Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Deci grupul se poate deosebi dupa pata de culoare Dana? Ca in rest nu stiu cum ne-am putea identifica dintre mai multi :)

 

Ba nu numai...Nu uita cum umblu eu,de obicei...Mai bine zis,cu ce umblu pe rezervor...Azi,a fost cam prea rece,ca sã mai iau vreo potaie,cu mine.Cãtzelului amicilor tãi,i-au dat sã bea apã,din vasul meu pliant (am unul tot timpul,în coburi).

 

Astept pozele,domn'doctor.... :hug:

 

Astept un zambet...mare si luminos!!!

 

 

 

Si...impresii !!!

 

Da mã,a fost fain,ca de-obicei....Pãcat cã n-au putut sã vinã mai multzi...Iar ciorba aia de burtã,a fost de vis...E la fel de memorabilã ca borsul de peste,de la Giurgiu.

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi mai face cineva o plimbare scurta?

Mogosoaia, Snagov, Valea Doftanei?

Sau Tusnad/lacul Sf. Ana? Ca io sunt liber si maine.

 

Dati PM daca este vre-un client, ca sa primesc mail. Sau telefon.

 

Azi mai face cineva o plimbare scurta?

Mogosoaia, Snagov, Valea Doftanei?

Sau Tusnad/lacul Sf. Ana? Ca io sunt liber si maine.

 

Dati PM daca este vre-un client, ca sa primesc mail. Sau telefon.

 

Eh, in caz ca trece ploaia. Ca daca am jaluzelele trase si zgomot in camera, nu am aflat ce vreme minunata e decat cand am ajuns in bucatarie.

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima poza spune totul :D, pacat ca nu ati venit (putut) mai multi.

@R.O.A - care iarna, nu vezi ca noi imparatasim impresii de calatorie pe doua roti?

 

@Paladin - "Ë o blonda pe un Harley", cum suna,UAU ce bine ma simt, pot sa-l iau ca pe un compliment, da? :rolleyes:

 

@Dionyssos - multumim pentru poze, sunt binevenite oricand :P

 

si nu in ultimul rand

@Valentino 1 - ce ne-am face fara tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacã nu-s probleme insolvabile pe moment,azi,în aceastã zi mãreatzã,s-ar putea s-aud si eu,cum functioneazã GS-ul.Poate ies si la o turã micã,prin cartier.

 

...ce mai era pe listã,ca obiective...? C-am bifat si Vulcanii...! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene rad de mor...nu stiu daca ati observat dar in primul clip facut de Dragos sunetul este belea...va rog sa ascultati cu atentie zgomotul tobelor facute de a 3-a motocicleta...e criminal.....

 

Sper sa nu faca nimeni figuri pt weekendul urmator...nu e disponibila vila unde au fost cei de la Louis si Dan va rezerva o alta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene rad de mor...nu stiu daca ati observat dar in primul clip facut de Dragos sunetul este belea...va rog sa ascultati cu atentie zgomotul tobelor facute de a 3-a motocicleta...e criminal.....

 

Sper sa nu faca nimeni figuri pt weekendul urmator...nu e disponibila vila unde au fost cei de la Louis si Dan va rezerva o alta...

 

Cati suntem pana acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai misto grup de pe tot forumu' asta aici e...astazi am avut confirmarea...bravo noua...la mai mare!!!

In alta ordine de idei Dan_ a rezervat 10 camere la o alta pensiune din Bran...acum vin cu propunerea ca marti dupa amiaza spre seara sa ne intalnim si sa stabilim ce meniu sa ne facem...ori mancam de la pensiune,ori ne gospodarim noi...eu stiu ca vreau sa facem un purcelus de lapte la protap(e doar o idee...misto de altfel ;) )

Stabilim maine la ce ora sa ne vedem marti ( in principiu pe la 19:00 si bineinteles la Rond )...cu masini sau motoare,conteaza mai putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo bai cioparistilor, vad ca va distrati. l-ati sarbatorit din nou pe darian ? la multi ani dariane :cheers:

buni carnatii de plescoi? ps. daca vreti sa beti o azuga in bucuresti.. stiu eu un loc.

 

vali, eu nu fac figuri la vila, atata timp cat am baie in camera. zi si tu cum se cheama vila, sa o caut pe net

 

eu stiu ca vreau sa facem un purcelus de lapte la protap(e doar o idee...misto de altfel ;) )

 

eu as putea face rost de un berbecut, sa-l facem la protap sau sa ni-l faca direct pastrama. daca va surade ideea sa-mi spuneti ca sa intreb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo bai cioparistilor, vad ca va distrati. l-ati sarbatorit din nou pe darian ? la multi ani dariane :cheers:

buni carnatii de plescoi? ps. daca vreti sa beti o azuga in bucuresti.. stiu eu un loc.

 

vali, eu nu fac figuri la vila, atata timp cat am baie in camera. zi si tu cum se cheama vila, sa o caut pe net

 

 

 

eu as putea face rost de un berbecut, sa-l facem la protap sau sa ni-l faca direct pastrama. daca va surade ideea sa-mi spuneti ca sa intreb

 

Pensiunea se numeste "Dealul Frumos".

Primul link la o cautare pe goagle: http://www.turistinfo.ro/bran/cazare-bran/pensiunea_dealul_frumos-c17559.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo bai cioparistilor, vad ca va distrati. l-ati sarbatorit din nou pe darian ? la multi ani dariane :cheers:

 

 

 

 

 

Mersi,mersi...Pãi de fapt,azi e ziua mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacã nu-s probleme insolvabile pe moment,azi,în aceastã zi mãreatzã,s-ar putea s-aud si eu,cum functioneazã GS-ul.Poate ies si la o turã micã,prin cartier.

 

...ce mai era pe listã,ca obiective...? C-am bifat si Vulcanii...! :hug:

sanatate maxima dariane si la multi ani! ar ptea mombra asta sa-ti faca un cadou de ziua ta si sa o ia din loc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos, multumim Dan

 

Da, pare f OK. Sper ca au un gratar la care sa facem un miel/alta creatura :peace:

 

Ce super ar fi sa fie si vreme de motoare :ChopperEmo:

Editat de NewSteel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...