Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. de paraca ar fi sperietoare roby!!1 https://win101.siteturn.com/covingtonscycle...lash.asp?scene= marea majoritate a creatziilor lui sunt new school, dar are shi cateva old school superbe!!!
  2. modele vechi ale lui paul sr de la orange county choppers de pe vremea cand nenea se ocupa cu choppere shi nu cu soap opera pe discovery!!!
  3. mergeai cu 60 la ora 270 km??? :baldy: daca incepea sa ninga, il lasam la buzau shi veneam cu trenu shi inainte sa plec am verificat cateva siteuri de meteo shi ma anuntzau ca o sa fie 8-10 grade azi
  4. eram de mult timp pe drum cand am primit primu mesaj de raspuns!!! pt mielu ca a raspuns primu drumu o fo ok!!! cat s-a putut de ok!!! da vantul ala nenorocit care batea intr-una m-a ajutat sa invatz samba la dus shi cha-cha la intors!!! shi cretinu de mine in loc sa-shi ia cizmele serioase, shi-a luat ciocatele, de i-au inghetzt picioarele!!! in rest sa traiasca ares cu costumul lui de ploaie shi joe black cu manushile lui nu am avut ce poza!!! vreme nashpa shi daca ma dezbracam de costumu de ploaie sa scot aparatu, inghetzam
  5. daca shtie cineva cum e drumul ( adica daca mai e zapada pe carosabil ), sa scrie aici, verific eu maine dimineatza!!! multzumesc!!!
  6. cu trebi prin buzau shi cum mi-e lene sa ma duc la gara la 6 dimineatza, iau LUDIXU!!! :baldy: iju nu are ipt shi asigurare cand ma intorc, pun shi poze @ipman ( ca urmare a discutziei de pe mess ): harta ca sa shtitzi pe unde o iau shi cam pe unde sa ma cautatzi!!!
  7. a scos oreste jawa de la iernat??? bravos!!!
  8. cand mergem la plimbare??? io vin cu ludixu!!!
  9. am incercat eu, degeaba!!!
  10. relatziile cu clientzii au loc prin telefon, la birou la tine, nu pe un forum public!!! :yikes: iar un topic similar exista, asha ca te rog sa nu mai umblii cu prostii. mai citeshte inc-odat' postul lui ipman cu regulamentele etc. shi daca tot nu intzelegi vin eu sa-tz explic personal cum sta treaba la un cico pe spatele acestei comunitatzi itzi faci tu reclama!! :eek:
  11. contratimp facem cand vrei tu pe la orele 12-14, nu ai nici o shansa daca vrei sa consume putzin itzi iei un moped vulcanul era dat ca exemplu, fara nici o referire personala!!!
  12. sa-tz traiasca!!!! shi tu cu ea!!!!
  13. pai cu vulcanu tau strabatzi bucureshtiul in cateva ore de la un cap la altul!!! cu scuterul te mishti mult mai repede!!! :yikes:
  14. te rog sa incetezi cu first bike/!!! vrea calitate la banii pe care o sa-i dea!!! daca vrei sa-tzi faci reclama la cat de bun e fist bike, exista un topic special pentru asta!!! ipman nu o sa-shi cumpere first bike in vecii vecilor amin!!! shi scrie corect
  15. ala care consuma 5 la suta sigur era intr-o stare jalnica :yikes:
  16. alte poze nu avem??? ca aia nici nu e clara shi nici nu infatzisheaza motoru in splendoarea lui !!!
  17. are bicicleta!!! da un scuter itzi da alt statut de motorist iar la bicicleta tre sa munceshti
  18. al meu consuma 3,5% in orash shi 3% afara, dar dupa ce s-a uzat ajunge la 4% in orash shi 4,5 afara tre sa mei schimb diverse la el
  19. din rezultatul imginilor cautate de tine pe google, asta imi place mai mult
  20. :yikes: sa creshtem mari, in primul rand!!! sa creshtem multzi e optzional!!! :eek:
  21. pacat de motor cu numarul ala de inmatriculare!!! :yikes: anyway, welcome!!!
  22. stege a venit la vro ora dupa ce am ajuns eu, asha ca bizoo_n era de mult plecat pow a absentat nemotivat mai era un paparazzi p-acolo; sa puna pozele
  23. shi ce daca?? :yikes: care voi??? ca shi eu am fost azi la arc :eek:
×
×
  • Creează nouă...