Sari la conținut

Cati Bikeri Sunt In Ag!?!?


Blu3
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 301
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut,

 

Azi am dat si eu poligonul si maine fac prima iesire pe strada cu motorul. Ma numesc Mihai si am un transalp din 2004. Sper sa ne vedem pe la intalniri si diferite evenimente.

 

Bravo! Bun venit in randul motociclistilor!

Hai ca incepem sa ne inmultim din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate si cand ma gandesc ce motocicleta adevarata ai avut.............dar si asta e ok, seamana bine cu o motocicleta. :P

:crack: :crack: aproape ca si suna ca o motocicleta.

 

 

app .. unde ai gasit suport de numar pentru numarul rosu????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: aproape ca si suna ca o motocicleta.

 

Ha, ha, ha! Nu mai ma faceti sa rad ca am buzele crapate si ma ustura. Va e necaz ca eu am motocicleta si voi nu.

Auzi, Hayabusa, Jilgling! Pe astea cine le fabrica, ca am un gol de memorie (pe vapor in Taiwan)? Amanuntele le discutam la o bere fara alcool cu obiectele in fata.

 

Hai, va pup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha, ha! Nu mai ma faceti sa rad ca am buzele crapate si ma ustura. Va e necaz ca eu am motocicleta si voi nu.

Auzi, Hayabusa, Jilgling! Pe astea cine le fabrica, ca am un gol de memorie (pe vapor in Taiwan)? Amanuntele le discutam la o bere fara alcool cu obiectele in fata.

 

Hai, va pup!

pai vezi ca nu stii :) se zice " jinlung" :friends:

 

 

si nu ne pupa ca ai buzele crapate :crack: :crack:

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha, ha! Nu mai ma faceti sa rad ca am buzele crapate si ma ustura. Va e necaz ca eu am motocicleta si voi nu.

Auzi, Hayabusa, Jilgling! Pe astea cine le fabrica, ca am un gol de memorie (pe vapor in Taiwan)? Amanuntele le discutam la o bere fara alcool cu obiectele in fata.

 

Hai, va pup!

??? sa inteleg ca te-ai suparat? sau nu sti de gluma? cat despre "Jilgling" ..... orice motociclist (chier si cei "glumeti") stiu ca si-ar dori-o !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

INTREBARE : Cati dintre cei ce au postat aici sunt intradevar motociclisti ? adica oameni care ies cu motoru se plimba pe meleagurile frumoasei si minunatei noastre tarisoara? nu oameni care il au pe varu-nepotu-unchiu-taticu-pisica si purcelul posesor de drujba,scooter si alte biciclete cu ataj?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INTREBARE : Cati dintre cei ce au postat aici sunt intradevar motociclisti ? adica oameni care ies cu motoru se plimba pe meleagurile frumoasei si minunatei noastre tarisoara? nu oameni care il au pe varu-nepotu-unchiu-taticu-pisica si purcelul posesor de drujba,scooter si alte biciclete cu ataj?

cine ma ... noi?? motociclisti???? du-te mah.... noi suntem oameni seriosi , ce naiba :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Deci, incepem recensamantul pe 2012:

 

Shepard-Aurel Iordan, motociclist din 2007 pe acte si din 2008 pe motocicleta.

Impricinata, in momentul asta, este o Yamaha FZ 6S2 Fazer, de care sunt foarte multumit.

 

Asta sunt eu:

 

post-41032-0-73760300-1331924948_thumb.jpg post-41032-0-73390100-1331924971_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Traienee,(transpeeder)(cu i in loc de ee) mai sunt motociclisti in Arges?

unu.... doi...

 

 

 

 

 

care se intalnesc de obicei la petromv se stieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :friends:

 

je a iesit azi la un mic la Dedulesti ....

tu cand iesi la dedulesti iti iei standerele cu tine???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

 

Ne vedem pe strazi :moto:

 

 

Pai... hai sa ne vedem!

 

Motociclisti, vad ca suntem o multime. Dar biciclisti sunt pe aici? De curand am devenit biciclist inrait si am cam inceput sa-mi neglijez motocicleta. Poate iesim la o tura cu bicicletele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai... hai sa ne vedem!

 

Motociclisti, vad ca suntem o multime. Dar biciclisti sunt pe aici? De curand am devenit biciclist inrait si am cam inceput sa-mi neglijez motocicleta. Poate iesim la o tura cu bicicletele.

s-a scumpit benzina asa de rau?? intelesesem ca la bugetari or taiat din salarii dar nu credeam ca in asa hal :haha: :blink: :blink:

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De, coane, criza! Da' tot doo roti este. In loc de 98 cp, la tzoacla nu am decat un amarat de bugetar care pedaleaza.

Hai, sa aveti asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...