Sari la conținut

Microbec

Super Membru
  • Număr conținut

    1.416
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Microbec

  1. Tot din experienta personala scriu si eu. Am fost de doua ori la Voluntari si o data la Grivita. De fiecare data pentru modificari in CIV. De fiecare data oamenii au fost politicosi si am rezolvat problema, chiar daca o data (la Voluntari) am avut un act in copie si nu in original. Nu, nu am dat spaga!
  2. Buna dimineata! Sa va fie de bine!
  3. Buna dimineata! Da, da!
  4. Buna dimineata! La munca, gata!
  5. Bună dimineața! Greața a trecut ca prin farmec!
  6. Buna dimineata! Spor!
  7. Bună dimineața! Marți, grijă mare!
  8. Bună dimineața, dar mie mi-a revenit greața!
  9. Bună dimineața! Bonurili taie greața?
  10. Bună dimineața! Cu greu! Ce # avem?
  11. Bună dimineața! Avansăm către uichend, dar cu mare grijă!
  12. Buna dimineata! Usor, usor, o dovedim si pe asta.
  13. Buna dimineata! Hai la lucru!
  14. Bună dimineața! Iară ploo.
  15. Incredibil ce repede trece! Parca a fost ieri...
  16. Bună dimineața! Ploo, da' măcar e uichend!
  17. Buna dimineata! #eaproapegata
  18. Bună dimineața! Mai ușurel, că azi e marți.
×
×
  • Creează nouă...