Sari la conținut

Sachs Xtc 125


Postări Recomandate

www.bexmotors.ro ei aduc sachs....mi se pare ca inca nu pot aduce xtc-ul nou..nu stiu o sa-ti zica ei mai multe

:D ce-a fost in capul meu? acum am citit postul si am vazut ca am fost un dobitoc. imi cer mii de scuze tuturor celor care i-am jignit pe forum si i-am suparat cu ceva. promit ca o sa fiu cuminte si o sa ma port conform regulilor acestul forum. imi cer mii de scuze si promit ca o sa ma fac baiat cuminte. acum am vazut modelul cel nou. arata super interesant. cat costa nou? imi plc asa: honda cbr, rieju rs2, derbi gpr 4t, sachs xtc 125 (modelul nou)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:D ce-a fost in capul meu? acum am citit postul si am vazut ca am fost un dobitoc. imi cer mii de scuze tuturor celor care i-am jignit pe forum si i-am suparat cu ceva. promit ca o sa fiu cuminte si o sa ma port conform regulilor acestul forum. imi cer mii de scuze si promit ca o sa ma fac baiat cuminte. acum am vazut modelul cel nou. arata super interesant. cat costa nou? imi plc asa: honda cbr, rieju rs2, derbi gpr 4t, sachs xtc 125 (modelul nou)

Frate tu esti batut in cap?? Nu intelegi ca nu exista Gpr in 4t???

Convingei pe ai tai sa dai de permis si dupa futene la cap cu ce iti iei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate tu esti batut in cap?? Nu intelegi ca nu exista Gpr in 4t???

Convingei pe ai tai sa dai de permis si dupa futene la cap cu ce iti iei.

facusem un topic despre gpr 4t si un tip care zicea ca e in vacanta in italia sau spania (nu mai tin minte) sustinea ca el s-a dat cu derbi 4t. si exista ca am vazut poze pe net cu el. nu mai are toba sub sa ca cel 2t. si in plus ca am mai citit pe un topic si zicea cineva ceva de el. citeste te rog toate topicurile despre gpr si ai sa vezi cata lume a zis ca exista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facusem un topic despre gpr 4t si un tip care zicea ca e in vacanta in italia sau spania (nu mai tin minte) sustinea ca el s-a dat cu derbi 4t. si exista ca am vazut poze pe net cu el. nu mai are toba sub sa ca cel 2t. si in plus ca am mai citit pe un topic si zicea cineva ceva de el. citeste te rog toate topicurile despre gpr si ai sa vezi cata lume a zis ca exista.

Eu am zis primu pe motociclism ca este in proiect un 4t.....ia da alta poza in afara de aia care am pus`o eu.

 

 

Da un link oficial ceva .... nu m-ai manca kko ma.

 

Asa ptr tine baga un ochi aici www.derbi.com

 

 

PS. eu in vacanta m-am plimbat cu un dric tunat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis primu pe motociclism ca este in proiect un 4t.....ia da alta poza in afara de aia care am pus`o eu.

Da un link oficial ceva .... nu m-ai manca kko ma.

 

Asa ptr tine baga un ochi aici www.derbi.com

PS. eu in vacanta m-am plimbat cu un dric tunat.

LOL stai sa gasesc informatii. revin in 10 minute. ok? :D

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 16:59 -------------

Am poze cu Gpr 125 4t.Singura schimbare care o vad eu este doar toba.

 

@csmpst derbi`u tau are bec de benzina (se aprinde cand nu m-ai ai )

 

 

Pune si tu mai multe poze cu gpr`u.Carenele sunt din plastic?

Deci ai zis ca ai poze cu el, da? asta ce inseamna? ca s-a lansat sau o sa se lanseze, nu? sau cum? explica-mi te rog si mie.

 

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 17:02 -------------

Din cate stiu eu, in Bucuresti se vand. Pusese cineva un link pe undeva p-aici cu un site RO care vindea asa ceva. Pretul este in jur de 5000 euro, apropiat de al RS-ului oricum.

 

Si uite ca l-am gasit :hug: : www.motorland.ro , Derbi GPR 125 Racing

uite ca am gasit postul. deci imi cer scuze. m-a indus trotinel in eroare. a zis ca este la vanzare in bucuresti si eu cred ca am uitat sa ma uit. defapt este modelul 2t la vanzare acolo pe site dar el a uitat sa specifice. inca mai caut date. cine stie, poate aflam ceva nou, nu? :moto: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt in spania in vacata e plin de derby gpr 125 aici ! m-am dat cu ea merge binisor k un cbr ....dar nu e cine sti ce ! doar dizainu e de ea ! a kazut un baiat la mn pe strada...adik unde stau aici ... praf a facuto 70% din ea sa spart si nu a avut viteza mai mare de 70 ! orikum e frumoasa ! eu mai mult de 110 nu am mers cu ea :bounce:

da dar ce model? acela in 4 timpi? man dar cum sa se sparga asa usor? din ce are carenele facute? cagiva mito are din plastic, nu? derbi din ce? sau e invers? va rog sa ma lamuriti. dintre cagiva mito, derbi gpr 4t sau 2t sau aprilia rs ce ati alege? si va rog sa ma ajutati cu ceva! va rog sa-mi spuneti si mie mai multe lucruri in legatura cu intretinerea unui 2t! ziceti toate puesele acre trebuiesc schimbate si fiecare la cati km ca sa stiu si eu daca imi iau 2t sau 4t. please!

da...era in 4 timpi carenele sunt la toate din plastic ! si cu intretinerea la un motor de 125 in 2t dak vr sa te tine BAGA ULEI !!!

 

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 17:08 -------------

Ca la orice proiect exista o poza, nu?

ok, iti inteleg nemultumirea. si eu as vrea derbi gpr 4t. :moto: uite, deci acest tip sustine ca s-a dat cu gpr 4t. intelegi? deaceea am crezut ca s-a lansat. sorry! :hug: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 17:08 -------------</small><br/>

ok, iti inteleg nemultumirea. si eu as vrea derbi gpr 4t. :bounce: uite, deci acest tip sustine ca s-a dat cu gpr 4t. intelegi? deaceea am crezut ca s-a lansat. sorry! :moto: :D

Lasa`ma ma cu capsunarii tai....intra pe siteul oficial si vezi daca e in 4 t sau 2t

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa`ma ma cu capsunarii tai....intra pe siteul oficial si vezi daca e in 4 t sau 2t

asteapta putin. deci te-ai lamurit ca nu e vina mea pt nimic? eu asa am auzit, asa sustine lumea. eu ce sa fac? imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba capsunar sa o faci pe mamicata k vin si iti sparg gura :D numa comentezi de-an pwla ...eu m-am dat in spania pe el deci gura mika ....baiatu ala ce il avea nu stia ce vb ma ?

Capsuna stai calm adu un link oficial ceva si o sa te cred....vorbeste frumos ca mai ai de mancat pana vii si imi spargi tu mine gura...nebunule din porumb.

 

Tu nu stii cum se scrie Derbi si vii aici si dai informatii eronate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va lamuresc eu. Deci, cred ca tu (daniells) si cu baiatu ala care il avea sunteti prosti amandoi. Nu intelegeti ca nu exista?

 

Imi fac si eu RS-ul in 4 timpi. Lipesc pe carena un sticker cu "TT". Deci, 2T ai lui din fabrica, cu "TT" lipiti de mine, vin 2 de T + T + T = 4T

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba cacao in ploaie cand vr u o dam parte in parte capsunar prost ce esti ! dak merg in spania inseamna k is capsunar ma infectule ! dute in p.lm si dami paci k vin luna viitoare in buc si te anunt sa ne vedem :moto: TRAGE APA CAND TERMINI :D

Bananiere sinistrat ...vad ca iti arde de glume da un semn de viatza cand vii sa pleci dezbracat acasa ...nebunooo ..... in plm nici nu stiti sa scrieti si o ardei aiurea paici ca sunteti voi smekeri ....

 

te astept dulceatza : :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va lamuresc eu. Deci, cred ca tu (daniells) si cu baiatu ala care il avea sunteti prosti amandoi. Nu intelegeti ca nu exista?

 

Imi fac si eu RS-ul in 4 timpi. Lipesc pe carena un sticker cu "TT". Deci, 2T ai lui din fabrica, cu "TT" lipiti de mine, vin 2 de T + T + T = 4T

LOL trotineta si costica TRAGETI APA CAND TERMINATI!!! :D ma trotinel, ai citit putin mai inainte? am citat ce ai scris tu.

Din cate stiu eu, in Bucuresti se vand. Pusese cineva un link pe undeva p-aici cu un site RO care vindea asa ceva. Pretul este in jur de 5000 euro, apropiat de al RS-ului oricum.

 

Si uite ca l-am gasit : www.motorland.ro , Derbi GPR 125 Racing

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al cui e asta ma de e asa de smecher ?

E si el din Alba ma ca daca era din Bucuresti nu zicea nici pass.

 

 

Cois tu ma capsuna alta gluma mai ai?

 

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 17:37 -------------

LOL trotineta si costica TRAGETI APA CAND TERMINATI!!! :D ma trotinel, ai citit putin mai inainte? am citat ce ai scris tu.

Mergi ma in treaba ta ca tu esti pe dinafara :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

akum sunt BUSY am treaba cu mata :D

Daca aratai altfel te credeam da cu fizicu ala de somalez care vrei sa o dai cu mine parte`n parte nu prea ai sanse...

 

 

Pokemon retard ce esti stai calm..glume ce avem noi 2 , ia da ma un semn de viatza cand vii in bucuresti sa vezi ce iti rup mu*a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ti-am dat linkul cu siteul celor care vand Derbi. Nu GPR in 4t. De ce esti idiot?

 

@daniells: Calmeaza-te ma raule, sa nu-ti dea careva un pumn in cap sa nu-ti mai dai casca jos niciodata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ti-am dat linkul cu siteul celor care vand Derbi. Nu GPR in 4t. De ce esti idiot?

 

@daniells: Calmeaza-te ma raule, sa nu-ti dea careva un pumn in cap sa nu-ti mai dai casca jos niciodata

bah nu vezi ce prost esti? numele topicului era derbi 125 4t. nu mai stii sa citesti? :D Da-mi u un pumn si iti dau si eu o amenda de nu mai ai bani de benzina :hug:) daca esti tare hai in maneciu ma trotineta si daca ai tupeu macar sa imi dai un bobarnac esti cel mai tare :moto: DA VOLUMU MAI INCET. ESTI PLIN DE FIGURI CA BUDA DE HARTII. TRAGE APA CAND TERMINI. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba franzela am 1.81 si 78 kg eu zik k e un fizik bunicel ! 6 ani de karate kit si 4 de kik-boxing e binisor dar u cu fiziku tau de oligofren nu faci fata iti garantez ! hai k nu mai am timp ! sti restu :kiss: TRAGE APA CAND TERMINI ! ceau :D

Fratie care ai jucat Cs si ai prins tupeu stai linistit.

 

 

N`ai timp chiflo ? Fratie si tu ai fatza sa te certi cu mine? stai in plm lejer ca cu toate caratele tale kit si cu tot iti mut dinti la spate.

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 17:58 -------------

bah nu vezi ce prost esti? numele topicului era derbi 125 4t. nu mai stii sa citesti? :bounce: Da-mi u un pumn si iti dau si eu o amenda de nu mai ai bani de benzina :ok:) daca esti tare hai in maneciu ma trotineta si daca ai tupeu macar sa imi dai un bobarnac esti cel mai tare :hug: DA VOLUMU MAI INCET. ESTI PLIN DE FIGURI CA BUDA DE HARTII. TRAGE APA CAND TERMINI. :moto:

Fratzicuu vezi ca e magnat de Constanta trotineta si nu mai fi asa autoritar paicia ca nu rezolvi nimic...nu vezi ca vorbesti mult si prost?

Auzi esti pulitai? sau cum dai tu amenzi? :) :D :D :D :lol: da amenda el am :ok:) =))

 

Fratie tu nu cheltui pe luna cat cheltuie troti pe seara.

 

Dani..capsuna tu stai linistit ma mergi in treaba ta ca nu ai viatza p`aici. Anturaj ce cauti cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...