Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. e omw x-bike!!! mie nu mi-a facut probleme in 13.ooo km
  2. orele la care sunt postate formatziile sunt extrase tot din saxofon??? :angryfire:
  3. cel putzin ea e, spre deosebire de tac-su alte poze:
  4. m-am plimbat putin cu el, da nu sunt prea multe shanse sa prinda multzi kilometri anu asta pt ca am facut rost de malai shi-mi iau japo!!!
  5. io am gasit alte 2 serviceuri cu pretzuri foarte acceptabile: 1. in baneasa, strada baneasa , langa un service itp: demontat roata, facut pana, montat roata la loc = 100.000, daca vrei chitantza mai pui 19% 2. pe splai in zona registrului comertzului e un service care mi-a luat pentru schimbat cauciuc: 50.000, roata am montat-o shi am demontat-o eu!!!
  6. cu linguritza!!! se vrea un topic de mare audientza acesta d-aia apare cate o trupa pe zi sau se mishca unii mai incet shi pana extrag din saxofon cate o trupa dureaza 24 ore respect! shi sa ne vedem sanatoshi la ploieshti!!!
  7. ai greshit sectziunea: nu e moto de viteza
  8. cum adica ludixu e meserie!!! mai bine ludix!!! din ce am vazut eu pe net, nu prin jucarioarele astea 45 nici daca le impingi!!!! poate doar la vale!!! shi autonomia de 80 km mi se pare extrem de mica!!! stai sa incarci bateria la o zi jumate doua!!! shi ca sa o incarci dureaza ore bune
  9. VEZI CE MDEL DE SCUTER E, cautzi pe net sau la serviceuri care-s limitarile din fabrica shi le pui la loc!!! de obicei sunt nishte garnituri sau seibi care, cred, se pot gasi destul de ushor shi la un pretz redus!!!
  10. cum incepe ploaia pe afara, cum incep filozofiile!!! pentru ce itzi trebuie limitare pusa la loc??? in cazul in care primeshti amenda de viteza prin poshta acasa, dai repede fuga in garaj, il limitezi la loc shi te duci la sectize shi faci pe prostu
  11. pui toate seibile la loc de unde le-ai scos!!! unele modificari sunt ireversibile!!! de exemplu: taierea cotului suplimentar la toba!!!
  12. bravo mah!!! cand ai udat-o ca nu ai anuntzat pe nimeni!!! sa-tz traiasca calarita mult shi bine
  13. exista un topic imens, chiar aici la chopperishti in legatura cu vulcanul
  14. @olabog: potzi sa-l delimitezi shi o sa prinda 70-75 km/h
  15. e foarte mult daca e in 2 timpi, daca nu a fost inlocuit nimic la el!!!
  16. mai bine ashteptzi sa itzi iei A1 shi itzi iei un motor!!!
  17. nu scrie in cartea tehnica ce fel de ulei sa foloseshti???
  18. peugeot consuma 3,5 - 4 % dupa ce delimitezi pejoul prinde cat un first bike de 125, iar desprea fiabilitate nu are rost sa vorbim
  19. s-o stapaneshti sanatos!!!! shi sectziunea se cheama motocicleta mea!! tu ce cautzi in poze!!!
  20. nu trece la japa!!! ishi mai ia inca una cu atash ca de cand se plimba cu aia verde, nu mai reusheshte sa tzina un nipru fara atash in echilibru!!! spor la vanzare!!!
×
×
  • Creează nouă...