Sari la conținut

Bull Bikers Party 2007


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Dupa un an de pauza, Intrunirea motociclistilor din Brasov, organizata de BULL-BIKERS revine. Aceasta va avea loc in perioada 22-24 iunie 2007 in Camping Darste.

 

Rezervarea casutelor incepe de la data de 1 iunie 2007, la Tel: 0727511627 (Gabi).

 

Vom reveni in curand cu mai multe detalii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Am atasat schita Campingului...cu fiecare casuta numerotata. Toate casutele sunt cu cate 2 locuri.

 

Preturile sunt astfel:

- 1-31 = 49 RON

- 34-53 = 42 RON

- 54-64 = 42 RON

- 65-82 = 55 RON

- 91-110 = 42 RON

 

 

Rezervarile se fac la nr de tel: 0727511627(Gabi)

post-1255-1180556089_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta este afisul intrunirii de la Brasov: Bull-Bikers Party!

 

cu o mica observatie...intrunirea nu cred ca se vrea una de parapantisti,asa ca afisul e cel putin usor nepotrivit. Se zaresc undeva in fundal niste motoare mici,dar cred ca totusi ideea ar fi prins bine invers..pana mea, e intrunire moto....e doar o parere personala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu cer prea mult, se poate o schita sau harta ce sa ma/ne lamureasca si pe noi, paganii ce nu am mai fost acolo, cum se ajunge in acest camping ?

 

Campingul se afla la intrarea in Brasov dinspre Bucuresti, langa reprezentanta BMW, pe partea dreapta. O sa incerc sa postez si o harta cat de curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am atasat schita Campingului...cu fiecare casuta numerotata. Toate casutele sunt cu cate 2 locuri.

 

Preturile sunt astfel:

- 1-31 = 49 RON

- 34-53 = 42 RON

- 54-64 = 42 RON

- 65-82 = 55 RON

- 91-110 = 42 RON

Rezervarile se fac la nr de tel: 0727511627(Gabi)

 

 

 

 

casutele sunt cu 2 paturi sau cu 1 pat dublu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24 de linga buda/dus e loc de parcare :lol:

 

astept si eu harta spre camping ca sa nu ma mai invirt in jurul intrarii ca la MotorRock. de preferat, la strada pus un carton cu o sageata "spre MotoParty" daca nu se vede din strada campingul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

servus..am rezervat o casutza...dar dupa aia am observat ca..in pana mea..dupa numerotarile din skita....sint cite 2 de acelasi fel...

de exemplu eu am luat nr 24...care 24 o fi,nu stiu..aia din sirul lung,sau aia din gramada?!?!

:lol:

:lol:

 

Si eu mi-am pus aceeasi problema, dar studiind lista de preturi impreuna cu schita campingului, am dedus (logic, sper eu) ca sirul lung este altceva decat casutele scoase la inchiriere.

Sirul lung si frumos asezat de numere este de la 1-84 doar, pe cand casutele "amestecate" sunt de la 1 la 110 (cam ca lista).

Oricum, nici eu nu sunt 101% sigur, asa ca astept cu nerabdare un raspuns "oficial"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

Si eu mi-am pus aceeasi problema, dar studiind lista de preturi impreuna cu schita campingului, am dedus (logic, sper eu) ca sirul lung este altceva decat casutele scoase la inchiriere.

Sirul lung si frumos asezat de numere este de la 1-84 doar, pe cand casutele "amestecate" sunt de la 1 la 110 (cam ca lista).

Oricum, nici eu nu sunt 101% sigur, asa ca astept cu nerabdare un raspuns "oficial"...

 

 

Casutele sunt cele numerotate pana la 110, cele de sus fiind locuri de parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia asteptam Brasovul :lol: :finger: :finger: :lol: :lol:

 

Q: Daca va fi ca la Ploiesti, dupa cum stiti a venit foarte multa lume, ce alte posibilitati de cazare/campare mai sunt? pt ca 110 casutze (220 ~ 300 pers cazate in casutze) mi se par cam insuficiente

:lol:

Editat de Mystyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia asteptam Brasovul :finger: :baldy: :finger: :lol: :lol:

 

Q: Daca va fi ca la Ploiesti, dupa cum stiti a venit foarte multa lume, ce alte posibilitati de cazare/campare mai sunt? pt ca 110 casutze (220 ~ 300 pers cazate in casutze) mi se par cam insuficiente

:lol:

 

 

 

pai :grote,corturi,tufe sau in centru brasovului la aro palace. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am atasat afisul final al intrunirii de la Brasov - 22-24 iunie 2007

 

Pretul intrarii este 20 RON!

 

Concerte:

 

Vineri:

- Voices of Silence

- Trooper

- Spitalul de Urgenta

- Nightlosers

 

Sambata:

- Seven

- Aia

- Luna Amara

- Cargo

- 3rd Room - Italia

 

Vor avea loc: Parada moto, Spectacol cascadori in parcarea Eliana Mall, Show aviatic in parcarea Eliana Mall, Zboruri cu parapanta.

 

 

PS. Toate casutele au fost rezervate!!

post-1255-1181934271_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...