Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

constat cu placere ca acest grup " a apucat " pe o cale f buna.Si mai constat ca nu e un simplu grup de rideri , ci si organizeaza actiuni de constientizare si atentionare atat a soferilor cat si a motociclistilor.....felicitari !!!!!!!! :10: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multimim pentru apreciere.. dar singuri ne este foarte greu sa facem ceva cum trebuie. Avem nevoie de ajutorul/sprijinul tuturor motociclistilor!

 

 

hai.. ne vedem maine, calare pe sticlele de bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parbriz, parca Skija e satanistul violator de babe care face semnul satanei \m/ (in filmarea de la Digi).

Imi suna cunoscut numele Stelian Muscalu... ai lucrat cumva in Antena, la stiri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap... si acolo

 

Atunci tin minte bine... ne-am cunoscut la un eveniment auto (4tuning days) prin 2007 parca, la Romexpo, eu v-am chemat pt un reportaj :) Daca tin bine minte, ati facut si o filmare in drift, in masina lui Tengu parca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI SLOWRIDERS PENTRU INITIATIVA!!!!!!

 

Mie imi pare extrem de rau ca nu am fost in Bucuresti pentru parada, dar poate alta data...

 

Multam de aprecieri...altadata poate fi sambata 6 aprilie cand va invit la o tura...poate Vulcanii Noroiosi,poate Rezervatia de zimbri din Dambovita sau poate o masa la vecinii bulgari de la Ruse...sau poate are altcineva vreo propunere si mai interesanta.

Important e ca vremea e buna si noi sa iesim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok...prima plimbare de dupa parada SlowRiders vrem sa o facem sambata 06.04.2013 la Rezervatia Neagra de zimbri Bucsani(Dambovita)...plecarea se face din benzinaria Agip de pana in podul Constanta (intersectia Bd. Grivita cu fosta 1 Mai)...avem cca 80 km pana acolo,facem ceva poze,mancam ceva la o carciuma din zona si , estimez eu,la orele 16:00-16:30 suntem in Bucuresti.

Las si un tel pt amanunte 0731.80.55.88 - Vali

Editat de valentino1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...