Sari la conținut

Am Facut-o Si Azi, 12 Nov 2005


Postări Recomandate

Am revenit!!! Azi, desi frig, am iesit la o tura pe langa Bucuresti! Ne-am distrat de minune si binenteles ca am facut si poze! Am mers din Mogosoaia pana dincolo de Tancabesti, numai offroad! Drum super unde am intalnit si noroi, si rape si un lac secat, unde cel putin Vali s-a distrat de minune! :lol: Eu... :ok: avand gume de asfalt... am intrat... m-am impotmolit... si am iesit... Sper sa puna si Vali poze cat mai repede ca el are mai multe si mai reusite...

 

@Vali... sa vedem cum ne intalnim saptamana viitoare sa imi dai cd-ul :moto: Vreau sa vad filmuletele de la rapa aia... unde am luat busitura in iarba... Motoreta e ok!!! (spre deosebire de a ta... care a ramas fara un semnal...) :moron:

 

Si maine... 13 Nov la ora 12 ne ducem din nou... (numa sa nu ploua)! Cine vrea sa vina... la ora 12 max 12.20 ma intalnesc la Fantana Miorita cu Vali! Noi o sa avem si pasageri... :baldy:

 

Numai bine sa conduceti cu bagare de seama...

post-7202-1131821464_thumb.jpg

post-7202-1131821833_thumb.jpg

post-7202-1131822194_thumb.jpg

post-7202-1131822572_thumb.jpg

post-7202-1131822894_thumb.jpg

post-7202-1131823275_thumb.jpg

post-7202-1131823556_thumb.jpg

post-7202-1131824001_thumb.jpg

post-7202-1131824292_thumb.jpg

post-7202-1131824681_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...cred ca v-ati dat seama ca la o tura de off-road e bine sa nu ai pasager, prea multe bagaje, sa ai gume de cross,iar semnalale si oglinzile date jos.

P.S....si sa te innamolesti cat mai putin :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zicea cineva ca a vazut un drum de tara cand mergea cu trenul spre Ploiesti si am zis sa-l incercam.

N-am ajuns noi la Ploiesti dar distractia a fost super. :lol:

 

:ok:

neah...e un drum de la Ploiesti spre Sinaia...pe langa Raul Prahova.cred ca de ala e vorba.si eu l-am vazut si am zis ca ar merita incercat :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propusesem pe un alt forum o iesire pana la ploiesti pe lanag acfr dar nu s-a bagat nimeni si pana la urma nu am mai mers nici eu din cauza unor pb tehnice.

 

Drumul mergea chiar pana la Ploiesti pe langa tren? Noi la Peris ne cam indepartasem de tren si asa am ajuns in balta. Cand mai iesim dam sfoara poate ne strangem mai multi. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai din tren se vedea la un moment dat cum disparea drumul pentru o bucata de drum dar din moment ce avem enduro asta nu e o problema.

Chiar ar fi indicat sa bagam si putina aratura asa de control.

Iar daca vine si Catalin poate ajungem pana mai departe de ploiesti ca zicea el ca stie un drum.

Acuma ca am permis nu ma mai tine nimic (doar talonu' :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoooos...!

va invidiez in momentele astea!

Bafta!

 

Te asteptam cu placere! :P

 

Pai din tren se vedea la un moment dat cum disparea drumul pentru o bucata de drum dar din moment ce avem enduro asta nu e o problema.

Chiar ar fi indicat sa bagam si putina aratura asa de control.

Iar daca vine si Catalin poate ajungem pana mai departe de ploiesti ca zicea el ca stie un drum.

Acuma ca am permis nu ma mai tine nimic (doar talonu' :baldy:)

 

 

Noi chiar ne-am indepartat total de linia de tren la Peris, dar banuiesc ca o gaseam daca insistam.

Poate bagam o tura in weekend. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa ies cu moto orice ar fi: ploaie, zapada/grindina ca la cat am asteptat...moooor. Asa ca decum iau carnetul eu ies putin la plimbare.

Daca nu e chiar atat de urata vremea poate ne bagam pe acolo, altfel cred ca o sa dau cateva ture pe langa oras doar, asa ca sa mai alin focul ce arde.

Daca aveti vreo propunere pt sambata dupamiaza..0721036354

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...