Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ road_runner.... pai daca tot stai pe topic mai posteaza si tu ceva poate-i indemni si pe restul sa mai posteze ceva ( am observat ca lumea intra citeste apoi isi vad de ale lor ....la asta ma refeream nu la tine personal) mai dati si voi cu batul la condica ......

 

--- Mesaj completat în 26 Mar 2008 11:51 -------------
am uitat sa dau explicatia : in partea de jos a paginii de forum apar useri care sunt logati la acest topic in acel moment cand am postat eu mai erau cativa dar nimeni nu zicea nimic ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: :crack: Bei fratilor,hai sa facem o prezenta ?

Care vine maine la Mc.sa stim si noi ca vad ca ne cam pierdem din mers,ce se intampla cu voi,pe forum nu mai postati nimic inafara de oly,road_runner,adolf si in ca cativa,in rest nu prea va vad pe aici,iar pe la Mc.veniti cativa,ce se intampla cu voi? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dan... baietii citesc topicul dar nu posteaza asta incercam si eu sa explic in ultimul post . ca de obicei 19:30 .hai ca io iar am devenit pasare de noapte :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca s-au mai anuntat cativa ca apar......

oare ii sperie vremea?!

 

to be continued.....

 

--- Mesaj completat în 28 Mar 2008 11:08 -------------
era sa uit: NUMAI LA PRO TV!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poa' sa ninga poa' sa ploua io ma dau' ma rup in doua !!! :ok:

 

--- Mesaj completat în 28 Mar 2008 12:08 -------------
link nou la topicul pt faruri si alte nebunii cu leduri relee etc. al lui RANGA

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...amp;#entry43464

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma enervati...e frig!voua nu va e frig?...ma ispititi voi pe mine asa racita cum sunt :lol: ....saracutza de mine...nu va e mila deloc :ok: ....ziceam si eu ca in seara asta nu ma mai car cu toate dupa mine si vin si eu ca o garofitza....si voi iar ma intaratati sa vin echipata... :( :D....ma gandeam ca in seara asta mai bine iesim undeva in gasca si ne betivim ca d-astea n-am apucat sa facem pana acum :D :crack: :huh: ... :D ce ziceti?nu mai bine ne bagam la o beuta pe undeva in seara asta?

 

@OLY:avand in vedere ca ai zis ultima oara ca nu mai vrei sa ma mai vezi o luna in seara asta ce te faci ca vrei nu vrei ai sa ma vezi? :P :lol: :)

 

@ adolf_ss: multumit domnu' interpol??? :lol: :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca voi iesiti doar vinerea ce sa va fac eu cu Bandi cu Stefan si cu Pedro aka Gaylord iesim in fiecare seara ..ne vedem diseara la Mc Hammer ala cum ii zice:))

 

 

pai si daca iesiti....de ce nu dati si voi un telefon...un buzz pe mess...ceva?sa anuntati si lumea ca iesiti...ca poate mai ies si altii...sau pe noi nu vreti sa ne vedeti decat vinerea? :ok: :huh: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :huh: Beei fratilor imi pare nespus de rau dar nu pot veni asta seara la Mc.sunt fffffoarte racit de luni seara ma luat un virus de gripa de nu mai pot,nici pe motor nu am putut sa ma urc simt ca tremur tot si nu am putere nici sa stau in picioare,si acum cand stau in fata CP si butonez la tastatura stau cu plapuma pe mine si tremur incontinu,sper sa ma fac bine cat mai repede.Vad ca asta seara vin si baieti noi,sper sa va distrati bine.

Asfalt uscat si aveti grija,sa imi povestiti si mie cum a fost. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m'am prezentat la Mc p la 8 fara , 1 scund q o casca openface q 1 f4 in doua culori ....... :huh: Am aruncat 1 ochi p'acolo , dar n'am zarit nici o mobra :D dak eratzi dupa mashinile parcate .... e clar :ok: am ramas d am fumat o tzigare .... ma gandeam k poate cineva imi da q ceva in cap sa ma atentzioneze .... :D dar nu s'a oferit nimeni ... ajea k ... i'am dat drumu' :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 8 si un sfert am ajuns cu Gixxu' si cu Pac si erau acolo circa 10 insi... mi-e greu sa cred ca au aparut toti in 20 - 30 de minute

cred ca nu te-ai uitat tu bine pe acolo!

Editat de -FreaK-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap au trecut multe motoare pe acolo majoritatea au parcat...data viitoare fii mai indraznet ca nu muscam .....

 

--- Mesaj completat în 28 Mar 2008 23:56 -------------
dan...daca nu eram racit dupa plimbarea din seara asta sigur sunt (vinerea viitoare sunt la munca asa ca am timp sa ma refac) ....sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brrr da ce frig imi e mie,dar ma fac eu bine,e cum a fost va-ti blimbarit prin tawn,ca dupa cum am vazut eu e destul de frig afara,au mai venit baieti noi?ca vad ca CBRel nu va vazut ce ati fost asa invizibili,sper ca ati propus si voi sa mai facem si in alte zile intanliri,acum ca ne mai cunoastem poate nu toti pot veni vinerea,a mai propus cineva sambata,dar ce sa zic ptr.mine e ok dar trebuie vazut ce spun si ceilalti,ok bafta la toata lumea si asfalt uscat. :ok:

 

 

--- Mesaj completat în 29 Mar 2008 09:30 -------------

pai daca voi iesiti doar vinerea ce sa va fac eu cu Bandi cu Stefan si cu Pedro aka Gaylord iesim in fiecare seara ..ne vedem diseara la Mc Hammer ala cum ii zice:))

Beei Bum mai da si tu un bip sau ceva cand mai iesiti seara ca poate mai vrea si altii sa iasa si nu stie nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai facut Pedro ai remediat treaba .....

 

--- Mesaj completat în 30 Mar 2008 11:55 -------------
....da sa stii iris e de vina tr sa mai slabeasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...