Sari la conținut

Intilnirea Bmw Garmich Germania


mocanu pompi
 Share

Postări Recomandate

Am fost, am vazut m-am intors.

@URCU: imi pare rau ca nu m-ai putut contacta, eu ti-am trimis un mail cu numarul meu, chiar ma asteptam sa ma suni, nu stiu de ce nu l-ai primit.

a fost frumos, placut, interesant, doar drumul este lung si plictisitor.

post-244-1184064642_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, am vazut m-am intors.

@URCU: imi pare rau ca nu m-ai putut contacta, eu ti-am trimis un mail cu numarul meu, chiar ma asteptam sa ma suni, nu stiu de ce nu l-ai primit.

a fost frumos, placut, interesant, doar drumul este lung si plictisitor.

 

Cam putine detalii, nu te-ai intalnit si cu ceilalti conationali?

Asteptam sa te refaci pentru completari

 

Numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putine detalii, nu te-ai intalnit si cu ceilalti conationali?

Asteptam sa te refaci pentru completari

 

Numai de bine

am sosit cu bine !experienta super,dupa ce se intoarce si Ionut punem foto.nemtii m-au impresionat prin organizare si rusii prin prezenta la stand(i-au aliniat si pe nemti la un paharut de votca moca ) . romanii am ajuns ,am petrecut si ne-am intors dispersati (cam 5 motoare) .serpentine si asfalt de vis , curatenie si rauri albastre casute de poveste ,peisaj mirific ,carciumite la care socialzeaza nemti in costum national. BMW a pus la dispozitie motoare pt test drive si enduro cu insructor . concerte bunute si nemti nestresati.uuuf cate am avea si noi ... doar sa-nvatam ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am intors de la Garmisch.

Cateva poze, detalii mai tarziu.

 

salutare drum obositor dar a meritat a fost super trase de vis amabilitate am fost cu adevarat in raiul motociclistilor am urcat 150 de curbe si cind am ajuns sus drept miera frica sa mai cobor bestial acest traseu spre pasul stelvio va salut si numai bine Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...frumos din partea voastra!!...felicitari pt reusita!...eu iar am ratat intrunirea bmw, asta e... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cam ce anume as putea sa-ti spun nu stiu... Arata demential si cam atat, probabil s-a umblat si in motor, dar nu pot sa bag mana in foc. Adevarul e ca nu prea am avut timp sa stau sa admir fiecare model deosebit in parte pentru ca probabil mi-ar fi trebuit o luna. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam ce anume as putea sa-ti spun nu stiu... Arata demential si cam atat, probabil s-a umblat si in motor, dar nu pot sa bag mana in foc. Adevarul e ca nu prea am avut timp sa stau sa admir fiecare model deosebit in parte pentru ca probabil mi-ar fi trebuit o luna. :bigstar:

 

 

 

salutare eu miam pus in cap can fiecare an sa semnez prezenta acolo cel mai tare mia placut sai privesc pe cei mai invarstra ma minunam la ani lor mergeau pe motoare si ce motoare bravo lor ma intrebam noi vom ajunge ca ei/? iar escapada mea pe stelvio a fost de vis cu mici incidente intradevar alpi sint raiul motociclistilor ma bucuram sa ne fi intilnit intrunirile lor dupa cum ai vazut merita cinste lor si cind si la noi asa ceva salutare si nu mai bine.Pompy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...