Sari la conținut

Tura Scurta - Bicaz - 25 / 26 Octombrie


Aleksz
 Share

Postări Recomandate

Se cauta amatori de o tura scurta pana in Bicaz, sau mai sus... (cheile bicazului, lacu rosu, Ghiorghieni...) .

Daca vremea e favorabila sambata(25.oct) sau duminica(26.oct), sa mergem sau sa ne intalnim in una din locatiile mentionate. Deocamdata suntem 2 oameni din Bacau.

Detaliile urmeaza sa le stabilim impreuna. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e duminica,posibil sa vin,tot asa,mai dimineata :D daca ma primiti,bineinteles :blink:

 

de curiozitate,cati km sunt?

 

ps:fix in seara asta ma sfatuia cineva sa ma duc la lacul rosu :rusinica:

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bacau - Piatra, 60 km, plus vreo 2 in Piatra, plus 26 pana la Bicaz, nu ies 115 :rusinica: Cred ca pana la Lacu Rosu sunt cam 115, din Bacau.

Piatra Neamt - Gheorgheni sunt 100 km! si Bacau - Gheorgheni 140 km rotunjit!

Daca veniti prin Gheorgheni ne-am putea intalni sambata dupa masa sau duminica de la amiaz!

post-25613-1224677792_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dai tu vreo' cinzeaca dane?:blink:

O bere pot da si eu! :D !Ce e mai naspa ca nu pot veni cu motorul ca l-am bagat la iernat si in plus nici nu mi-am mai platit RCA-ul ca mi-a expirat! :rusinica: dar pot sa ma intalnesc cu voi prin oras in timpul mai sus mentinat daca nu apar alte modificari la munca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe..pentru simbata, discutam, lordule!! :D :rusinica:

 

O bere pot da si eu! :blink: !Ce e mai naspa ca nu pot veni cu motorul ca l-am bagat la iernat si in plus nici nu mi-am mai platit RCA-ul ca mi-a expirat! :blink: dar pot sa ma intalnesc cu voi prin oras in timpul mai sus mentinat daca nu apar alte modificari la munca!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe..pentru simbata, discutam, lordule!! :D :rusinica:

 

O bere pot da si eu! :blink: !Ce e mai naspa ca nu pot veni cu motorul ca l-am bagat la iernat si in plus nici nu mi-am mai platit RCA-ul ca mi-a expirat! :blink: dar pot sa ma intalnesc cu voi prin oras in timpul mai sus mentinat daca nu apar alte modificari la munca!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe..pentru simbata, discutam, lordule!! :D :rusinica: poate ne vedem..posibilitati de cazare la voi???..suma, locul, da'mi un semn!!

 

O bere pot da si eu! :blink: !Ce e mai naspa ca nu pot veni cu motorul ca l-am bagat la iernat si in plus nici nu mi-am mai platit RCA-ul ca mi-a expirat! :blink: dar pot sa ma intalnesc cu voi prin oras in timpul mai sus mentinat daca nu apar alte modificari la munca!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti .. eu din pacate am o porcarie de scuter :D)) deocamdata... dar.. daca aveti o shufa.. rezistenta..si ma legati de voi .. :blink:)) merg si eu :blink:)) ... Ce parere aveti ?:moto:)

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O varianta convenabila (pentru cei din Bacau) ar fi sa ne intalnim in Petrom - Gherasiesti duminica la ora 11....

 

Iar vremea .... 13/14 grade, soare cu nori ... desigur, prognoza se mai poate schimba... (saptamana asta a evoluat spre bine..)

Editat de Aleksz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe..pentru simbata, discutam, lordule!! :blink: :rusinica:

Ahoi!

Sper sa nu apara modificari la programul de la locul munca, ca atunci sigur ne intalnim!!!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In noaptea dintre 23-24 a plouat destul de bine!

Un link cu vremea - http://www.vremea-meteo.com/prognoza/vreme...O022|Gheorgheni

Eu numai sambata intre orele 12-20 am sa fiu liber, sper sa ne intalnim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Bacau care doresc sa mearga:

Ne intalnim maine dimineata la ora 11 (ora schimbata, adica ora 12 dupa ceasul vechi) .

Locul de intalnire: statia Petrom din Gheraiesti. Asteptam maxim 30 de min sa vina toata lumea, si apoi.. la drum.

Iar despre vreme... e bine ca nu vor fi precipitatii, si nu prea bine ca maximele, pe traseu, nu vor depasi 12 grade.

Editat de Aleksz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!Oameni buni eu sunt la ora asta pe afara si va spun ka aici e frig, sunt vreo -5 si recomandarea mea este sa va imbrakati bine ka altfel o sa fie jale pt.voi!va doresc drum bun,din pakate nu am sa pot sa ma intalnesc cu voi pt.ka sunt la munka!bafta si asfalt uskat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din Bacau care doresc sa mearga:

Ne intalnim maine dimineata la ora 11 (ora schimbata, adica ora 12 dupa ceasul vechi) .

Locul de intalnire: statia Petrom din Gheraiesti. Asteptam maxim 30 de min sa vina toata lumea, si apoi.. la drum.

Iar despre vreme... e bine ca nu vor fi precipitatii, si nu prea bine ca maximele, pe traseu, nu vor depasi 12 grade.

 

OK!!!... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...