Sari la conținut

Hog Romania


Razzie
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Razzie, felicitari pentru site si grup.

 

Vad insa in poze ca nu sunt numai HD-uri ci aveti si un chopper autentic. Cum de il tolerati?

 

Glumesc desigur.

 

Am vazut ieri (intai l-am auzit desigur :crack:) in oras, nr 54, un Road King 15th Anniversary, foarte frumos.

Editat de aquilla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopper-ul , surprinzator sau nu, in talon este scris Harley Davidson...cat despre B54HOG este intr-adevar 2003 Road King, membru al clubului...

 

HOG Romania exista oficial?

fara dealer HD in Romania?hmmmmm

 

B.

 

 

Detinerea unei motociclete Harley Davidson iti rezerva dreptul de a fi membru HOG;afilierea la un chapter este pasul urmator si tine de decizia fiecaruia; ca chapter-ul sa fie sponzorizat ....este necesar un dealer.

 

Suntem in deplina "legalitate"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detinerea unei motociclete Harley Davidson iti rezerva dreptul de a fi membru HOG;afilierea la un chapter este pasul urmator si tine de decizia fiecaruia; ca chapter-ul sa fie sponzorizat ....este necesar un dealer.

 

Suntem in deplina "legalitate"...

 

Razzie, nu vreau sa starnim un flame (suntem-cel putin din partea mea-chopperisti convinsi), dar atata timp cat dealerul nu exista, nici HOG-ul nu are sustinere si deci nu exista.

Cand in tara era Andy Ceuca, atunci s-au facut patchurile cu HOG Romania-Chapter, dar de atunci nimic.

Daca era asa de simplu si Harley dorea HOG in Romania, de mult era Tariceanu dealer oficial.

Nu neg ca HOG-ul poate exista ca oameni, dar nu cred ca sunteti recunoscuti drept HOG Romania de HD.

Oricum, tot respectul pentru ceea ce incercati sa faceti (unii dintre voi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razzie, nu vreau sa starnim un flame (suntem-cel putin din partea mea-chopperisti convinsi), dar atata timp cat dealerul nu exista, nici HOG-ul nu are sustinere si deci nu exista.

Cand in tara era Andy Ceuca, atunci s-au facut patchurile cu HOG Romania-Chapter, dar de atunci nimic.

Daca era asa de simplu si Harley dorea HOG in Romania, de mult era Tariceanu dealer oficial.

Nu neg ca HOG-ul poate exista ca oameni, dar nu cred ca sunteti recunoscuti drept HOG Romania de HD.

Oricum, tot respectul pentru ceea ce incercati sa faceti (unii dintre voi).

 

 

Multumesc mult de aprecieri si "chapeau" pentru felul in care pui problema; DA, a existat in Romania un dealer si s-au facut niste patch-uri, a fost un HOG Romania recunoscut...intre timp, EU nu stiu ce sa intamplat si HOG Romania ( ca si dealer-ul de altfel) nu au mai existat; licenta a expirat in Decembrie 2005 si asteptam "sosirea" unui nou dealer; dupa cum stii , incepand cu 2007 notiunile de importator si dealer vor disparea...sa vedem ce se "alege" de Romania.

 

HOG-ul exista ca oameni, deocamdata si speram si ca un club acceptat, in viitor, de catre HOG.

Noi ( unii....:-) ne straduim si speram....

 

Multumim inca o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geo, acum doi ani clubul nu era infiintat, mai mult ca sigur nu eram noi sau poate doar cativa , nu caut o scuza si sunt de acord ca e o rusine sa nu raspunzi la un salut .....acum doua luni , eram noi si ma bucur ca ai constatat "schimbarea"....

 

"Sub casca suntem toti la fel"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un coleg care are un motor Dyna excelent intretinut si accesorizat...dupa ce cunosti proprietarul si vezi motorul iti dai seama...la un super pret...te intereseaza?

 

Poza sa fie cu motorul sau proprietarul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-263-1158839114_thumb.jpg

Am un coleg care are un motor Dyna excelent intretinut si accesorizat...dupa ce cunosti proprietarul si vezi motorul iti dai seama...la un super pret...te intereseaza?

 

Poza sa fie cu motorul sau proprietarul?

Vorbesti de Dyna lui Adi (care lucreaza in atelier la Aleco)?

 

Poza sa fie cu motorul tau si cu proprietarul. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-263-1158839114_thumb.jpg

Vorbesti de Dyna lui Adi (care lucreaza in atelier la Aleco)?

 

Poza sa fie cu motorul tau si cu proprietarul. :crack:

 

 

 

1. nu e vorba de motorul lui Adi....sa imi spui daca te intereseaza si vorbesc cu proprietarul...

 

2. motorul meu e al doilea....

post-6799-1158848678_thumb.jpg

post-6799-1158848708_thumb.jpg

post-6799-1158848746_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...