Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. dead_man_walking

    Bobber 62

    cateva bobbere shi in topicul asta: /index.php?showtopic=32925
  2. http://www.santiagochopper.com/ Red Devil Wild One $38,000.00 Grey Minos Black Minos Old Skool Chopper 01 Old Skool Chopper 02 Old Skool Chopper 03 Old Skool Chopper 04 Old Skool Chopper 05 Psyclebilly Orange Bobber New Line $24,000.00 Brian Setzer Tribute $48,000.00 Monster Bobber $38,000.00 Red And Black Bobber $38,000.00 Yellow Bobber $28,000.00 ultimul topic pe anu asta!!!!! la multzi ani!!!
  3. pai ideea ca l-am cam terminat in 10.000 km!!!! cred ca s-au dus fie segmentzii, fie ambreiajul centrifugal!!!!
  4. eu o sa-l urc in casa shi vad ce-i fac. inca nu am idee pt ca e prima oara cand il desfac pe bucatzi!!!
  5. pe dc++ sau da un Pm dupa revelion shi vedem cum tzi-l trimit eu!!!! Diarios de motocicleta http://www.imdb.com/title/tt0318462/
  6. super mishto manualul!!! a mai fost dat un link catre el shi mai demult tot in aceasta sectziune a forumului!!!
  7. A FOST TOPIC SEPARAT DESPRE EI acum cateva luni, aici la chopperishti: /index.php?...topic=25666&hl= ar trebui facuta o sectziune separata cu topicurile care prezinta diferite firme de chopper custom l
  8. in topicul din susul paginii ( pentru nou venitzi pe grupul choperishtilor), roby v-a indicat sa cautatzi inainte de a posta daca s-a mai postat vre-un topic cu acelashi subiect!!!
  9. topicul a fost curatzat de spam-ul lui gopop!!! @drake: sorry ca tzi-am shters replyul, dar avea legatura cu gopop shi omu se baga cu scuterele lui in topicuri care nu au legatura cu vanzarea de scutere/mopeduri etc. @gopop: data viitoare o sa fie warnul mult mai mare decat cel primit acum
  10. pai o iei inapoi fara ce i-am pus eu, ca le-am luat de la jupiterul meu
  11. va rog respewctuos datzi click pe linkul pus de om!!! nu vrem sa ne paraseasca avand impresia ca nu-l bagam in seama
  12. te-n pana mea cu invidia!!! alt argument mai serios pentru a justifica "tineretzea" ta mintala nu ai gasit!!! daca aveai shi tu un chopper de la billy lane poate m-ar fi trecut o urma mare de invidie, dar ascutzitoarea ta de 125 ma lasa rece!!!
  13. wow!!! nu vad ce e asha interesant in faptul ca tu faci stoppie shi wheelie incat trebuie sa aflam shi noi!!!!
  14. da bujia jos sa vezi ce fel de bujie e shi te duci sa cumperi una la fel!!!!
  15. am shetrs postu respectiv shi l-am editat shi pe al tau pentru ca nu avea legatura cu subiectul topicului
  16. ne tot amageshte viorel de juma de an cu pizza gratis
  17. buei nu fitzi bulangii ca e obicei shi facetzi shi voi la 20 de posturi cate un rezumat, ca acu intru pe dial up da poza cand l-am pus pe mircea la pamant in jukebox unde e????
×
×
  • Creează nouă...