Sari la conținut

Siriu (vulcani noroiosi?) - Cheia - retur


BogdanSHA
 Share

Postări Recomandate

Cine doreste sa mearga cu inca 3 motociclisti, cu viteze legale in si in afara localitatilor, cu scopul de a admira o bucatica frumoasa de tara, este bine-venit la benzinaria Petrom Miorita (de la Casa Presei Libere, prima benzinarie pe sensul de mers spre iesirea spre Ploiesti :crack: ) la ora 8.4o.

O seara frumoasa, Bogdan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la Intorsura Buzaului am putea merge impreuna... de acolo eu fac dreapta spre Covasna apoi prin Lepsa, Focsani, retur in Bucuresti ... daca nu aveti traseul stabilit 100% poate veniti cu noi (suntem cu doua motoare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ( eu si Alex baiatul cu RR ) v-am gasit acolo si aveam alte planuri dar am zis ca e mai placut in gasca mare sa mergem. Drumul a fost destul de diversificat din toate punctele de vedere, caldura a fost criminala, compania a fost buna, s-a lasat si un permis pe la politie pt o luna, dar cel mai grav a fost ca eu am dat peste un caine mort la intrarea in Bucuresti. Am trecut in plin peste el dar nu am patit nimic nici eu nici motoreta .... multumesc lui Dumnezeu pt asta. Prea multi caini zac morti pe sosele, aveti mare grija .....

post-42130-1281299485_thumb.jpg

Editat de Alex_ander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...