Sari la conținut

Posesori De Minsk In Bucuresti


Postări Recomandate

post-3218-1146832957_thumb.jpg

post-3218-1146832848_thumb.jpg

Serban... id-ul dau fara probleme, da pa PM - numai sa-l cereti (ca am deja Bulk box-ul plin de spam).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am shi io minsk da-s din BV conteaza? ;) Apropo vine cineva la intrunirea de la BV luna viitoare?

 

Am shi io minsk da-s din BV conteaza? :lol: Apropo vine cineva la intrunirea de la BV luna viitoare?

post-5670-1148479932_thumb.jpg

post-5670-1148479975_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baga odata pozele, da' mai mici (fa-le jpg/ceva) ca ocupa mult spatiu si nu se incarca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai planuri mari ma cu minsku,,, daka nu il modificai aveai sanse sa ajungi cu el pana la BV... oricum ia si o sfoara cu tine :cheers: :ok:

cum frate , ca il fac mai bun decat era . era praf . pana la intrunirea de la brasov mai este o gramada . maine vine omu` sa imi faca carenele :crack: , si sapt viitoare duc motorul la upgradat , vreau sa il ridice pe la 20 de cai sau mai mult cat de mutl se paote . sa ma tina sezonul asta . la iarna motor de 600 ca e prea minc minsk-ul . asta e , daca am A1 ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carene la minsk .... ku ce sa rad ma ? :) :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :crack: :ok: :) :ok:

nu mai arata ca minsk-ul tau stock , este enduro , nu ii pun carene full , daca la asta te gandeai . ii pun carene de enduro . inalta-ti tu minsk-ul cat e al meu si punei tu aripile alea de tabla si seaua ai de minsk . numai a enduro nu o sa arate ! uite : MINSK enduro : :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minskul a fost prima mea motocicleta. Din pacate nu am poze cu ea la indemana (daca gasesc - postez).

Later edit: Am gasit o poza cu MUHCK-ul! :)

 

post-7122-1129126986_thumb.jpg

 

post-3218-1146832848_thumb.jpg

Serban... id-ul dau fara probleme, da pa PM - numai sa-l cereti (ca am deja Bulk box-ul plin de spam).

Ia te uita! Ai langa tine o GPZ-ica care pare a fi sora geamana cu Kamisaki: :cheers:

post-7122-1130154579_thumb.jpg

 

Asfalt uscat! :ok:

Editat de declspec
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GPZ-ul ii a lui Bronto(zaurul)! :cheers:

 

Da' ce-i cu gaura aia in carena fatza (putin mai in fata motorului in raport cu semnalu) ?! Te-au urmarit mafiotii?! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Off-topic]:

GPZ-ul ii a lui Bronto(zaurul)! :crack:

Asa m-am gandit si eu! :crack: Doar pe Bronto l-am vazut cu GPZ in culorile lui Kamisaki.

 

Da' ce-i cu gaura aia in carena fatza (putin mai in fata motorului in raport cu semnalu) ?! Te-au urmarit mafiotii?! :crack:

Nu stiam despre care gaura zici. Am stat sa caut vreo 2 minute in poza! :crack: Este un semn al unei cazaturi pe care a suferit-o Kamisaki inainte de a ajunge la mine. Poti observa o urma si pe marginea carenei (acolo unde sta genunchiul).

[/Off-topic]

 

P.S.: Cate amintiri placute imi trec prin fata ochilor cand vad MUHCK-ul meu. :cheers: In ultimul an cand mergeam cu el nu tragea decat cu 1a, daca eram cu pasager si mergeam in panta. In schimb il stiam pe din-afara: mi-am "refacut" cilindrul de unul singur. :ok:

 

Asfalt uscat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca stric topicul dar as vrea sa cumpar si eu un minsk cu acte in regula si in stare buna...astept oferte

am vazut saptamana trecuta si acum 2 sapt in targ in vitan un mos cu un minsk vopsit frumos cu acte cu tot vroia vreo 16 mil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare MULT 16mil. Multi au zis ca IO am dat mult p-al meu , si n-am dat atat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, nu-s din B. insa... ati mai vazut vreodata asa o frumusete???

Va las sa va delectati deocamdata cu pozele, iar "pe viu" va putea fi admirata la intrunire la Bacau, poate si la Brasov, si Galati.

Va rog sa observati "aerografia" :ok: de pe rezervor, "carena" de far :crack: si cauciucul pe spate de la o surata comunista ceva mai voinica... :) . De asemeni, manere si protectii "enduro" :cheers:

Hai sa fim sanatosi!

P.S.

Nu, nu-i de vanzare, o laud numa' ca-i a mea si mi-e draga... sper sa intelegeti!

Asfalt de care vreti voi (sau lipsa)!

post-3355-1148913293_thumb.jpg

post-3355-1148913790_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uau! :ok: Arata superb! Ce cauciuc ai pe spate? E mai lat? Daca da, nu iti atinge "aparatorile" alea pt lantz, alea de cauciuc?! Cum ai facut carena de far/cat te-a costat top-caseul, as mai vrea sa stiu! :)

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! :cheers:

Cauciucul pe spate este 18/350, de IZH din cate stiu si da, atinge putin pe aparatoarea de la lant. Am insa cateva mii de km cu el asa si nu s-a intamplat nimic, in schimb pe off-road stau mai bine pe cauciucul asta decat pe unul original, mai ingust. Top-caseul este 150 RON, carena de far nu mai stiu cat a costat, cam 120 RON, cu tot cu aparatori. Sunt preturi de anul trecut, si am apelat la un amic sa mi le aduca. Cel putin carena de far se lauda ca e adusa de la "mama ei", de la Ucraina. O fi, n-o fi... :ok:

Una peste alta, nici pe mine nu m-a ajuns 16 milioane, cat cere mosul ala...

 

Va salut cu farul!

 

P.S. ID_ul de Ymsg pe PM, Iar poza cu mine pe agregat nu pun, ca n-am asa aspect comercial :) si stric tot efectul!

Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...