-
Număr conținut
5.401 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de dead_man_walking
-
H E L P ! ! ! Ce Ulei Sa Folosesc La Scuter?
topic a răspuns lui dead_man_walking în hummerroul Discutii generale
e omw x-bike!!! mie nu mi-a facut probleme in 13.ooo km -
Silver Pistons Presents Motorrock III
topic a răspuns lui dead_man_walking în silverpistonsul Evenimente, excursii
orele la care sunt postate formatziile sunt extrase tot din saxofon??? :angryfire: -
-
-
-
Inc-un Ij Resuscitat Shi In Curand Pe Shosele!
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Motocicleta mea
e treaba lu mielu ca e pe numele lui -
Inc-un Ij Resuscitat Shi In Curand Pe Shosele!
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Motocicleta mea
m-am plimbat putin cu el, da nu sunt prea multe shanse sa prinda multzi kilometri anu asta pt ca am facut rost de malai shi-mi iau japo!!! -
Silver Pistons Presents Motorrock III
topic a răspuns lui dead_man_walking în silverpistonsul Evenimente, excursii
and we will drink!!! -
Atentie La Roti ! :( Ustura
topic a răspuns lui dead_man_walking în Axa cu Scameul Service si intretinere curenta
io am gasit alte 2 serviceuri cu pretzuri foarte acceptabile: 1. in baneasa, strada baneasa , langa un service itp: demontat roata, facut pana, montat roata la loc = 100.000, daca vrei chitantza mai pui 19% 2. pe splai in zona registrului comertzului e un service care mi-a luat pentru schimbat cauciuc: 50.000, roata am montat-o shi am demontat-o eu!!! -
Silver Pistons Presents Motorrock III
topic a răspuns lui dead_man_walking în silverpistonsul Evenimente, excursii
cu linguritza!!! se vrea un topic de mare audientza acesta d-aia apare cate o trupa pe zi sau se mishca unii mai incet shi pana extrag din saxofon cate o trupa dureaza 24 ore respect! shi sa ne vedem sanatoshi la ploieshti!!! -
ai greshit sectziunea: nu e moto de viteza
-
Scutere Electrice China Vandute In Romania
topic a răspuns lui dead_man_walking în cubbusinessul Discutii generale
cum adica ludixu e meserie!!! mai bine ludix!!! din ce am vazut eu pe net, nu prin jucarioarele astea 45 nici daca le impingi!!!! poate doar la vale!!! shi autonomia de 80 km mi se pare extrem de mica!!! stai sa incarci bateria la o zi jumate doua!!! shi ca sa o incarci dureaza ore bune -
VEZI CE MDEL DE SCUTER E, cautzi pe net sau la serviceuri care-s limitarile din fabrica shi le pui la loc!!! de obicei sunt nishte garnituri sau seibi care, cred, se pot gasi destul de ushor shi la un pretz redus!!!
-
cum incepe ploaia pe afara, cum incep filozofiile!!! pentru ce itzi trebuie limitare pusa la loc??? in cazul in care primeshti amenda de viteza prin poshta acasa, dai repede fuga in garaj, il limitezi la loc shi te duci la sectize shi faci pe prostu
-
pui toate seibile la loc de unde le-ai scos!!! unele modificari sunt ireversibile!!! de exemplu: taierea cotului suplimentar la toba!!!
-
Primiti Cu Capra ? Da' Cu Vaca ? ;)
topic a răspuns lui dead_man_walking în Axa cu Scameul Motocicleta mea
bravo mah!!! cand ai udat-o ca nu ai anuntzat pe nimeni!!! sa-tz traiasca calarita mult shi bine -
exista un topic imens, chiar aici la chopperishti in legatura cu vulcanul
-
@olabog: potzi sa-l delimitezi shi o sa prinda 70-75 km/h
-
e foarte mult daca e in 2 timpi, daca nu a fost inlocuit nimic la el!!!
-
Care Se Risca Sa Ma Ajute Sa Imi Aleg Un Scuter?
topic a răspuns lui dead_man_walking în TYTYnelul Discutii generale
mai bine ashteptzi sa itzi iei A1 shi itzi iei un motor!!! -
nu scrie in cartea tehnica ce fel de ulei sa foloseshti???
-
Sunt Incepator Si Vreau Niste Sfaturi Competente
topic a răspuns lui dead_man_walking în pacorabaneul Discutii generale
peugeot consuma 3,5 - 4 % dupa ce delimitezi pejoul prinde cat un first bike de 125, iar desprea fiabilitate nu are rost sa vorbim -
e postata putzin mai sus!!!
-
s-o stapaneshti sanatos!!!! shi sectziunea se cheama motocicleta mea!! tu ce cautzi in poze!!!
-
nu trece la japa!!! ishi mai ia inca una cu atash ca de cand se plimba cu aia verde, nu mai reusheshte sa tzina un nipru fara atash in echilibru!!! spor la vanzare!!!
