Sari la conținut

Moto Craciunitele Te Invita La Bal!


Postări Recomandate

salut.am si eu o intrebare..este petrecere privata? Unde este situat barul ?? Pozele spun totul...distractie super !! :crack:

Petrecerea a fost deja :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor, fiind primul meu post pe forum, cred ca ar trebui intai sa ma prezint, sunt florin, sunt incepator, calaresc un gs500....si cam atat :crack:

 

A fost super petrecerea, multumesc Silviei pt. invitatie:)

 

 

 

--- Mesaj completat în 08 Dec 2007 16:14 -------------
poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@noro, zi merci ca ai ajuns acasa la tine, ne gandeam sa te lasam garantie in caz ca nu ne mai ajungeau banii de bautura :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@noro, zi merci ca ai ajuns acasa la tine, ne gandeam sa te lasam garantie in caz ca nu ne mai ajungeau banii de bautura :crack:

 

Saracul era tare bulversat in seara asta ca nu stia cine l`a adus acasa ... ps .. vrem detalii despre ce s`a petrecut. Din cate am inteles s`a trezit in poponeata goala si cu protectie pe falus.

Deci care a fost craciunita care la perversat ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezule, vrei sa-l sperii mai rau decat e deja? :crack: Din pacate la Noro s-a rupt filmul spre dimineata, Mici si cu Adi l-au plantat in fata usii de acasa, dupa ce a tras o repriza mica de somn pe canapea. :lol:

 

Stai asa, era-n poponeata goala??? :crack:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dezule, vrei sa-l sperii mai rau decat e deja? :crack: Din pacate la Noro s-a rupt filmul spre dimineata, Mici si cu Adi l-au plantat in fata usii de acasa, dupa ce a tras o repriza mica de somn pe canapea. :D

 

Stai asa, era-n poponeata goala??? :crack:

 

 

Io cu Adie l-am dus acasa. In treaba cu poponeatza nu avem amestec pt ca io am ramas in taxiu iar chelu l-a plantat in fatza usii. Nu vreau sa imi imaginez cum a urcat scarile alea.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am distrat excelent la petrecere :crack: Felicitari organizatorilor si mii de multumiri domnului Ro Cristea,sotiei lui, Bubucaty,cat si prietenei lor Carmen,care mi-au suportat comportamentul bahic :crack:

oameni minunati :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@noro, zi merci ca ai ajuns acasa la tine, ne gandeam sa te lasam garantie in caz ca nu ne mai ajungeau banii de bautura :D

 

cred ca nu ar fi fost o idee prea rea... :crack:

 

Io cu Adie l-am dus acasa. In treaba cu poponeatza nu avem amestec pt ca io am ramas in taxiu iar chelu l-a plantat in fatza usii. Nu vreau sa imi imaginez cum a urcat scarile alea.... :)

 

:-L :lol: multe multumiri pt fapta

 

la partea cu scarile intuiesc eu ca a fost ok,insa cand m-am trezit am remarcat cu stupoare ca in drumul meu catre pat s-a aflat masa cu laptopul pe ea :crack: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...