-
Număr conținut
12.736 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de frigider
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
mi-a placut mult ca Peco l-a depasit pe MM pe curba de stanga (unde teoretic mm e f bun) si mm l-a depasit pe Peco pe curba de dreapta unde teoretic mm e slab. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
poate v-a scapat si voua, Q a cazut pe la inceput, nici nu l-au dat la tv -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
la asta or fi facut referire aprilia cand au zis la alte situatii similare nu a fost sanctiune asa severa, tot despre bez era vorba -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
regizat au mai fost cazuri de piloti nervosi gen veneau greu aia cu stingatorul etc, dar agresiune? nici eu nu tin minte. asta nu inseamna ca nu au fost Daca erau la Cota Bez ajungea la puscarie pt "assault". era mult prea periculos sa vina pe virbator cand veneau cei din spate. a facut-o clar intentionat ambele dati. e atat de clar, cum sa nu vezi? din nou, daca nu te uiti de ieri - poate era presiunea prea jos? avand in vedere ca a si abandonat - o fi fost altceva. stricacioase + nu e mecanici. *nu situ ce sa zic, cred totusi ca 102 puncte sunt prea mult de recuperat in 13 etape ramase (37pt pe etapa) **multe? A mers slab rău, se putea mult mai bine. Dar își revine el. Nu se înțelege încă F bine cu moto + ceva urmări de la incidentul trecut. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Retardare artificială -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Poate, dar asta nu se traduce în "unu pe Aprilia iese campion" Pentru un weekend perfect se impune sa nu câștige Peco, sa nu i se urce la cap. am gasit motivul pt comportamentul deplasat al lui Bez -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
=0 Mai bine nu zicea nimic. S-a urcat și el în căruța "Caracter infect", lângă mm. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
daca se intampla cu 5 etape inainte de final clar puteai invoca niste conspiratii. in acelasi timp daca se controla pilotul nu aveam ce discuta. plusez cu : motorul inca mergea, bez putea sa revina pe circuit, nu trebuia evacuat, nu? si da, imbecil ala de o ridica de acceleratie. stil asiatic de a ridica un scuter cazut. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
nu man, l-a pierdut dupa ce si-a scos mm surubul buclucas. poate si karma a jucat un rol. prea mult noroc a avut pana la incidentul JM. chestii ciudate se tot intampla - vezi janta sparta la mm pla puncte, vezi cazatura aia speciala de si-a rupt si deget si pla puncte mm in sprint franta parca. (cat de aproape era daca nu puncta mare 0 datile alea) joaca si ele un rol, toti au parte de ele, si Bez a avut dar la sfarsitul zilei cel mai bun pachet om+moto castiga campionatul o fi aprilia cea mai buna moto dar acel "cel mai bun pachet" nu e bez+aprilia. a luat el 5 la rand cu mm out/in pioneze si brusc lumea a uitat (iar) de nr 1. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Poate nu ai observat - e nevoie și de pilot. Sau ai uitat când s a dus tribunal la Yamaha? asa se credea ca o sa fie si aici. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
de unde ai info? pe motogp.com nu scrie nimic. *a 4-a oara in 9 sprinturi cand bez nu termina. JM stie cat au contat sprinturile cand a iesit el campion. si o declaratie soc la mm: "The bike is ready to win the Championship" i s-a urcat la cap valul asta al topirii diferentei de 100+ puncte. saracu Peco castiga si el, bate pe toata lumea inclusiv MM si ii fura Bez reflectorul cu incidentul asta. in Japonia cand a facut dubla - MM a iesit campion. nu merita Peco chestia asta. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
degeaba frate daca nu ai prins incidentul cu Bez si comisarul. poate era f deranjat ca l-a batut peco + ai poate maine nu mai rateaza startul mm. Bez pare ca a petrecut prea mult timp pe langa JM, l-a stricat anturajul. au drept la apel dar te duci acolo ca sa zici ce? scuze? -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
cred ca MM e sabotat de echipa. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Zicea ca măcar aici se depășește ușor. Era optimist jm dar pleacă cam prea din spate. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Vroiam sa subliniez ca bez a fost bătut de o Aprilia dar am constatat ca mm a fost bătut de 2 ducati Se anunță interesant weekendul Mai puțin pt jm. Se va mari diferența la vârf.. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Roata fata e sus, se schimba de tot comportamentul. Trăim și vedem La prima a zis ca la Silverstone se începe cu fața dezactivata la start. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Cred ca va tine mai mult de pilot, poate se mai amesteca lucrurile. Digi Ziceau ca e asfalt nou. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Poate cu ele oprite bez nu va mai lua starturi atât de bune. Sper sa intre jm în q2, nu pare ca ii place aici -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
De start ziceam Nush ce sa zic, cam prost a mers jm. N a prins q2. -
Grecia -Peloponez - caut amatori :) pentru a doua parte din IUNIE
topic a răspuns lui frigider în 3.14ul Evenimente, excursii
Dai jos bagajele de pe moto înainte sa faci poze? Sau ai luat doar ciorapi și chiloți pt 12 zile? -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Ziceau ăștia de la digi ca Vin deja nu mai lucrează cu JLo, chiar ma întrebam cat o sa tina. Nu mult Te ai liniștit Sa ne rugam sa se califice bine JM sa nu mai dărâme niste suflete pe 2 roți. A început rău fiind în q1. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Digi: Horse hill power. Nu le zice nimeni ca ii zice Horsepower hill? -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
daca-s doar la 1 s, da. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
acum 1 an dracu stie ce conditii au fost. e vb de aici, acum. acum cica e asfalt nou si e alunecos. celeberele uleiuri care ies inca din el? nu ma pricep. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
doar faceam caterinca
