Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poa' sa ramana doar ROND BUCURESTI Riding Group si sageata sa fie cu albastru ca sa nu se confunde cu "reciclarea". Si atunci culorile vor deveni Alb si Albastru, care sunt mai dinamice si mai "pacifiste" decat alb-negru...

 

--

 

sau.. ROND CHOPPER Bucuresti RG

Editat de skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun, cum sa nu? :)

 

patch_7.jpg

a doaua varianta este super, nu as mai adauga absolut nimik

 

Oricum sunt convins ca din 10 minti ar putea sa mai apara cel putin 10 idei... iar discutia ar putea sa continue la nesfarsit fiindca toti suntem oameni cu idei :-)

Insa cred ca trebuie sa urmarim ceea ce ne-am propus: simplitate si reprezentativitate. Ori eu spun ca al 2-lea desen indeplineste cu succes criteriile astea doua. Prin urmare eu as supune la vot ca dupa acea sa-l bagam in productie. Voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu ca vreau sa imi dau singur foc la valiza.. dar.. desi eu le-am facut, mie nu-mi plac astea de mai sus. Niciunul. :) Asa ca indraznesc sa va mai propun un model complet diferit. Dar care imi place mie foarte mult. Si cu asta am terminat.. ca mai am si treaba la serviciu. ;)

 

patch_9.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci...maine se merge la Bolboci...va fi o tura de placere fara graba...important e sa ne intoarcem la 18:30 sa fim la ROND...hai sa ne vedem la 09:30 la Agipul de la Colentina cu Fundeni...la maxim 09:45 plecam inspre A 3 de unde il luam pe Razvan...

Ne auzim si la 0731.80.55.88

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu ca vreau sa imi dau singur foc la valiza.. dar.. desi eu le-am facut, mie nu-mi plac astea de mai sus. Niciunul. :) Asa ca indraznesc sa va mai propun un model complet diferit. Dar care imi place mie foarte mult. Si cu asta am terminat.. ca mai am si treaba la serviciu. ;)

 

patch_9.jpg

eu pe primul l-as lasa pe spate si pe asta l-as pune pe piept fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun,cu patch-urile începe sã se clarifice treaba. CE FACEM CU VESTELE ?? Când strângem banii,sã dãm comanda ? Cine vrea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun,cu patch-urile începe sã se clarifice treaba. CE FACEM CU VESTELE ?? Când strângem banii,sã dãm comanda ? Cine vrea?

 

Darian, a luat cineva pana acum de la tipul asta ceva? Adica poti sa stii ca nu-s chinezisme din piele de caine? Care era pretul?

Eu m-as baga, daca va luati si voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care vor sa mearga maine,mai lansez o data invitatia...09:30 Agip Colentina cu Fundeni...la 09:45-09:50 am plecat spre Bolboci.

 

Maine vin si eu.

O sa mai vina cu mine inca un Harley.

 

Vali, care e prezenta pana acum? ai o centralizare ?

Editat de dan_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem astia :

1. Vali

2. Razvan

3. George ( maxi)

4. Stalki (sper ca nu gresesc) + un amic

5. Dan_ + un amic

6. La Sinaia e posibil sa se mai lege cu noi o gashca de 4 chopere

 

Deci,se pare ca vom fi multi si de data asta...plus ca e posibil sa avem la Agip in benzinarie o surpriza faina !!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Darian, a luat cineva pana acum de la tipul asta ceva? Adica poti sa stii ca nu-s chinezisme din piele de caine? Care era pretul?

Eu m-as baga, daca va luati si voi.

 

De la vânzãtorul ãsta,mi-am luat coburii din piele.În clipa de fatzã ,are rating 530,cu 100% pozitiv.Adicã-i cât se poate de serios. Ok,eu, acuma, am 817,cu 100% pozitiv...Tipul care mi-a rãspuns la mail,are nume turcesc.Acuma,poate fi neamtz get-beget cu pãrintzi de origine turcã.Oricum,turcii au pielãrie de calitate.Si unii dintre cei mai tari,sunt pakistanezii,vecini de-ai chinezilor...În schimb,o sã-ti povestesc când ne vedem,ce-am pãtzit cu un neamtz sadea, - noroc cã i-am trimis banii prin Paypal,si mi-i i-am recuperat.Si i-am dat si feedback negativ. Hai c-am divagat destul.Putem face-n felul urmãtor: cumpãrãm una,si vedem calitatea... Nu ne place,nu luãm de la el...Sunt si veste scumpe,mult mai scumpe,dar clar de calitate...A mea,de exemplu...M-am speriat când am vãzut cât costã.Eu am pus mâna pe ea,la o ocazie specialã,cu super-ofertã...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la vânzãtorul ãsta,mi-am luat coburii din piele.În clipa de fatzã ,are rating 530,cu 100% pozitiv.Adicã-i cât se poate de serios. Ok,eu, acuma, am 817,cu 100% pozitiv...Tipul care mi-a rãspuns la mail,are nume turcesc.Acuma,poate fi neamtz get-beget cu pãrintzi de origine turcã.Oricum,turcii au pielãrie de calitate.Si unii dintre cei mai tari,sunt pakistanezii,vecini de-ai chinezilor...În schimb,o sã-ti povestesc când ne vedem,ce-am pãtzit cu un neamtz sadea, - noroc cã i-am trimis banii prin Paypal,si mi-i i-am recuperat.Si i-am dat si feedback negativ. Hai c-am divagat destul.Putem face-n felul urmãtor: cumpãrãm una,si vedem calitatea... Nu ne place,nu luãm de la el...Sunt si veste scumpe,mult mai scumpe,dar clar de calitate...A mea,de exemplu...M-am speriat când am vãzut cât costã.Eu am pus mâna pe ea,la o ocazie specialã,cu super-ofertã...

 

Dar in tara chiar nu gasim pe nimeni sa faca veste sau sa vanda? La tatoo show erau niste veste destul de misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar in tara chiar nu gasim pe nimeni sa faca veste sau sa vanda? La tatoo show erau niste veste destul de misto.

Erau vreo 2-3 veste misto la Tattoo Show.. dar erau in jur de 300 de lei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kelshak: dacã esti cumintzel si papi tot,uit ce primesti cadou,de ziua ta...Cã vãd cã esti pasionat de foto...

http://www.ebay.com/itm/Lens-Coffee-Cup-Retractable-Zoom-EF-24-70mm-1-2-8L-USM-Mug-for-Canon-Fans-DC64-/200833580628?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ec29d3e54

 

Si apropo de cercul cu sãgeatã,de la emblema în discutie: ca sã nu mai semene cu simbolul "reciclabil",mã gândeam cã poate-ar merge sã fie sub forma unui cerc cu sãgeti indicatoare,2 jos,paralele,una cu vârful lipit de cerc si cealaltã sãgeatã,cu coada lipitã de cerc,si înc-o sãgeatã pe laterala din stânga.Nah,ca o schemã de circulatie a Rondoului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha? Tre' sa-mi faci o schema :) .. dar dupa aia o sa zica lumea ca e prea incarcata.. sau urata.. sau nu se intelege. Diseara se merge la rond? Ca daca da, mai vorbim acolo.

 

@kelshak: dacã esti cumintzel si papi tot,uit ce primesti cadou,de ziua ta...Cã vãd cã esti pasionat de foto...

http://www.ebay.com/...=item2ec29d3e54

 

Cat despre asta.. :D Pasionat e putin spus. Din asta traiesc. :) Iar cana aia e prea jmechera! Numai sa nu ma incurc vreodata si sa torn cafea intr-unul din cele adevarate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara se merge la rond? Ca daca da, mai vorbim acolo.

 

e litera de lege joia pe la 19 ne intalnim la rond. Mai sunt unii fara pre multe griji care se intalnesc de la 18...dar in principiu intalnirea se face pe la 19-19.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...