Sari la conținut

Amendatu`

Super Membru
  • Număr conținut

    872
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Metode de contact

  • Yahoo
    razvanski
  • Skype
    amendatu

Profil

  • Sex
    Male
  • Locatie
    Buzau City
  • Motocicleta
    xtz 750
  • Numar Moto
    din litere dar si din cifre

Informații profil

  • Motociclete detinute
    Izh Planeta 5
  • Interests
    A.C.A.B.

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Amendatu`'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Se pare ca e bine,are doar cateva julituri.semne de buna purtare!
  2. Din respect pentru cei ce nu mai sunt printre noi va rog frumos " mizeriile " sa le tine.ti pentru voi. L.U.V te rog sa stergi ultimele postari.Multumesc!
  3. Unul dintre ei se numea Ionut Apostol si mi.a fost camarad de arme in armata.Avea 33 de ani si era casatorit,nu avea copii.Prea tanar.....Drum lin frate!!!
  4. Preluat de pe site.ul http://reporterbuzoian.ro/ultima-ora-accident-de-motocicleta-doi-tineri-raniti/ Nu am mai multe detalii. Accident de motocicletă pe DN10, la intrare in Sătuc (Berca). Doi tineri aflati pe motocicletă au fost accidentati de un autoturism in urmă cu putin timp. Este vorba despre Alice R. (24 de ani) și Mihai H. (25 de ani). Ambii au fost transportati la Spitalul Judetean de Urgentă Buzău pentru îngrijiri medicale. Daca stie cineva despre ce doi sa posteze aici.
  5. Salut! Iti recomand cu caldura pentru alura ta o Yamaha xtz 750 Super Tenere.Unde mai pui ca la bugetul tau poti sa iti iei si un echipament full cum vrea buricul tau.Stima!
  6. wai si daca nai "niet" sau semnal pi telefon prin padure,shi fashi? Tot mai buna e busola!
  7. Bine macar ca,"organele" s-au miscat repede!Insanatosire grabnica riderului,iar ala cu pejoul un mare idiot sa semnalizezi in ultima clipa.Urat!
  8. "Din primele informatii oferite de IPJ Sibiu, se pare ca un conducator auto, cetatean strain, in varsta de 52 ani, in timp ce se deplasa pe strada Brateiului din municipiul Medias, sensul catre Sighisoara, s-a angajat in efectuarea manevrei de intoarcere, fara sa se asigure, intrand in coliziune cu o motocicleta condusa de un tanar din Medias, in varsta de 24 ani, care se deplasa regulamentar din sens opus." Cum pusca mea sa mergi regulamentar(ce inseamna,50 h?) si sa mori?
  9. Salut,ti-as fi dat eu toata instalatia electrica,dar din pacate un "prieten" binevoitor mi-a sustras-o din garaj,considerand ca e a lui + alte piese.Recomandarea mea este sa cauti piese originale si sa nu mai pui chinezarii.succes!
  10. Chiar trebuie sa deschizi doua topicuri cu aceeasi tema?
  11. Nu il strica,lasa-l in forma originala.Arata foarte bine!
  12. Salut.il gasesti pe Facebook,e foarte activ.daca nu trimite-mi un mesaj pe privat si iti voi da numarului de telefon.bafta!
  13. Punkareala in sud vestul Angliei la NEW ROSE FESTIVAL in luna August pentru cine intereseaza genu. http://www.newrosefestival.co.uk
  14. Dumnezeu sa aiba grija de sufletul tau Cristi!
×
×
  • Creează nouă...