Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

steliadis, pe unde o sa mergem? Pe A3? De la Agip o luati pe centura catre DN1/A3?

 

Intreb pentru ca eu ajung mult mai repede la A3/DN1 (stau aproape de centura) fara a mai strabate tot Bucurestiul (militari - fundeni).

 

Asa ca v-as astepta la intrarea pe A3/DN

 

 

BabyAngel: mai bine te duci sa verifici frana ca sa mergi linistita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

steliadis, pe unde o sa mergem? Pe A3? De la Agip o luati pe centura catre DN1/A3?

 

Intreb pentru ca eu ajung mult mai repede la A3/DN1 (stau aproape de centura) fara a mai strabate tot Bucurestiul (militari - fundeni).

 

Asa ca v-as astepta la intrarea pe A3/DN

 

 

BabyAngel: mai bine te duci sa verifici frana ca sa mergi linistita

 

o sa mergem pe A3 ca sa ajungem cat mai repede la locul faptei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, noi sambata dimineata o luam din loc. La 9 intalnirea si pe la 9:15 plecarea. Ne auzim acum am vazut unde astepti si te luam de la Benzinarie. Adina ce face...cand merge?

 

 

Adina vrea de maine, dar de dimineata si nu stie cine mai merge, eu maine la pranz merg in service totusi sa stau linistita.

din pacate nu ajung la rod astazi

inclin sa sa vin si eu sambata cu voi oricum vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adina vrea de maine, dar de dimineata si nu stie cine mai merge, eu maine la pranz merg in service totusi sa stau linistita.

din pacate nu ajung la rod astazi

inclin sa sa vin si eu sambata cu voi oricum vorbim

 

 

Adina - tanara si nelinishtita... auzi de sambata dimineata :-))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa vin sambata La Agip-ul de la Andronache/Fundeni la 9. Daca se schimba ceva postati, dar nu editai un post mai vechi, ca e greu de urmarit asa. In caz de urgente aveti telefonul meu, si am si eu cateva telefoane.

 

Nu pot sa vin joi din acelasi motiv pentru care nu pot sa merg de vineri la munte: muncesc pana dupa ora 8. Da o sa ma razbun sambata pe bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa vin sambata La Agip-ul de la Andronache/Fundeni la 9. Daca se schimba ceva postati, dar nu editai un post mai vechi, ca e greu de urmarit asa. In caz de urgente aveti telefonul meu, si am si eu cateva telefoane.

 

Nu pot sa vin joi din acelasi motiv pentru care nu pot sa merg de vineri la munte: muncesc pana dupa ora 8. Da o sa ma razbun sambata pe bere.

 

super, sa fim sa natosi s ane vedem cu bine acolo

 

Salutare, voi la ce pensiune stati? Cat e o camera? Eu s-ar putea sa nu fac rost de cort asa ca iau in calcul si aceasta varianta. Multumesc!

 

http://www.turistinfo.ro/rasnov/cazare-rasnov/pensiunea_victoria-c43175.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thanks :)

 

 

cu pla,

sa incerci sa iei legatura cu adinamhl ca vrea sa vina si ea cu voi vineri... daca nu reusiti poate-mi lasi mie nr tau sa i-l dau ei. bafta

 

 

ps - asta daca nu ati rezolvat-o deja

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu pla,

sa incerci sa iei legatura cu adinamhl ca vrea sa vina si ea cu voi vineri... daca nu reusiti poate-mi lasi mie nr tau sa i-l dau ei. bafta

 

 

ps - asta daca nu ati rezolvat-o deja

Ti-am dat PM cu numarul meu.

 

Deci, noi suntem vreo 3 moto momentan, Plecarea se face vineri , ora 18.15 de la benzinaria Miorita Baneasa(cea de pe dreapta pe deal, inainte de podul CFR).

 

Cine vrea sa ni se alature, este mai mult decat binevenit. Eventual lasati-mi un PM cu numarul vostru. :rolleyes:

 

BabyAngel, pana la urma ce faci, mergi cu noi sau pleci sambata cu baietii?

 

Pt restul, ne vedem la intrunire, eventual dati un semn cand ajungeti. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Nocturnus: îti dau eu cort împrumut.Am chiar 2,din care unul,e nedesfãcut niciodatã.Am si pernutze gonflabile,si saltea,si pompã...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am dat PM cu numarul meu.

 

Deci, noi suntem vreo 3 moto momentan, Plecarea se face vineri , ora 18.15 de la benzinaria Miorita Baneasa(cea de pe dreapta pe deal, inainte de podul CFR).

 

Cine vrea sa ni se alature, este mai mult decat binevenit. Eventual lasati-mi un PM cu numarul vostru. :rolleyes:

 

BabyAngel, pana la urma ce faci, mergi cu noi sau pleci sambata cu baietii?

 

Pt restul, ne vedem la intrunire, eventual dati un semn cand ajungeti. :cheers:

 

 

eu o sa plec sambarta cu ceilalti baieti, maine am motorul in service si cu stresul de la servici nu ma simt in stare :angryfire:

sa ne vedem sanatosi

 

 

 

p.s. sa ne mai lasati si noua o bere :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Nocturnus: îti dau eu cort împrumut.Am chiar 2,din care unul,e nedesfãcut niciodatã.Am si pernutze gonflabile,si saltea,si pompã...

Dariane, abia acum am vazut oferta ta. Intre timp am ales si eu cazare. Multumesc mult de tot oricum!! Tu stai la cort sau tot cazare? :cheers:

 

eu o sa plec sambarta cu ceilalti baieti, maine am motorul in service si cu stresul de la servici nu ma simt in stare :angryfire:

sa ne vedem sanatosi

 

 

 

p.s. sa ne mai lasati si noua o bere :rolleyes:

Ok, ne vedem acolo. Cu pastrtul berii, nu stiu ce sa zic, noi suntem mai betivani asa de fel :friends:

 

Sa aveti parte de drum cat mai bun.

 

P.S

 

Haine groase si/sau impermeabile pentru ca s-ar putea sa ne ude :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am vorbit aseara cu Nelu si a ramas ca noi doi o sa va asteptam la intrarea pe A3, ca sa nu mai strabatem tot Bucurestiul.

 

O sa fim acolo pe la 9.15-9.30, cand treceti pe langa noi dati si voi un claxon.

 

Ne vedem maine dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am vorbit aseara cu Nelu si a ramas ca noi doi o sa va asteptam la intrarea pe A3, ca sa nu mai strabatem tot Bucurestiul.

 

O sa fim acolo pe la 9.15-9.30, cand treceti pe langa noi dati si voi un claxon.

 

Ne vedem maine dimineata.

 

 

ok,

rugamintea mea este sa nu intarziati si lasati-mi pe privat un nr de tel... daca nu sunteti acolo sa putem lua legatura

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dariane, abia acum am vazut oferta ta. Intre timp am ales si eu cazare. Multumesc mult de tot oricum!! Tu stai la cort sau tot cazare? :cheers:

 

 

Ok, ne vedem acolo. Cu pastrtul berii, nu stiu ce sa zic, noi suntem mai betivani asa de fel :friends:

 

Sa aveti parte de drum cat mai bun.

 

P.S

 

Haine groase si/sau impermeabile pentru ca s-ar putea sa ne ude :sick:

 

la fel si voua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haine groase si/sau impermeabile pentru ca s-ar putea sa ne ude :sick:

 

m-am uitat eu pe weather... stati linistiti nu o sa ne ploua avem o super vreme in we asta

 

ps - intrebare - sa luam si noi un gratar mare, mare sau ne lasam pe mana organizatorilor?

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai un gratar implica cumparat de provizii si alte probleme organizatorice... Pentru o zi zic ca n-are rost. Dar daca va hotarati ca da, vin si eu la cumparaturi - presupunand ca luam in drum spre - sa luam ciuperci si cascaval pt gratar, pe langa carne/carnati.

 

Dar chiar cred ca nu are rost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia suntem maine la Agip

 

Vlad, Paladin, Dionyssos, Steliadis, DStar, Baby Angel - corect? sper ca nu am scapat pe nimeni

 

Atentie intalnire ora 9:00, plecare la 9:15... cine nu ajunge ... ne ajunge din urma :-)

 

 

RazvanM il luam de pe A3

 

Pai un gratar implica cumparat de provizii si alte probleme organizatorice... Pentru o zi zic ca n-are rost. Dar daca va hotarati ca da, vin si eu la cumparaturi - presupunand ca luam in drum spre - sa luam ciuperci si cascaval pt gratar, pe langa carne/carnati.

 

Dar chiar cred ca nu are rost.

 

 

cred ca ai dreptate

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...