Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. dead_man_walking

    Simson

    spor la treaba!!! shi pune poze aici din timpul chopperelii!!!
  2. ii doare in kur de opc!!! cand patronu e unu care se descurca cu problemele cu justitzia, crezi ca-l sperie opc-ul!!!!
  3. d-aia mi-au cerut mie azi pentru o pana la roata de scuter 500.000 asta dupa ce s-au uitat pe un tabel noroc ca nu era pana, ci opera unui dobitoc prin parcarea de la carefour, care mi-a desumflat roata :D
  4. daca va intalnitzi in bucureshti nu putetzi sa va cunoashtetzi??? daca vretzi sa mergetzi la circuit shi eventual sa va datzi pe el, mai bine va interesatzi inainte care-s conditziile ( ma refer in primul rand la ce echipament e acceptat pentru a intra pe circuit )
  5. cum auzi de grup cum te bagi!!! :laugh: nu conteaza ca-s doar nishte amarate de pretzuri
  6. bah multa bafta in reconditzionare!!! da termina shi tu una odat' dintre ele ca sa ai cu ce sa te plimbi!!! e frumasa broscutza, da te bate vantu-n freza doar daca deschizi geamu'!!! :laugh:
  7. cam asha era replyul lui ipman inainte sa-l modifice: care-i legatura cu motorrock-ul???
  8. da catalogu moto pe 2006 cand apare???
  9. tare curios is sa vad catzi din vitejii care s-au anuntzat or sa apara :laugh: sper sa nu fie la fel ca shi cu listele de semnaturi!!! shi cu ce va impiedica vremea sa venitzi!!! in cel mai rau caz o sa plouau, ca de nins nu se mai pune problema!!! oricum nu aveai nici o shansa ca pieton sa tzii pasu cu noi
  10. pentru ca nu s-a stabilit exact vinovatzia!!! daca se stabileshte ca e culpa sigur nu intra in parnaie pana se termina procesul shi se da o sentintza!!! daca se stabileshte ca a fost intentzie ramane la latitudinea procurorului sa propuna cercetarea faptuitorului in stare arest shi la latitudinea judecatorului sa aprobe sau sa respinga cererea de cercetare in stare de arest!!!
  11. corect cu manariile la nivel inalt!!! numai ca performantzele motaorelor pot fi demonstrate in alt test!!!! in schimb tragerile la sortzi nu pot fi repetate!!! a fost la un moment dat ( nu-mi aduc aminte exact daca era uefa, fifa sau comitetul olimpic ) o banuiala ca anumite bile ar fi incalzite pentru a influentza tragerea la sortzi!!! dar nu s-a putut demonstra nimic!!!
  12. este foarte posibil!!! apartzin de city center care era al nu shtiu cui mare personaj incearca cu OPC-ul da nu cred ca faci mare lucru suntem in romania!!! din pacate!!!
  13. dead_man_walking

    Respect

    depinde de stat!!! fiecare stat al confederatziei are dreptul sa aiba legile proprii nu exista reglementare la nivelul intrgii SUA, asha ca sunt state in care e obligatorie purtarea cashtii shi state in care nu
  14. nu am nici cea mai vaga idee!!! scuterul meu e al meu!!! nu am lucrat niciodata la curierat!!!
  15. mai gras nu inseamna mai mare!!! shi ashtia mici e mai bengoshi in familia lui!!! are carnet!!! anyway o sa fie super la ploieshti!!!
  16. probleme cu calculatoru /index.php?showtopic=37590
  17. eu cred ca sunt doar 2 motociclishti din piteshti care nu shtiu sa foloseasca forumul!!! restul shtiu shi posteaza in linkul pus anterior :ok: glumeam
  18. sa speram ca nu se va intampla la fel cum s-a intamplat cu semnaturile!!! :crack: i'm in!!!
  19. ba da, dar nu a fost foarte fericita ideea de a da numele inainte de a te duce de a semna, asha ca din totzi cei care shi-au dat datele, unii nu au putut ajunge la service sa semneze shi cred ca un tabel deja facut fara o semnatura pe el nu e valabil. am zis CRED, nu sunt sigur. am vb cu lizuka shi inca se mai pot semna tabelele!!!! cine a dat datele shi are timp sa treaca pe la service sa se duca
  20. casa de piatra!!! om trai shi-om vedea ce se intampla pana atunci!!! or shtii ceva cei care se nenorocesc!!! eu zic pas pentru moment shi pentru catziva ani!!!
  21. nu shtiu exact, dar daca lipseshte o singura semnatura pe tabel cred ca nu e valabil!!! e doar o presupunere!!! am strans in etrusco vro 45-50 de semnaturi!! la ce ora trebuie aduse cel mai tarziu!!! ca trebuie sa trec prin etrusco sa le iau ca am lasat tablele acolo sa mai semneze cine trece pe acolo in weekend!!!
  22. pai daca v-atzi grabit sa scrietzi numele inainte, din pacate!!! venea omu ishi scria numele , seria de buletin shi semna!!! ca nu trebuiau scoase numele la calculator!!! am strans in etrusco vro 45-50 de semnaturi!! la ce ora trebuie aduse cel mai tarziu!!! ca trebuie sa trec prin etrusco sa le iau ca am lasat tablele acolo sa mai semneze cine trece pe acolo in weekend!!!
  23. candva tre sa bem o bere doua!!! multzumesc pentru baterie!!!
  24. tare greu e sa te uitzi pe forum la sectziunea de vanzari de scutere!!!! de acolo potzi sa-tz alegi ce vrei!!!
  25. pentru ca raportul pretz/ calitate nu e deloc avantajos!!!! vezi ca e un cruiser facut de first bike la vanzare pe aici!!! presupun ca e acelashi motor ca la cea pe care vrei tu sa o cumperi!!! intreaba-l pe cel care o vinde cum sta treaba cu ea!!!
×
×
  • Creează nouă...