Sari la conținut

Placare Spre Vama Veche 1 Mai Ora 06:00


Metallbyker
 Share

Postări Recomandate

deci mai este valabila plecarea de la 6 ( la 5:30 la cora lujerului ) sau ramane cea de la 9:00 ?

 

 

RAMANE VALABIL LA 5.30 LA CORA LUJERULUI. EU UNUL DE AICI PLEC.TRANSPOINSPOTTING TE ASTEPT MAXIM 10 MIN.DACA VII DA-MI UN MESAJ LA 0732432740 PANA MIERCURI LA 19 SA STIU CE FAC.

VALABIL PENTRU TOTI CARE VOR SA MEARGA CU GRUPUL CARE PLEACA LA 6.30 DIN MOL-UL DE LA INTRAREA PE A 2.

VALABIL SI PENTRU MILITARI SI PENTRU DRUMUL TABEREI!!!

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Noi plecam 5 Choppere din Lehliu la ora 7.oo, mai luam 1 din Calarasi si tre sa mai vina 1 sau 2 din Slobozia, traseul nostru este Lehliu Calarasi trecut cu bacu la Chiciu si apoi drum spre Vama super peisaj si super libera soseaua, daca vreti sa mergeti cu noi dati un semnal aici sau la 0722882991 sa stim sa va asteptam in Lehliu la bariera, e un bar beti o cafea si ne caram

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RAMANE VALABIL LA 5.30 LA CORA LUJERULUI. EU UNUL DE AICI PLEC.TRANSPOINSPOTTING TE ASTEPT MAXIM 10 MIN.DACA VII DA-MI UN MESAJ LA 0732432740 PANA MIERCURI LA 19 SA STIU CE FAC.

VALABIL PENTRU TOTI CARE VOR SA MEARGA CU GRUPUL CARE PLEACA LA 6.30 DIN MOL-UL DE LA INTRAREA PE A 2.

VALABIL SI PENTRU MILITARI SI PENTRU DRUMUL TABEREI!!!

 

man io plec la ora 6 cu inca 2 motociclisti, de la benzinarie de la agip (politehnica)...va astep vis-a-vis exact la trecerea de pietoni(tot de la politehnica)?

 

 

id de iahu pt orice eventualitate: laur666666

Editat de laurbalaurcbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Eu sunt unul din aia 2 de care vb laurbalaurcbr. Sustin plecarea la 6 dim de la mol/cora militari. Daca plecam la 6:30 sau 7, parerea mea ca ne-am trezit de dim degeaba... pana iesim din buc dureaza. Noi oricum avem in grup si ceva masini pt carat (unii cara, altii se distreaza). Cine vine pe A2 cu 100-110 in ritm cu caprarii, ne vedem acolo, pt ceilalti ne vedem cand ne-om intalni. :)

 

Daca nu fugim in lume impreuna, macar sa fugim separat... :moto:

 

ID de mess: dan_uclearman

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Kytynel... partea cu divizatul pe sosea normala... suntem in Romania avem 2 autostrazi mici si inguste... in rest cand se pleaca in grupuri spre alte destinatii catre care nu exista autostrada, se pune problema divizarii de catre soferi grabiti? N-a vorbit nimeni de mers in pas de parada, doar impreuna.

 

Nu este cazul sa facem polemica din asta, cu toate ca in primul post al topicului scrie "se tine croaziera ...". Important e sa ne plimbam si sa ne simtim bine. Din pacate ne vom intalni acolo, conform deciziei membrilor nostri. Ne vedem acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost , topic inchis

noi la 6 fix am plecat din benzinarie, insa nu v-am asteptat pt ca am mers cam la 120 km/h...in benzinarie era ianachim cand am plecat.

Poze...? hai ca ti-am vazut motorul si in vama si in 2 mai :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi am plecat la 9 si ceva....culmea e ca io...ala cu ideea cu plecatu la 9 fix am intarziat din cauza ca a trebuit sa ma intorc sa alimentez la LukOil....la MOL nu puteai arunca un ac....am ajuns grupul din urma pe la branesti ....in fine....grupul s-a divizat pe drum dar a fost ok.

La mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...