Sari la conținut

Astazi, Marius45jml, Unul Dintre Membrii Fondatori Ai Csr Se Casatores


alias
 Share

Postări Recomandate

Salutari tuturor. Celor carora nu stiu le spun, iar celor carora stiu, le reamintesc - Astazi colegul si prietenul nostru, Marius45jml, scuterist impatimit si unul dintre membrii fondatori ai CSR, se casatoreste. Hai sa le uram Casa de Piatra si toate cele bune, lui si alesei inimii lui.

 

Incep eu: Pentru Marius si Alina, Casa de Piatra, fericire, impliniri si reusite la tot pasul, de toate bune din belsug, multa sanata si multi copii frumosi si sanatosi. Sa ne traiti multi ani fericiti impreuna!

 

... iar pentru cand sunteri pe scuter, "Asfalt uscat si salutari cu farul!" si "Cat mai multi km fara incidente!" :smoke: :agree:

 

PS - Atentie cu bazaitul pe mobil, cel mai bine postati aici urarile, sau daca vreti neaparat trimite-ti un SMS :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius si Alina, Casa de Piatra, sa traiti fericiti pana la adanci batraneti si sa faceti multi copilasi superbi ca voi :smoke: !

 

La Multi Ani fericiti! :agree:

 

 

 

P.S.: Plecati in luna de miere pe scuter? :ok:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a mai dus unul...

o sa vina la intruniri / trasee din ce in ce mai rar...

o sa iasa la bere tot asa...

o sa apara bebe si alte prioritati ( o sa vanda scuterul ca sa ia pampersi si lapte praf ) etc.

GLUMEAM MA!

casa de piatra si sa ramaneti asa cum sunteti acum.

evident copii daca nu bikeri macar scuteristi! :agree:

facem o cheta pt un cadou de nunta putin intarziat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare nunta pacat ca m-am trezit mai greu am pierdut operatiunea "primaria" :smoke: in rest super tare nunta numai ca a fost o prob cu intelegera la "furturi" s-a furat si mireasa si ginerele mai aveam un pic si furam si nasu si nuntasiii lol .....numai o gasca unita ca noi putea sa faca una ca asta.... eh cel putzin a iesti o recompensa bunicica acolo un "jack" ceva sticle de vin :ok: cred ca numai noi am putut sa facem o asa "surpriza" cum v-am zis mai aveam un pic si furam petrecera cu totu :P

mai departe... casa de piatra Marius si Alina va doresc toate cele bune copii frumosi si sper sa ne invitati la botez :agree:

 

PS :acum marius are un GPS/limitator/radar :ok: montat pe deget :) intelegeti voi ce vreau sa zik

ciuss all si asfalt uscat

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor pentru urari si in special celor care au participat la acest eveniment.

Stati linistiti, nu renunt la 2 roti............cand o sa ma intorc din saptaluna de miere o sa va arat la toti pozele......si eventual o sa facem o iesire. Sigur acolo o sa inchiriez ceva (scuter, ATV, skijet....etc)

P.S. Daca ar sti sotioara mea sa mearga pe scuter.....sigur ne-am certa pe el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt kidmeister (marius ala mic ) ...

 

Va urez si eu cam printre ultimii asa :smoke:. Casa de piatra, copii si o viata fericita in 2 :agree: . azi am primit concret vestea asa k am o mica scuza.. a fost parada de scuteristi la nunta ?

Editat de aliance-steel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...