranta la Rasnov ca doar nu puteam sa te lasam singur :cheers:

 

@Paladin - multumesc pentru rabdare :)

 

@Steliadis - multumim pentru organizare, si anticipat pentru poze, oricum stim ca sunt senzationale

 

 

Noapte buna! si pe curand :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai week-endu viitor la Rasnov, sa ne gandim daca facem o tura peste 2 saptamani.

 

 

de acum sunt destul de greu de planificat turele pe termen lung din cauza vremii. Trebuie sa consultam weather-ul cu 2 maximum 3 zile inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...