Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost super.Si surpriza pe care mi-ati facut-o,chiar a fost de neuitat.Multzumesc pe-aceastã cale ,conducerii centrale de partid si de stat... :eek: .

Si apropo,acuma pun acidul în baterie...Pânã mâine,o sã stea la-ncãrcat.Joi,poate vin la Rond cãlare pe-altceva,decât pe Virogutzã

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan, ma intrebai cum ti se aud tobele fata de ale lui Vali. Cand am plecat de la ultima oprire am mers ceva vreme in spatele lui Vali, dup-aia m-ai depasit si tu, si sunetul s-a dublat. Adica tobele tale se aud mai tare ca ale lui Vali cand mergeti amandoi la drum intins, dar Vali conduce mai smucit cred, ca pe el il aud cum baga brusc in acceleratie.

 

Darian: speram sa te vedem pe noua jucarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit foarte tare pana si vremea a tinut cu noi....asa ca ...ce sa zic ...." la mai multe iesiri de genu acesta", consider ca prin gestul facut astazi catre Darian am dat dovada ca suntem o gasca unita....acum sa vedem ce zic si pozeleee

 

Sa fim sanatosi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uriasule eu unul sunt mandru ca ma numar printre prietenii tai de motocicleala...ma bucur ca ti-a placut surpriza noastra.

Dane sa stii ca as fi cel mai fericit daca toti am avea tobe galagioase,iar a mea sa se auda cel mai incet...chiar nu m-ar deranja...deloc.

Danutzo de tine sunt cel mai incantat pt ca mergi cu noi de fiecare data...si o faci super bine...si daca cineva are alta parere,are meci greu cu mine,da?

 

 

Ps. Dariane era sa uit...sa stii ca si Dragos(Dyonisos) a participat la surpriza !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu am putut sa ajung azi cu voi. Abia astept sa vad poze! Eu a trebuit sa fac niste drumuri cu treaba si am iesit si eu prima data pe dn1 azi. Fo'70 de km. Am prins curaj. Mi-ar fi placut sa fiu cu voi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, super iesire, am ras azi de m-au durut falcile. sa stiti ca n-am pus nimic in tutunul ala :D

 

dariane, joi nu mai ai scuza sa nu vii cu gs-ul.

 

dane, cum ma sa scoti tobele????? sunt cele mai adevarate tobe, m-ai bagat in boala cu ele, de cand am ajuns acasa ma uit pe youtube la shadow+cobre.

 

hai cu pozele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dane, cum ma sa scoti tobele????? sunt cele mai adevarate tobe, m-ai bagat in boala cu ele, de cand am ajuns acasa ma uit pe youtube la shadow+cobre.

 

Razvane, daca iti iei si tu niste Cobre le pun si eu la loc si sigur spargem toate geamurile pe unde trecem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le ai cam intr-o saptamana. La mine a durat mai mult pentru ca a avut distribuitorul extern cateva zile de pauza.

Vin din America prin PartsEurope care le livreaza apoi catre distribuitorul local. In cazul meu am apelat la MetricMotion.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, a fost foarte frumos si prin gestul fata de Darian cred ca am dat dovada ca ne pasa si ca putem sa ne numim "Grup" sau "Gasca" sau cum vreti voi. Important e ca nu doar ne simtim bine impreuna dar ne si respectam.

Hai gata cu dulcegariile ca suntem cioparisti, ce mama naibii. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...