Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KZet ne-am intalnit la Rond ca de obicei...pe la 10:00 eram acolo...poate ne mai intalnim la o tura !

Baietii de la FreeRiders au fost la inaltime...au fost doua parade super reusite...noi nu am ramas la party-ul de dupa pt ca am iesit la un peste la Giurgiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am facut curat prin garaj si uite ce am gasit ... Donez doua buc cauciucuri uzate 800 km ... DOT 2508 ...:( ...... date jos de pe Intruder M800

post-68360-0-64428600-1367832510_thumb.jpg

post-68360-0-16965800-1367832541_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut curat prin garaj si uite ce am gasit ... Donez doua buc cauciucuri uzate 800 km ... DOT 2508 ... :( ...... date jos de pe Intruder M800

Le-as vrea eu gumele,cat sunt de uzate ??

 

Lasa-mi un nr.de contact.

 

Daca are careva tel lui "KZet" sa imi dea si mie un PM !

Multumesc si asfalt uscat tuturor.

 

Gumele au ajuns la mine !!

Multumesc si asfalt uscat tuturor.

Editat de ALEX-CRUISER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

a fost "un-pinned" de catre un moderator probabil... si cum toate cele cu zonele Bucurestiului sunt pinned, adica fixe, asta saracu' nu mai are loc de ele :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor ...

Stie cineva ceva de Darian? Il caut de mai bine de o saptamana pe fix si mobil, dar degeaba. Ma poate ajuta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...se mai tine intalnirea saptamanala a Chopperistilor bucuresteni ?

 

 

Se tine in fiecare joi...doar ca azi a plouat si cativa din grup se pregatesc sa mearga la intrunirea de la Cluj si au preferat odihna in locul unei "betivaneli" cu bere fara alcool ;)

Tine aproape si ne vedem joia viitoare cu drag !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la rond sinu a plouat, am ajuns la 18.34 si am stat pana la 19.15 au trecut 2 motociclisti pe langa mine . Poate ne vedem joia viitoare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare . Sunt Vali din Bucuresti , mai exact cart Giulesti Sarbi si am un intruder 1800 2011 , dar ajung in tara in August . inainte am avut un R1 2003 . vreau sa plec intr-o mica plimbare pe 9-11-12 august cand e intalnirea de la sibiu 9-11 august Hog Bucuresti Harley ... si vreau sa dau o fuga vineri si sambata sa stau la sibiu , iar apoi sa merg la turda sa vizitez salina Turda , iar apoi sa ma intorc pe transfagarasan... daca e cineva interesat , am postat un topic nou la excursii de weekend . asfalt uscat si drum curat ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut Vali...pai tine aproape si poate ne strangem cativa la tura cu tine...poate reusesti sa ajungi si la Rond...in fiecare joi de la 18:30 ne strangem acolo

 

Si nu uitati de intalnirea saptamanala de joi...

Ca de ploua,ninge,soare sau furtuna

Choperistii se aduna.

Incepand cu sase jumatate

Ei se strang la Rond bai frate !

Si de acolo fac plimbari

Chiar in cele patru zări.....

pam-pam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Vali...pai tine aproape si poate ne strangem cativa la tura cu tine...poate reusesti sa ajungi si la Rond...in fiecare joi de la 18:30 ne strangem acolo

 

Si nu uitati de intalnirea saptamanala de joi...

Ca de ploua,ninge,soare sau furtuna

Choperistii se aduna.

Incepand cu sase jumatate

Ei se strang la Rond bai frate !

Si de acolo fac plimbari

Chiar in cele patru zări.....

pam-pam

Super poezie ai facut :) . Este vorba de rondul de la stadionul 23 august national arena ? pe strada unde este bazinul 23 august si liceul Emil Racovita ??

Editat de vali`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Da...ala e Rondul...maine de la 18:30 suntem acolo...te astept

Si da...romanul e nascut poet...mai manelisto-balcanic,da' tot poet,nu? :)))))

 

vin vin , dar dupa 2 august ca pana atunci nu sunt in tara ... inainte mergeam des la acel rond , dar aveam un R1 si pe vremea aia nu se strangeau choperistii acolo ... asfalt uscat si vreme buna va doresc

 

salutare. merge cineva o tura pana la munte ??? vreau sa plecam de maine pana duminica . Bucuresti Brasov , sibiu si retur pe transfagarasani .... ? se baga cineva ???

 

la 10 am plecat . daca merge cineva ne vedem la mc donald otopeni dupa podul de la centura. numai bine ! am un intrude 1800 cu jentile aurii

 

daca vine cineva la plimbarica spre sibiu astept un semn. eu plec azi si dorm 2 nopti pana vineri dim la brasov dupa care plec la sibiu. 0722399678 .

Editat de vali`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la rond pe la 18.30 nici urma de mociclist .....teapa era meci (de unde sa stiu?, nu sunt microbist).Pe la 18.40 am plecat spre Polivalenta.....pustiu si acolo :(.

Vad ca pe forum s-a dat cu prafuri,nu se mai posteaza nici o informatie , cum se facea de mult.................ce vremuri :). Macar mi-am facut plimbarea de seara.

Editat de vasi71
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zilele astea am fost zilnic pe la rond dar nimic. am vazut intr-o seara doar 2 sportive parcate pe langa rond ! mai se tine intalnirea la arc ? cand era tot joia sau miercurea ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...