Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai degeaba ca actele se depun pana in ora 4...

 

Stiam ca au program de la 8 la 20. Asta cu ora 4 n-o stiam. Esti sigur? Orcum acum pana marti nu merge nimic. Si marti fac pariu ca o sa fie omor acolo. :eek:

Eu trebuie musai sa-i fac actele saptamana viitoare, ca am lasat lucrurile pe ultima suta de metri..

 

Daca nu v-ati gasit pana acum cazare la motoare pt iarna sunati la moto louis, mai au ei cateva,100 ron pe luna. Vorbiti cu Marius daca vine duminica.

 

Chiar voiam ieri sa va intreb, dar m-am luat cu altele si am uitat. Voi unde le tineti iarna? Unde m-ati sfatui sa-mi duc bijuteria? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam ca au program de la 8 la 20. Asta cu ora 4 n-o stiam. Esti sigur? Orcum acum pana marti nu merge nimic. Si marti fac pariu ca o sa fie omor acolo. :eek:

Eu trebuie musai sa-i fac actele saptamana viitoare, ca am lasat lucrurile pe ultima suta de metri..

 

 

 

Chiar voiam ieri sa va intreb, dar m-am luat cu altele si am uitat. Voi unde le tineti iarna? Unde m-ati sfatui sa-mi duc bijuteria? :D

 

Pai asa stiam si eu , si asa si scrie despre program, cum ca este pana la 8 dar mi-a zis un gigel de acolo ca pana la 4 se accepta depunerea de acte... intre 4 si 8 doar eliberari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam ca au program de la 8 la 20. Asta cu ora 4 n-o stiam. Esti sigur? Orcum acum pana marti nu merge nimic. Si marti fac pariu ca o sa fie omor acolo. :eek:

Eu trebuie musai sa-i fac actele saptamana viitoare, ca am lasat lucrurile pe ultima suta de metri..

 

 

 

Chiar voiam ieri sa va intreb, dar m-am luat cu altele si am uitat. Voi unde le tineti iarna? Unde m-ati sfatui sa-mi duc bijuteria? :D

 

Si pentru mine e prima iarna si nu am stiut ce sa fac, sunt mai multe garaje prin Bucuresti, organizate care gazduiesc moto. Eu am vrut sa o bag la un vecin in garaj, dar e plin de gauri si bate vantul, e ca si cum as fi tinut-o in strada sub prelata. O duc la Moto Louis pentru ca ii stiu pe oamenii de acolo si am incredere. Oricum, la chestii organzate trebuie sa te grabesti sa iti rezervi un loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa faceti plimbare la Giurgiu si mai primiti oameni puneti aici locul si ora intilnirii poate vin si eu maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai:

 

1: Florin, m-ai tradat cu garaju ala? Vorbim la o ciorba, ca trebe sa-mi gasesc si io un locusor, da nu-s asa pretentios.

 

2: Maine, daca reusesc sa ma tarasc din casa vin si io la un bors, sau unde mergeti la <500 km.

Postati si voi din timp va rog.

 

3: Sambata viitoare lucrez, dar duminica merg unde vreti voi... am asa un dor de duca...

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai:

 

1: Florin, m-ai tradat cu garaju ala? Vorbim la o ciorba, ca trebe sa-mi gasesc si io un locusor, da nu-s asa pretentios.

 

2: Maine, daca reusesc sa ma tarasc din casa vin si io la un bors, sau unde mergeti la <500 km.

Postati si voi din timp va rog.

 

3: Sambata viitoare lucrez, dar duminica merg unde vreti voi... am asa un dor de duca...

 

N-ai fi vrut sa iti tii motorul acolo, crede-ma, l-am vazut pe interior. Daca totusi vrei, pot sa vorbesc pentru tine. Mi se pare mai OK la Moto Louis, nici nu e asa frig acolo, mai trec oameni, plus ca ai 50% reducere la manopera pt orice reparatie pe timpul iernii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, avand in vedere ca e sfarsit de sezon, nu vreti sa facem un party pe undeva? Curtea Berarilor sau ceva de genul asta? Ma gandesc ca ar fi frumos sa ne strangm intr-o sambata seara si sa dam pe gat cativa metri de bere(cu alcool).Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, avand in vedere ca e sfarsit de sezon, nu vreti sa facem un party pe undeva? Curtea Berarilor sau ceva de genul asta? Ma gandesc ca ar fi frumos sa ne strangm intr-o sambata seara si sa dam pe gat cativa metri de bere(cu alcool).Ce ziceti?

 

 

S-a discutat asta vreo 2 pagini in urma...cel mai probabil weekendul urmator sau peste doua saptamani se merge la munte de vineri dupa amiaza pana duminica...inchiriem o vila si facem sfarsitul de sezon asa cum trebuie ;)

Vorbim mai multe maine la Giurgiu...

Nocturnule sper ca e ok motoru' tau....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a discutat asta vreo 2 pagini in urma...cel mai probabil weekendul urmator sau peste doua saptamani se merge la munte de vineri dupa amiaza pana duminica...inchiriem o vila si facem sfarsitul de sezon asa cum trebuie ;)

Vorbim mai multe maine la Giurgiu...

Nocturnule sper ca e ok motoru' tau....

 

Valicule, maine nu ajung la Giurgiu...poveste lunga cu motorul...M-am lovit de birocratia de la inmatriculari...povestesc eu face to face... tehnic, cred ca de la anvelopa pe spate. E cam veche, iar acum, cand asfaltul e rece, are aderenta ca o gaina shioapa pe gresie.Referitor la mersul la cabana, bai, daca sunt bani, eu ma bag...Din pacate am impresia ca muncesc pe pietre :diggin:

 

Oricum, mie nu ,,imi plac" pestele :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...