-
Număr conținut
12.778 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de frigider
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
cica si pedro a refuxat honda pe $ buni. dar la el era de asteptat, dupa 4 ani fara victorie. de 4 ani e pedro? sau 3? are doar 3 ani dl Sánchez, slava cerului. -
unii au avut parte de prea multe sanse. destul.
-
ce sa zic, 27 o sa fie un an maret: scapam de JM43 si de Vin. daca ii mai face cineva oferta lui Vin sa mor nebun in beci.
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
mai bine pt el. pt ceilalti nu se stie. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Top campion 27 -
corect, de asta nu am tinut cont.
-
total de acord, da ktm tot nu e o persoana
-
sper sa fie faek. in plus, ktm nu e o persoana. cred ca e articol AI SLOP in plm. bine ca n-a dat vina pe JLo :))
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
Măcar n-a comentat. Ca Peco când era vb ca vine mm sau jm a zis ca prefera stabilitate - sa rămână Basti. *n-a comentat în public Peco e văzut drept talentat pt ca a bifat 2 fără mm pe circuit. Și bez poate bifa 1 anu asta dacă nu era mm. La Peco a fost omu potrivit la momentu potrivit pe cea mai buna moto. Cum e acum bez la Aprilia. La cat de aproape e lumea (mai mereu 10-15 insi într-o secunda) e greu de crezut ca băieții ăștia sunt f f f aproape unii de alții. Apoi ai 2-3 extratereștri. După mine sper ca va fi reset total cu noile moto, e clar ca le vor croi după chipul și asemănarea celor de acum dar una-i una, alta-i alta. Nu știu cat de bine merge cu scalarea soluțiilor în practica. Măcar pana atunci se anunță mișto și anu asta cu 3 4 5 oameni care sunt mai mereu sus. F f f rar avem parte de asa ceva. Păcat de AM ca e în recuperare ca mergea decent ei el uneori. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
gandeste-te ca vor fi teste in presezon etc, vor incepe campionatul cu niste sute de ture pe moto. probleme o sa ridice Pedro din prima sesiune pana la final de sezon 27 -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
man, mm stim ca poate trece peste mici probleme ale moto, pedro in plm da cox pe un cotet de ktm. nu cred ca o sa-si faca griji uzina ducati ca baietii de pe la sateliti ca nu o sa dea saracii de cap la moto aprilia a facut o moto super si toti 4 piloti se cam bat (si uneori darama) unii pe altii. ideal? deloc. -
VACANTA ALL INCLUSIV…..
topic a răspuns lui frigider în ianachimul POZE & FILME - Calatorii in STRAINATATE
trebuie un E la sfarsit. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
la anu e posibil oameni din pluton care mergeau prost sa faca clic mai repede si mai bine cu noile moto si cauciucuri decat vedete locale de etapa de anu asta. aprilia merge bine acum cu bez - pt ei e rau ca se sch regulile ca abia au dat de cap la moto asta. nu avem nicio garantie ca la anu bez+aprilia va merge la fel de bine. nu avem nicio garantie ref la nimeni. reset total. doar ca avem noi pretentii personale de la anumiti piloti sa mearga bine indiferent (eu am de la mm si pedro) -
de la moto 2 cine vine? alonso, holgado, manu?
-
nu inteleg echipele astea ce fac si ce vor de fapt. adica e mm care clar e peste toti si ramane la ducati. si aprilia ce face? il ia pe peco. pentru ce? ar trebui sa fi fost ilegal ca ducati sa ia si pe mm si pe acosta. toate celelalte uzine trebuiau sa faca ORICE sa nu ajunga pedro tot la ducati. *singura chestie e daca pedro a zis "vreau la ducati punct" zi-mi mama omida sau cum vrei da la anu tot sezonu o sa fie 1-2 cursa de cursa la uzina ducati, naiba stie in ce ordine. ref Peco cu aprilia: a semnat pe 4 ani ca deja bate la retragere sau cum? de ce ai semna pe 4 ani? honda a semnat pe 4 ani, da cu mm in plm. cu pedro semnezi pe 4 ani. nu cu unu care plm cum vine satana in garaj nu mai stie unde e acceleratia. 4 ani.
-
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
^regizat -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
fake news, e clar ca a uitat sa lase cricu si a scapat-o pe jos, nu a fost "cazatura". nu inteleg de ce ai crede ca Peco va emite pretentii cand a fost la uzina cu cea mai buna moto si 1 in 2024- a pierdut vs JM la client 2 in 2025 a venit MM si a uitat sa mearga 3 in 2026 incepe sa mearga dar cum e depasit pla - nu poa sa faca nimic. pe langa MM si Pedro o sa fie si Q pe o moto noua, JM la fel. Peco si cand a mers bine - aproape mereu era JM in ceafa lui, nu era mereu primu ducati, asta incerc sa zic da baietii aia mm si pedro si q mai mereu erau ei prima moto. te pune pe ganduri. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
puteau f bine sa nu zica nimic cu schimbare de reguli si cu MM si Pedro pe circuit? campion la ce? la zaruri? o fi buna moto asta de acum dar daca pilotul nu e ce trebuie = 0. (adica merge doar cand totul se aliniaza) nu e nicio garantie ca aia de 850 va fi la fel de buna ca asta. nu merge logica de 2lei cand e proiect total nou. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
nu man, au sanse sa o nimereasca ok din prima - toti au luat-o de la 0 cu 850-ul si cu JM la ghidon, vedem cine rade la urma. daca nu se schimba nimic, erau niste ani dar asa? nu cred, sper sa nu. -
din poza pare ca moto putea merge si pe masina, cu un portbagaj mai serios
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
o fi o chestie italieneasca, cum e datul din maini cand vorbesti. -
9. CZECHIA MONSTER ENERGY GRAND PRIX OF CZECHIA
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
acum ca vad si eu poza - plm arata cam la fel. doar ca nefiind cu toti sponsorii iti da creieru putin peste cap. -
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
-
10. NETHERLANDS TISSOT GRAND PRIX OF THE NETHERLANDS
topic a răspuns lui frigider în Cavaleruul Competitii Internationale
pilot de pluton.
