Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. mi s-a parut mie ca e un paprazzi p-acolo!! da cu ludixu nu ai poze??? :eek: ca bulangiul ala de apashu77 nu a vrut sa treaca p-acasa sa scot shi io ijul din garaj
  2. nu o sa-shi ia in vecii vecilor AMIN first bike pentru ca mai conteaza shi calitatea!!!! nici cu scuterul omologat ca moped nu te opreshte politzia mai deloc, pe mine m0a oprit o data in 2 ani :yikes:
  3. deci, exista: :yikes: Autozone, Lizuka:3072073 / 3072074 :eek:
  4. Un search scurt pe forum ai incercat!!! :yikes: inainte sa pui intrebari de acu ai putea sa incerci!!!! :eek: D:
  5. any breaking news, mr. IPMAN SCUTERIST??? atzi renuntzat la visul de-o viatza!!!!
  6. e un topic cu o intalnire pentru sambata la arc in alta sectziune a forumului!!!!
  7. :10: expresia pe care am folosit-o nu inseamna ca se intalneshte cineva duminica oricum o sa se incalzeasca vreamea bine shi o sa fie intre 5 shi 10 grade saptamana viitoare!!!
  8. no thank you!!! shi on topic de acu inc-olo!!!
  9. pentru cei care nu shi-au dat seama aici suntem la grupul chopperishtilor!!! topicul a fost curatzat de off-topic!!! va rog nu mai postatzi off topic!!! pentru femei pe vitezane exista o sectziune a forumului intitulata "motociclete de viteza!!! acolo sa le punetzi!!!
  10. huo!!!! pentru resetari km!!! succes cu reparatziile de bord!!!
  11. foaie d-asta itzi dadeam shi io!!! nu trebuia sa te mai stresezi atat!!!
  12. daca ai fi studiat atent forumu, ai fi observat ca exact aceleashi intrebari i le-am pus shi eu shi e pe aici pe undeva raspunsul lor!!!!
  13. io am ieshit shi ieri, o sa ies shi maine D:
  14. ceva nou??? ce ai scris tu s-a mai scris de mute ori pe forumul asta!!!!
  15. @skywalker: lupalb e ironic ca de obicei cand se discuta despre politzishti!!! sa traieshti lupule, eshti singuru politzist pe care-l cunosc, asha ca am o parere buna despre ei :10: oricum, politzaii americani sunt invatzatzi sa mearga in patrulare pe harley!!!! asha ca pana la chopper nu a fost decat un mic pas!!!
  16. http://www.cyrilhuze.com 1. Kiss My Wheels Bobber 2. Viva Texas Chopper 3. Tattoo Chop 4.America Chopper 5. Graffiti Bobber restul chopperelor shi mai multe poze cu cele prezentate anterior: http://www.cyrilhuze.com/showroom.htm
  17. :10: @d-ra nijja @ipman: scuteristule!!!! te apuca rasu daca vezi la ce scutere se uita domnu: cu ABS, injectzie shi alte minunatzii tehice pentru un scuter de doar 49 cmc. deh, obrzul subtzire cu cheltuiala se tzine :kick:
  18. eu stau in plin centru orashului shi merg constant cu 60-65 la ora shi ar mai fi loc daca ar putea jucaria
  19. nu se risca nenea gopop!!! e mai ushor sa creezi imaginea pe net, scriind, decat prin drive-test!!!!
  20. aia e initziativa legislativa!!! cititzi inainte sa postatzi!!!! shi s-ar gasi 100.000 de semnaturi!!! strazile se redenumesc prin hotarare a primarului sau a consiliului local, da nu am gasit nicaieri o referire la procedura de urmat
×
×
  • Creează nouă...