Sari la conținut

sfarsit de saptamana la peirs


macacu
 Share

Postări Recomandate

In data de 16-18 octombrie la marginea padurii pe malul Ialomitei in zona Perisului sa va organiza o intalnire moto,ultima de acet gen de anul acesta.

Vineri ,sambata concerte rock live, cazare la cort, exista dusuri,toalete amenajate, gratare,bere la preturi de criza.

 

Totodata se va organiza o cursa tip enduro cross unde pot participa totzi cei cu motocilete de acest tip unde vor fi premii substantziale.

 

Taxa de participare la eveniment GRATIS, taxa de participare la cursa nu este stabilita inca dar nu va fi destul de mica.

 

Asteptam un numar cat mai mare de participanti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

NEWS NEWS NEWS

 

mai multe informatii despre cine canta si ce se intampla gasiti aici: http://www.xcountry.ro

 

vrem sa inbinam intr-un festival o intrunire moto clasica cu adrenalina uniu concurs de offroad asa ca va fi spectacol pentru toata lumea

 

taxa de inscriere pentru participantii la intrunire este ZERO, NINICA, MOCA frate iar pentru concurentii de la offroad>>>vezi regulamentul.

 

vor fi premii supstantiale pentru toate categoriile participantilor si daca pentru ocupantii locurilor 1 la cursa valoarea premiilor se apropie de 1000 euro nici la categoria public spectator perticipant la festival nu vor fi nesemnificative.

 

asadar domnilor si de ce nu doamnelor pregatiti-va motoarele pentru prima editie

PERIS XCOUNTRY FESTIVAL

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 16-18 octombrie la marginea padurii pe malul Ialomitei in zona Perisului sa va organiza o intalnire moto,ultima de acet gen de anul acesta.

Vineri ,sambata concerte rock live, cazare la cort, exista dusuri,toalete amenajate, gratare,bere la preturi de criza.

 

Totodata se va organiza o cursa tip enduro cross unde pot participa totzi cei cu motocilete de acest tip unde vor fi premii substantziale.

 

Taxa de participare la eveniment GRATIS, taxa de participare la cursa nu este stabilita inca dar nu va fi destul de mica.

 

Asteptam un numar cat mai mare de participanti

 

 

O locatie mai exacta asa? O harta mica acolo sa ne orientam si noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O locatie mai exacta asa? O harta mica acolo sa ne orientam si noi?

 

 

imi cer scuze pt ca raspund cu asa intarziere sar am fost ocuaptzi cu amenajarea locatiei

bun:

 

1 campare va fi la cort , rulote etc etc loc ingradit si pazit

2 lipit de campare este o zona de parcare moto( cu rugamintile de rigoare sa nu parcatzi mobrele pe langa cort)

3 toti cei care vor intra in tabara vor primi bratari fara de care nu veti putea umbla pe acolo( localnici nu sunt asa de corecti)

4 dusurile vor fi inclazite de mama natura

5 mancarea si bere contra cost la preturi de criza

6 vineri concerte PHENOMENON TARANTULA INOPIA

7 sambata concerte TIMPURI NOI CORTEZ Z'BAND

8 sambata premii public 3 gps auto si 3 inviatii la enduro camp( jocuri de societate)

9 veti primi saci de gunoi cu rugamintile de rigoare sa nu facem dezastru pe acolo

10 obliagtoriu trebuie sa va simtziti bine bere bere etc bere

 

ca locatie mai exact

DN1 BUCURESTI -PLOIESTI in comuna TANCABESTI indicator PERISI 8KM ,in PERISI vor exista indicatoare XCOUNTRY FEST pe o distantza de aprox 5 km pana in satul BURIASI unde va avea loc balamucul

http://www.xcountry.ro/locatie-festival-moto/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va promitem o betivaneala sigura dar organizata :cheers:

 

totul va fi pazit si foarte strict cu intrarea si iesirea din tabara pt k nu vrem sa avem orice fel de legatrua cu localnicii, mai ales k va fi si cursa de enduro cross ce se va desfasura in paralel cu festivalul. cu riscul de a ma repeta va spun k NU EXISTA TAXA DE PARTICIPARE si va rugam sa respectati anumite reguli de campare( toata lumea sa poarte bratzarile pe care le vom oferi , sa nu se plimbe cu motoarele prin campare, sa avem grija cu gunoiul ....)

ideea este sa ne simtem" bine si sa urmarim o cursa de enduro crooss ( k si eie sunt motociclisti :D )

va asteptam pe totzi

 

totul este suta la suta sigur si garantat plus premiile ce le vom oferi publicului cooperant :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista sezon si nici ultima data! Muhahahaha!

 

Io mai miros cel putin vreo 2-3 :cheers:! Se anunta o iarna fierbinte :D

sa te auda dumnezeu!!!!!! :yikes: :disappointed:

Editat de CIRO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IMI ANUNT SI EU VENIREA IMPREUNA CU JUMATATEA MEA (CICA TRE SA AM PAZNICUL LANGA MINE, NU DE ALTA DAR DE LA MIZIL NU MAI IMI VENEA SA PLEC ACASA!)

ASA CA CIRO SI BAIETII DIN MIZIL CARE MAI VIN LA INTRUNIRE SA NU UITATI SA ADUCETI TULBURELUL CA EU VIN CU AFINATA! :cheers: :D :disappointed:

Editat de dumistef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite, bre, ca se opate si una asa de toamna, pe langa casa.

am sa vin sa va "imortalizez" si sa ciocnim o tarie (frig, nene, la cort, biiiir!), ca nu bag chopperul la noroi, deh! are pretentii domnu' :disappointed:

 

va felicit pentru asa o initiativa! am deja doi favoriti in cursa. abia astept sa-i vad pe cai.

 

UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

potzi sa vii si cu trke-u itzi vom da 3 bratzari :disappointed: e ok

 

 

la intrare in tabara vor fi oameni care vor imparti bratzai tuturor celor care vor veni cu motorul cu rugamintea clara , nu luatzi bratzari si pt vecinu k vine mai tarziu sau pt mama sau etc

 

va reamintesc bratazirle trebuiesc purtate in permanentza

 

hai k va las eu ma mut acolo de maine din k am cevade tras si mai ales m-am ales si cu un picior in ghips :cheers: e acum cald abia am venit de la cursa cu oprie FLOREASCA

 

NE VEDEM VINRI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor si mai ales organizatorilor! Avand in vedere ca desi o sa fie frig, macar o sa ploo, intreb si eu, ca omul, daca exista ceva de genul cort/sopron in care oamenii beti sa se adaposteasca de ploaie in grup, ca sa poata sa socializeze mai departe. Preferabil aproape de sursa de :cheers:

 

:disappointed:

 

Daca aveti idee, cam la ce preturi o sa fie berile, sa stiu daca vin cu pachet sau cu mana-n... gaz :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor si mai ales organizatorilor! Avand in vedere ca desi o sa fie frig, macar o sa ploo, intreb si eu, ca omul, daca exista ceva de genul cort/sopron in care oamenii beti sa se adaposteasca de ploaie in grup, ca sa poata sa socializeze mai departe. Preferabil aproape de sursa de :cheers:

 

:cheers:

 

Daca aveti idee, cam la ce preturi o sa fie berile, sa stiu daca vin cu pachet sau cu mana-n... gaz :P

 

 

 

Salutare , Salutare , scuze ca raspund mai tarziu dar noi ne-am mutat la peris pentru amenajarea taberei , scenei si multe altele . Vom avea un loc acoperit de vant si ploaie :hug: unde vom socializa cu preturi de criza . Eu in continuare sunt cu piciorul in gips :blink:

Asa ca va asteptam pe toti la marea distractie din acest weekend ,cu frig cu ploaie cu ce o fi , ne vom distra !!!!

P.s O sa avem SOARE!!!!!! ( l-am angajat pe unul pe care il cheama SOARE sa fie pe tot parcursul festivalului in tabara )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...