Sari la conținut

Test-drive Ktm La Ciolpani Pe 18-19 Octombrie


ENDUROSTORE
 Share

Postări Recomandate

Motomania va asteapta pe traseul enduro din cadrul circuitului Ciolpani, in weekend-ul 18-19 octombrie pentru un test-drive cu urmatoarele motociclete KTM:

65 SX

150 SX

450 SX-F

125 EXC

250 EXC-F

400 EXC - 2 buc.

530 EXC

Toti cei interesati sunt :)

pentru orice detalii suplimentare, feel free to contact us!!!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, echipamentul ca echipamentul... dar motocicleta pe masura mea gasiti? :D :)

 

 

Sper sa nu ploua (rau)! :)

 

ma manca in buricele degetelor sa intreb eu asta... dar am zis mai intai sa vad daca e o zi buna de glumitze... am fost si eu prin vara si gaseai BooBoo si motorete pe masura ta. Daca mai aduc si quad-ul cela smecher... te-ai facut cu test ride :D Cat despre ploaie... te duci la teste de offroadareala... porcaiala in noroi de cea mai buna calitate... Ploaia nu poate fi decat un bonus. :D

 

Laudabila initiativa... Poate ar trebui mai multi dealeri sa se uite la voi cum se face..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

vom avea test-drive si duminica pentru ca sambata e deja full...

 

STIRE DE ULTIMA ORAAAA

O sa ii avem prezenti pe 3 membrii ai echipei Vectra Racing (dintre care doi piloti de uzina KTM, Casteau si Verhoeven http://www.fransverhoeven.com/ ) and i do belive you all know what that means!!!!!!!!!!!!!!!superrrr-distractttiiiieeeee :rock:

Editat de MOTOMANIA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziua de azi a fost foarte placuta...desi nu am prea avut timp sa admir motoarele si pe cei care le testau (formulare peste formulare si muuulllte biletele :) ), pot totusi sa zic ca a iesit bine...ne-au fost alaturi cei de la Motomagia, Acerbis cu noua colectie, Redbull ne-a furnizat "energie", cei care mi-au adus aminte de "cadoul Motomania" l-au si primit ....desi vineri seara a plouat, azi a fost o zi superba..o sa revin cu poze; mai avem ziua de maine, sunteti asteptati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...