Nici Peco nu merge rău.
Era afara din q2 cu 3 min înainte - când s a dat steag rosu.
A ieșit și a făcut tur f bun la comandă, cu Pedro după el.
Tot ma gândesc ca o sa fie o problema la Aprilia ca își vor lua puncte unii altora dar parca mai mereu bez e peste toți colegii.
Încep și eu sa cred ca pe final de campionat se impun ordine de echipa mai ales cu satelitul ca sa se maximizeze șansele luării unui campionat - ceva ce Aprilia nu a reușit pana acum.
Adică e de înțeles.
Pe jm nu cred ca îl vor tine în lesă dar pe trackhouse poate.
În același timp Ai pleacă.. RF e cam supărat și el da cică s in discuții acum.
O sa fie dubios dacă o sa fie strâns intre bez și JM.
Pe lângă asta mai baga l și pe satana și peco și pedro..nebunie totala.
Oare are voie echipa sa spună "Raul, mergi chill și îți dam o suma de bani" sau ordinele astea sunt doar sugestii?
Ca fan mm chiar nu m as supăra sa câștige aici Peco, sa ii mai ia puncte lui Bez.
Dar camp e atât de lung încât și daca face bez dubla tot nu e mare panica.
Ma cam dezamăgește jm, tot în urma lui Bez e.