Sari la conținut

Placare Spre Vama Veche 1 Mai Ora 06:00


Metallbyker
 Share

Postări Recomandate

Salut , plecam spre Vama Veche pe data de 1 mai , la ora 06:00-06:30 , din benzinaria MOL de la inceputul Autostrazii A2 ( Autostrada Soarelui ) .

Daca mai doreste cineva sa plece la ora aia este binevenit sa ne insoteasca , se tine croaziera 100-110 , se fac opriri pe traseu .

 

Traseul : Autostrada A2 ( Autostrada Soarelui ) - Constanta - Vama Veche .

 

Locatie Satelit : http://wikimapia.org/#lat=44.405044&lo...amp;m=a&v=2

Editat de Metallbyker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

S-ar putea să vin și eu, deși mă gândeam inițial să o iau pe drumul vechi. Dacă tot nu suntem cu vitezane și avem o viteză de croazieră ceva mai potolită... Nu de alta dar probabil că va fi o nebunie generală pe autostradă în perioada aia. Ce ziceți? Ar fi o variantă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , plecam spre Vama Veche pe data de 1 mai , la ora 06:00-06:30 , din benzinaria MOL de la inceputul Autostrazii A2 ( Autostrada Soarelui ) .

Daca mai doreste cineva sa plece la ora aia este binevenit sa ne insoteasca , se tine croaziera 100-110 , se fac opriri pe traseu .

 

Traseul : Autostrada A2 ( Autostrada Soarelui ) - Constanta - Vama Veche .

 

Locatie Satelit : http://wikimapia.org/#lat=44.405044&lo...amp;m=a&v=2

Va asteptam si pe la Eforie N. la party !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

nu vreau sa stric topicul

insa si eu as fi mai tentat de drumul vechi

adica pe la giurgiu

bac

si iesire direct la vama

ocolesc constanta lui mazare si vad peisaje super

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la intoarcere aleg alt traseu . e si ala o idee , e si idee intoarcere prin bulgaria , sunt multe idei , dar la intoarcere la ducere merg pe autostrada , cine vine e ok , cine nu ne vedem acolo :D

 

ma bag si eu dar nu stiu cum draq sa ajung la benzinaria aia venind din drumul taberei ... imi da cineva niste repere ? multumeeeeeeeeeesc

uite-te pe wikimapia , pe link-ul ala , din dr tabarei e simplu , ajungiu la eroilor si tii cursul Dambovitei pe chei pana la pasajul marasesti , o iei prin pasaj , si o tii drept . o sa marchez zilele astea pe o harta trasee simple , din piata unirii , din fata parcului tineretului , de la timpuri noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu. Vin cu o KAWA visinie. Vin din Militari asa ca daca vrei TRAINSPOTTING ne vedem joi pe 1 la ora 5 in fata la Cora Lujerului si mergem impreuna.Stiu drumul si ajungem foarte repede.Bem si o cafea in Peco pana se strang toti. Astept PM daca vrei sa mergem impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu. Vin cu o KAWA visinie. Vin din Militari asa ca daca vrei TRAINSPOTTING ne vedem joi pe 1 la ora 5 in fata la Cora Lujerului si mergem impreuna.Stiu drumul si ajungem foarte repede.Bem si o cafea in Peco pana se strang toti. Astept PM daca vrei sa mergem impreuna.

 

 

eu plec din dr taberii...asa ca suna: 0765425056

 

Cei care stau in miliatari si in dr taberei , propun sa ne intalnim toti la ora 5 la cora si s-o intindem la 5:30 spre ceilalti..care vor sa mai vina... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator FOXXkid

Salut , cautam insotzitori pentru vama si m-am impiedicat de voi, asha ca poate ma luatzi si pe mine ;)

sunt cu o aprilia supermoto de 550 sii o cam chinui cu 100 la ora :whip: (vit maxima 190), nu se poate negocia viteza? adica macar 20 - 30 la ora in plus, ca asha o sa ajungem noaptea, plus ca am rezervorul de 8 litri numai,... asha ca o sa trag destul de des prin satucuri... ;) .. eh mai vedem :D

Editat de FOXXkid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut si Paste Fericit,

De 1 mai ma alatur si eu celor care vor sa mearga in vama pe drumul vechi. :) ...vamaaaa i'm coming

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, ma ia cineva pasager??? :moto: pasager profesionist ( cu toate ca prefer sa fiu eu la ghidon) cuminte in spate, nu ma misc, ma las si pe curbe :moto: ) dc nu .. vin cu trenul si ne vedem pe acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, ma ia cineva pasager??? :moto: pasager profesionist ( cu toate ca prefer sa fiu eu la ghidon) cuminte in spate, nu ma misc, ma las si pe curbe :blbl: ) dc nu .. vin cu trenul si ne vedem pe acolo :)

 

joane... masina tata.. cu trenul faci 8 ore in pana mea :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai prietene, da'mi un betiv sa'mi conduca masina. dar mai ales s ama suportem pe mine in masina in timp ce eu beau si el conduce. la dus mai gasesc.. dar la intors mai greu :moto:

 

si oricum imi place cu trenul:d e si mai mare caterinca :)

Editat de JhOn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...