Măcar n-a comentat.
Ca Peco când era vb ca vine mm sau jm a zis ca prefera stabilitate - sa rămână Basti.
*n-a comentat în public
Peco e văzut drept talentat pt ca a bifat 2 fără mm pe circuit.
Și bez poate bifa 1 anu asta dacă nu era mm.
La Peco a fost omu potrivit la momentu potrivit pe cea mai buna moto.
Cum e acum bez la Aprilia.
La cat de aproape e lumea (mai mereu 10-15 insi într-o secunda) e greu de crezut ca băieții ăștia sunt f f f aproape unii de alții.
Apoi ai 2-3 extratereștri.
După mine sper ca va fi reset total cu noile moto, e clar ca le vor croi după chipul și asemănarea celor de acum dar una-i una, alta-i alta.
Nu știu cat de bine merge cu scalarea soluțiilor în practica.
Măcar pana atunci se anunță mișto și anu asta cu 3 4 5 oameni care sunt mai mereu sus.
F f f rar avem parte de asa ceva.
Păcat de AM ca e în recuperare ca mergea decent ei el uneori.